reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

hej Babeczki!!!
:szok: co ja czytam???:tak: zuzanka Kochana!!!! kciuki przeogromne!!!! ode mnie i od Julka, takie wzmocnione!!! Ja tez będę w niedziele w kościele, to szepnę słówko w Twojej sprawie, o ani@k też!!!
Wstyd się przyznać...ja zawsze byłam antykościelna:sorry2: nawet Wam się nie przyznam ile lat w kościele nie byłam...a teraz...po tych całych chorych testach Pappa, po tym ryzkyku, podejrzeniu wady serca...jak czekałam na wyniki, to się modliłam jak umiałam, a że niewiele modlitw zapamiętałam, to klepałam jedną na okragło. I przysięgłam...nie wiem sobie? Bogu? że jak się okaże, że dzidzia zdrowa, to ja zacznę znowu do kościoła chodzić:sorry2: No i w tą niedzielę będzie 6 raz jak byłam...Sprawdza się powiedzenie, że jak trwoga to do Boga....:sorry2: Teraz to nawet jakby mi się nie chciało,...eee bo mi się nie chce...to i tak idę, bo się boję, że się coś stanie...Głupie nie???? No w każdym razie w niedzielę będę i spróbuję coś pomóc zuzce i @niok:tak:
Muma Wam również miłego i spokojnego weekendu!!! a co Ty za imprezkę szykujesz? pogłaskaj Olusia ode mnie!!! już nie mogę się doczekać jak wstawisz nam jego zdjecie:-)
kok.o jak wizyta u lekarza??? mam nadzieję, że nie zaostrzył Ci diety??? napisz choć słówkiem!!!
Kasica lekarz Wam mówił, że małe szanse, bo żołnierzyki jeszcze nie wyloeczone...ale przecież nie powiedział, że nie ma ŻADNYCH szans!!!! trzeba mieć nadzieję!!!! trzymam kciuki&&&&&&&&&& o Tobie też szepnę słówko w kościele:tak: ojjj będę miała pracowitą mszę;-):-)
Zmykam na razie Dziewczynki, musze dzwonić do Polski czy przyszedł mi dziś materacyk. Pan powiedział, że przyjdzie...ale mając takie przejścia jak ja...to już sama nie wiem. Lepiej zadzwonię. Dam znac później!!!
 
reklama
Ja raczej zawsze bylam koscielna, choc nie powiem kilka niedziel sie opuscilo:zawstydzona/y: Ale Bazylike Sw. Antoniego uwielbiam i jego tez uwielbiam jako swietego! Pomogl nam sie wykaraskac z niezlego gowienka, wiec na pewno pomaga:tak:
 
Katiuszka a za mnie sie tez pomodlisz, dobrze? Moja mama i przyjaciolka sie modlily w intencji w Watykanie, moze jednak
Ja tez z kosciolem na bakier niestety, od swieta jedynie.

Dziekuje za fluidki

Zuza &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Co tak cicho? Posnely wszystkie snem sprawiedliwego?

Ciesze sie, ze nareszcie weekend. Mam nadzieje,ze sie gdzies wybierzemy. Oby tylko nie padalo.
Wczoraj dostalam 1 roze od mezulka:-)

Dobranoc

Zuzanka jeszcze raz &&&&&&&&&&&&&&&
 
hej babole:-)
rany, dobrze,ze jutro wolne :shocked2: chociaz wyjazd sie mi szykuje, to przynajmniej nie bede siedziec w robocie;-) ale w niedziele sobie pośpie..ooojjjj se pośpie!;-)

zuza normalnie.. no... Ty wiesz co;-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& chyba Cie osobiście pojade wyściskać jak beda II ;-):-D
dziewczynki wkrótce testujące &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
no i oczywiście od ChybaEwy ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

katiuszka w poradni powiedzieli (pielegniarka diabetologiczna, ona zajmuje sie tzw edukacją diabetologiczna;-)) ze jest nawet dobrze. Moge nawet, jak mi sie baaardzo chce, zjesc od czasu do czasu cos słodkiego (ale mam to zaliczac jako posiłek:baffled:). No i ciagle, chyba juz do konca ciazy, musze sie kłuć:wściekła/y:




pozdrowionka
 
cześć Dziewczynki,
wpadłam tylko życzyć przyjemnego weekendu
Katiuszka - -moja sis to okolice Telford
Aaronka - to Ty pytałaś jak się zwie Cud? bo mi umknęło, a wolałabym raczej na priv takie info zdradzać:tak:

aaa Zuza - mocno, mocno ściskam! i mocno wierzę, że będziemy tu zaraz ŚWIĘTOWAĆ GRUBE TŁUSTE II
 
cześć dziewczyny

ja na chwilę mam gości nie zapowiedzianych na weekend więc mnie nie będzie ,zresztą samopoczucie również nie za ciekawe :no:
jak widać na załączonym poniżej obrazku, moja tempka spadła i chyba nie musze tłumaczyć co oznacza.

pozdrawiam cieplutko i miłego weekendu życzę .

dzięki dziewczyny za kciuki
 
cześć kobitki!!!!ja tylko na chwilkę,zaraz zmykamy,jedziemy do rodzinki na weekend,kończe sie pakowac i w drogę.Jutro po południu wracamy.zuzanko kochana......nic jeszcze nie wiadomo!!!!jutro,po jutrze temp.moze podskoczyc,wredna @ nie przyjdzie....przeciez nic tak naprawde nie jest jeszcze przesadzone!!!trzymaj sie i głowa do góry!!!!!!!!!!!!!!zycze miłego weekendi dziewczyny!!!!!!!!!!aaaaaaaaa,a u mnie @ nie ma nadal....dziś 31 dc.nieraz czuje taki ból brzucha,tak jak na @.......nie nakręcam się ,nie chce dac się zwariowac po prostu,w poniedziałek robie testa........no chyba,ze do tej pory przyjdzie@...!!!!!!!!!!!!
 
reklama
hej Kobietki Kochane!!!
widać,że weekend w pełni...cichhhhhooo tuuuu...
zuzanka nic nie mówię...nadal trzymam mocno zaciśnięte kciukasy&&&&&
kasica Ty na wszelki wypadek nie popij za dużo na tym zjeździe rodzinnym;-) za Ciebie też kciuki&&&&&&&&&&&
aleksis i jak tam? czujesz jakieś smyranko od środka? ja tak jak Muma, czułam jakby mnie maleńki paznokieć drapał od środka...oczywiście nie był to paznokieć, bo Młody miał wtedy kilka milimetrów chyba...jak nie mniej...ale to takie uczucie właśnie było. Za Ciebie oczywiście też się pomodlę:tak:
kok.o czyli jak będziesz mniej więcej przestrzegała dietki i badała poziom cukru, to będzie wszystko ok!!! widzisz!!! niepotrzebnie znowu doktorek Ci stracha napędził!!! :wściekła/y: pozdrowionka dla ChybaEwy od ChybaJulka:-D
Gatto pytałaś wczoraj o przepis na zupę gulaszową, miałam zaraz odpisać, ale tak mi jakoś zeszło, że zapomniałam. Kurczę...trochę mi wstyd pisać jak ja ją robiłam, bo to był mój autorski przepis, a do tego robiony pierwszy raz w życiu:tak: To nie wiem czy warto brać z niego przykład:sorry: Pewnie nasze kuchareczki zaraz podniosą rwetes, że co ja to wypisuję:-D ale jak już nie raz pisałam...ja nie jestem z zamiłowania kucharka, tylko z przymusu, jak się jeść chce, do tego polskie i domowe, no to trza się do garów zabrać;-)
Ja robiłam tak:
mięsko z indyka miałam takie na gulasz, pokrojone w dość dużą kostkę- ja zawsze kupuję takie, bo pół godzinki duszenia i już miękkie, a te inne wołowiny to ze dwie godziny dochodzą, ale w prawdziwym przepisie na gulasz lub gulaszową daje się właśnie wołowinę.
Mięsko podsmażyc na dużym ogniu, przerzucić do garnka, w którym będzie zupa. Dodałam liść laurowy, ziele angielskie, kilka ziarenek pieprzu, paprykę słodką i ostrą. Zalać wywarem lub zrobić taki na kostkach rosołowych,najlepsze żeberkowe. Dodałam koncentrat pomidorowy, lepsze są podobno pomidory w puszce. Jak mięsko będzie już miękkie, dodałam pokrojoną paprykę czerwoną, dwa średnie ząbki czosnku przeciśniętego przez praskę, jak któś lubi można dać fasolę białą w puszki (żeby było szybciej, bo już jest miękka) i jeszcze ziemniaki pokrojone w średniej wielkości kostkę. To wszystko niech się ładnie gotuje do miękkości wszystkich produków, na koniec dodać zasmażkę. Ewentualnie dosolić, dopieprzyć. Ma być dość pikantna, bo wtedy fajnie rozgrzewa w chłodniejsze dni. No i tyle...ahaa ja posypuję natką pietruszki, bo ja pietruszkę daję prawie do wszystkiego.
Gotowałam to pierwszy raz w życiu, ale nam bardzo smakowała, dwa dni i gara nie było, a miałam nadzieję, że sobie zamrożę:-p

A co do Pana z littlebaby.pl...po kolejnych meilach z pytaniem o datę zwrotu pieniędzy po anulowanym zamówieniu, odpisał, że w środę mam mieć na koncie. Nie łudzę się, że tak będzie, ale już ja go przypilnuję:wściekła/y: Wczoraj czytałam kolejne nowe historie, babka pisała co było w jej przypadku, to samo co u nas, ale kobitka tak się wściekła, że napisała w tej sprawie do TVN-u do programu Uwaga!!!! prosiła, żeby inni poszkodowani równiez napisali, może zajmą się tą sprawą.

Miłego weekendu życzę!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry