reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Kok.o Słońce!!!!!!!!!!! nawet nie wiesz jak mnie ucieszył Twój wpis :tak: :********* ja już myślałam że z tą rzadzizną wszystkie składniki pokarmowe dla Dziecka wypuściłam... ufffff..

a mówiłam że Ewcia da radę!!!!!! chyba po Tatusiu odziedziczyła 'dobry wpływ na (.)(.)' ;-):-) to teraz już z górki.. teraz to już Ewunia będzie rosła w oczach :tak: buziaczki dla Was :********

lecę się szykować, wiem.. jeszcze wcześnie ale jeszcze muszę kupić prezent dla Siostrzeńca.. dziś ma urodziny ale jutro impreza :-) muszę powiedzieć ze nawet mi smakują szampany bezalkoholowe.. trochę słodkie ale dobre ;-)

będę podczytywać z komórki.. dziś chyba będzie kolejny Wielki Dzień na bb :tak:
Katiuszka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Zuza ja i Gatto chciałyśmy :sorry:
 
reklama
Muma @ nie ma nadal.... :happy:
Cycki bolą, objawów brak, ale temp. spadła:no:
Wróciłam od lekarza, wybłagałam wręcz :wściekła/y: skierowania na krew, cukier, i mocz, na własna rękę zrobię TSH, toksoplazmozę progesteron, i prolaktynę. (tak Zuzu radziła, za co jej dziękuje)
Kobietki o czymś jeszcze zapomniałam?? Plis poradzcie;-)
 
Szyszka tyle na poczatek wystarczy chyba. Cytomegalie tez mozesz zrobic ewentualnie. I wiesz, ze progesteron w 22dc a prolaktyna mieszy 2-5?

Aaaa, se zapomnialam! Ani@k kciukasy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Gatto, no toś mnie dziewczyno zszokowala, wpierwszym cyklu na euthyroksie? Myslisz , że tak szybko hormony podziałały?
Zuza, mnie narazie nie czaruj bo ja nie moge teraz zajsc :no:.
Ani@k, kciukaski moje :tak:.
Katiuszka, jak tam na poligonie?
Muma, wrociliscie już ze szczepienia?
Kok.o, super że mleczarnia już działa na zwiększonych obrotach, jeszcze troche i dogonisz Mlekowite (czytaj Mume).
Szysunia, u mnie też objawów brak i @ brak , ale jeszcze mam nadzieje, że to od hormonu. Na dzis to juz 2 dni spoznienia a to dla mnie wiecznosc. Jak będziesz robic TSH to zrob odrazu FT3 i FT4 i przeciwciala. A czemu wylecialas od doktora? nie przypasowal Ci?

Gatto, amnie doktorek kazał prolaktynę zrobic w obojetnie jakim dniu cyklu, razem jak będę robic inne badania. Jak mu powiedzialam ze muszą byc na to jakies dni to mi powiedzial , że ja mam najpierw zrobic to normalne badanie prolaktyny bez tabletki , a dopiero potem wyznaczy mi dni na prolaktynę z tabletką.
 
Ostatnia edycja:
Gatto nie wiedziałam, czyli nie robię w takim razie progesteronu i prolaktyny bo u mnie to 31dc :eek:
Dzięki Ci dobra kobieto;-)
Bionda dziękuje za podpowiedz z tym FT3 i FT4 i przeciwciałami, zanotowałam sobie co bym nie zapomniała jutro z samego rana...
Hmmm a gdzie napisałam ze wyleciałam od doktora :szok:??? raczej wróciłam :-D

BOZSZEEE na dole dziwnie mi tam :eek::baffled::crazy::no::wściekła/y: ehhh...

Jak ta @ (małpa wredna) się dziś w dzień lub w nocy pojawi to wkurzę się bo wtedy dupa blada z wynikami...:wściekła/y: nie chce jej, a kusz a kysz:no:
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny,

tak jak pisałam o 2 znajomych na porodówce, tak dziś napiszę o 2 małych mężczyznach którzy pojawili wczoraj się na świecie, za sprawą cc. Jeden 3000, drugi 4190:) Rosłe chłopaki:)
Jestem przeszczęśliwa, aż poprosiłam Męża o skręcenie łóżeczka:)

ogromne, ogromne kciuki za katiuszkę....&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Całuję i czekam niecierpliwie na wieści
 
Bionda nie wiem co zadzialalo, ale powiem ci, ze mialam jeszcze tsh dosc wysokie, nie pamietam dokladnie ile ale na pewno ponad 3. Tak naprawde to nie tak, ze wysokie tsh nie pozwala zajsc w ciaze, tylko potem jest problem z utrzymaniem ciazy, dlatego tak wazne jest branie tablet:tak: Moj generalnie sie smieje, ze to jego zasluga:tak:
 
reklama
Do góry