reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Zuza poprostu bedziesz kolejnym żywym przykładem ze się udaje:tak: czego z całych moich sił Ci życzę:tak: a jeszcze do tego opinia lekarzy! jakby to powiedziec.. hmm.. test poniedziałkowy to tylko FORMALNOŚĆ i po to aby nam tu wlepić zdjęcie na bb :tak:
Gatto ja z innego watku (nie naszych wspólnych) dowiaduję się że Ty czujesz Gattina???:szok: już mi tu relację zdawać jak to jest!!!!!!

a po włosku to się mówi: Gattino??? bo gdyby było Giatto (nie wiem co oznacza, sama wymyśliłam) to wtedy Dżatto by się mówiło, tak??? zaglądam do gramatyki..;-)
 
reklama
zuzanka wiesz ze ja mocno
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:-D

dzień dobry babeczki
 
Ani@k Gattino sie czyta tak jak sie pisze, natomiast gi sie czyta jak dz z kropka :) yyyyyyyyyyy, a nie pisalam tu sie sie rusza??? wydawalao mi sie, ze tak, ale moze sie pogubilam we wszystkich tych watkach. Generalnie lobuzuje:happy2:
Jesli chodzi o Antoniego to moge was zalatwic z Zuza obie w niedziele:tak:bedzie zbiorowo:tak:

Zuza,Kasica niestety objawy na @ sa takie same jak na ciaze wiec trudno sie zorientowac samemu:baffled:
 
Gatto ja mam dobre przeczucie i powtarzam sobie dzisiaj "jestem w ciąży,jestem w ciąży :tak:;-)"a co przecież można schizować , czuję się tak jak piszą dziewczyny we wczesnej ciąży więc sobie w niej pobędę do poniedziałku a później to formalność hehehehe:tak::-):-D
 
Gatto ja mam dobre przeczucie i powtarzam sobie dzisiaj "jestem w ciąży,jestem w ciąży :tak:;-)"a co przecież można schizować , czuję się tak jak piszą dziewczyny we wczesnej ciąży więc sobie w niej pobędę do poniedziałku a później to formalność hehehehe:tak::-):-D

I bardzo dobre podejscie!!!!!! poschizowac dobrze nie jest nigdy zle :-D:-D
 
zuza - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i już nic więcej nie powiem tylko , że taki spadek jak dziś to pewnie po wczorajszym zmęczeniu :tak::tak:
Wszystkim życzymy miłego weekendu :-):-)
My mamy co robić przez cały weekend, imprezki, zakupy - pewnie do poniedziałku !!;-)

A to od Olusia :
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Do góry