reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witam się ale herbatką, kawki nie pijam ;)
Wczorajsze Metro super:-)
Babeczki wklejam link na pierogi ruskie, Zuzanka może już ciasto nigdy nie będzie zmorą :-) Pierogi ruskie - przepis na ruskie pierogi ( w ogóle www fajna, korzystam z niej, młody chłopak prowadzi)

U mnie dziś rosołek i wątróbka z ziemniaczkami i z surówka z kiszonej...;-)
 
reklama
szyszunia dzięki za link na pewno skorzystam bo ja lubię pichcić ,ja sobie kupuje co miesiąc gazety Moje gotowanie i w niej są przepisy bardzo oryginalne i proste :tak:

oo mój M by oddał wszystko za taki obiadek wątróbkę uwielbia a ja nie szykuje mu nigdy bo ja nie lubię :no:
 
Zuzanka co do wątróbki, musiałam ją polubić bo wcześniej miałam anemie i szukałam jedzonka gdzie było żelazo.... wiesz ja ją mocze w mleku i później kładę na olej w panierce z mąki, są wtedy takie chrupiące... spróbuj ja może zrobić pod siebie a jak Ci nie zasmakuje to oddasz M ;-)
a obiad taki bo mój eM nadal chory i osłabiony strasznie, antybiotyki dają się we znaki, ale jest tez mała poprawa już tak za każdym razem krwi w kaszlu i dmuchaniu nosa nie widać, uff:-)

No to smacznych pierożków i spokojnej soboty.
 
bionda no to dobrze ,jak Ty się cieszysz to i ja ;-) to może tabsy przedłużają cykl :confused:podpytam się w poniedziałek dr
szyszunia chyba tak zrobię a ile moczysz je w mleku ? mój M to lubi z dużą ilością cebulki takie uduszone :tak:
 
Zuzu od wczoraj wieczora do dziś południa w wodzie, później czyszczę, i tak na 2h w mleku. Co do cebulki to na końcu smażenia dodaje takie piórka, bo bez tego ani rusz....:-)
Bionda to lecimy łeb w łeb, u mnie 2dc, u Ciebie 1dc, to czas czas na Twój plan :-) Cieszę się!

.....teraz szukam inspiracji na szybkie i smaczne ciacho, ktos ma jakis pomysł i przepis??
biggrin.gif
 
Ostatnia edycja:
Witam!!

Zżarło mi posta ehhhh...

Czasu był ścisk stąd dopiero zaglądam; zaraz doczytam co tam naprodukowałyście:-) bądź co bądź muma, k.oko, jednoczą sie z Wami w butlach z mlekiem bo chyba właśnie zostałam mamą małej owieczki:szok::baffled::sorry2:... co pół godziny:-D

chociaż tą statystykę podciągam, co rok prorok:-):-):-)

wsiąkam w lekturę
 
oj szyszunia ja murzynka robiłam wczoraj :tak:nic nadzwyczajnego a przepis z netu biorę bo nigdy nie pamiętam ile cukru się daje ;-)

miłej soboty dziewczyny

ja czekam na gości :-)
 
a ja z kina wróciłam,bylismy z moja siostra i szwagrem.Film "NIEMOŻLIWE"zajebistyyyyyyyyy!!!!!!opisuje zdarzenie z 2009 roku ...o Tsunami.....naprawde super!!i łezka się zakręciła nie raz....A teraz kąpiel,pifffko i kolejny film sobie obejrzymy...
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć Babolce,
dzięki za troskę, pamięć, czasem Was podczytuję, ale jak już wieczorem mam czas żeby popisać to padam na pysk
choroby poszły wreszcie precz, więc i spacery uskuteczniam codziennie (przy takiej dwójce to trzeba mieć strategię:-D)

Kok.o - super, że już dobrze, a będzie jeszcze lepiej
Katiuszka - o matko, ale przeżycia! podziwiam Cię za stalowe nerwy
Aaronka - kulasz się jeszcze? Jagoda! śliczne
Zuza - trzymam mocno kciuki za szybki telefon z OA i Wasz Cud mały
Ania - kup sobie inkę z magnezem na te niedobory
Aleksis - jak będziesz u rodziców to zapraszam na kawkę:tak:
Bionda - toś się Pani rozpisała:tak: a tu niby nie masz o czym pisać
Bzzz jak zwykle - wpad i wypad. ale wiesz natchnęłaś mnie - kupię sobie biegówki, swego czasu trochę biegałam na feriach, a teraz mam pola za oknem to i miejsce na biegówki jest
Muma - Oluś jest cudny
Gatto - trzymam kciuki coby wszystko było si
Kasica - i tak trzymaj, twardo do przodu!
no i inwencja mi się wyczerpała

uwierzyć nie mogę, że moja córa dziś kończy 2 miesiące:-) na kółku fota z dziś
 
Do góry