reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Alex___ mnie to chyba nigdy nie zanudzisz, ta tam mogę cały czas czytać..tak jak 'mikołajka', czytałyście????
Emenems eee ja lubię czytać takiego typu rzeczy, ostatnio jestem po 'trzepot skrzydeł' grocholi i kończę '4.50 paddington' a. christie - świetna książka, też na jesienne popołudnie..
a zdjęcie jak najbardziej urocze i sentymentalno-mega ważna pamiątka po kimś kogo darzyło się wielką sympatią..współczuję sytuacji w sensie tragedii..
Kasica nie Ty jedna.. ja już obczajam jak @ zaatakować, a że zaczynam miesiąc przerwy od ziółek to chyba zacznę kurację winem, czerwonym, wytrawnym - jak lubię najbardziej:tak:



i wiecie na co się chcę rzucić jeszcze??? na a6w:zawstydzona/y: zawsze było tak ze do 10 dnia wytrzymywałam..teraz chcę zrobić całość, będziecie mnie kibicować?????:sorry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
co do książek to musze sie koniecznie zaopatrzyc w coś na jesienne wieczory...zapodajcie jakies tytuły,fajnych książek....:-)dziewczyny mam pytanie.....szczególnie do Mumy,ale wyrazić swoja opinie jak najbardziej możecie!!!Muma,jak twój mąż był w trakcie leczenia itd.to czy w tym czasie staraliście sie o dziecko??????co wam androlog powiedział na ten temat???czy starania odłozyliście póki wyniki twojego męza były ok????PLISSSSSSSSSSSSSSSSS HELP MI!!!
 
Ostatnia edycja:
eloooooooooołłl :-)
witaj emenems :-) i szykuj testa;-) juz masz wywrózone, wiec zaraz nam tu fote II wrzucisz:-)

Ani@k ja bede kibicować, a jak dasz rade ukonczyc a6w bez obijania sie, to ukłon w pas złoże;-):-) Ja sie jakoś nigdy do tego nie mogłam zmobilizować:zawstydzona/y:

katiuszka no super, ze Młody wyluzowany i zdrowiutki:-) A z imieniem to myśle, ze skoro Wam Alek sie podoba, babciom, ciotkom i innym też, nawet Muma sprzeciwu nie wnosi ;-) a brat bedzie przeszczesliwy jesli dacie Młodemu jego imie... to nie ma co sie zastanawiać, niech bedzie Aleksander. Wszyscy beda zadowoleni:tak:


u diabeologa byłam i okaząło sie, ze to jeszcze nie cukrzyca, ale nietolerancja glukozy. Mam cukry proste wyeliminowac całkiem no i diete sobie tak ułozyc,zeby składała sie z produktów o niskim indeksie glikemicznym. I ruszać sie systematychnie. Dzisiaj ide na pierwszy nording walking po dłuuuuuuuuuugim czasie. hehe ...bede dostojnie kroczyć z kijkami:-) Mam sie tylko pilnować i bedzie dobrze:tak:.
Troche zła jestem na gina, bo mnie wystraszył, powiedział ze to cukrzyca i diabetolog zdecyduje, czy insulina czy dieta tylko :wściekła/y: Zestrachałam sie bo poczytałam sobie po wizycie o komplikacjach przy cukrzycy i wpływie na dziecko az sie rozbeczałam... noszsz.. mam ochote go opierdzielić:crazy:


kasica a po co "odkładać"?? A nóż widelec jakiś żołnierzyk jednak bedzie bardziej ruchliwy i dotrze do celu?? Moze pomyśl sobie:"aaa na razie nie bedziemy sie starac i juz", ale ćwiczenia w podgrupach bez zabezpieczenia sobie tam do woli uprawiajcie;-) bezmyślnie, ze tak powiem;-)
z tego co pamietam,to Muma nie przerywała treningów:-)
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny


gdzieś mi pozytywizm wywiało ,no ale może zaraz się rozkręce i będzie dobrze
Ani@k ten hormon robi się w którymś dniu cyklu Ocena rezerwy jajnikowej •• Klinika Leczenia Niepłodności GAMETA • In Vitro • Bezpłodność • Niepłodność • Histeroskopia • Endometrioza

tutaj kochana masz opisane co i jak bo ja to zaraz wiesz napiszę chaotycznie nie będzie wiadomo o co chodzi :tak:;-)
alex_ ja też tak sobie powtarzam co miesiąc ale jak widać przez moje badania czas mi się kończy :-(


no ale nie ma co się zadręczać muszę do pionu stanąć ...mamy piekną pogodę ,zrobię porządki ,coś dobrego do jedzenia na weekend i poleżę z książką i przed dobrym filmem

kok.o no widzisz bez stresu kochana jak urodzisz nie będzie znaku żadnego że miałaś to cholerstwo:tak:
 
Zuza a może przyjedziesz do mojego Magika????? jest dość dziwny ale w miarę pozytywny..no i na karaibach wszystko jest w innym wymiarze..
 
hehe Ani@k :*** ja też panią Magic i jest bombowa ,fajna babka pomogła wielu kobietom zajść w ciążę więc na razie zostanę przy niej ,a na karaiby to się kiedyś wybiorę ;-):tak:


już się umalowałam ,uczesałam,( i mam już lepszy nastrój zwłaszcza :-)) kawkę robię i listę zakupów dla mojego M bo on jedzie na zakupy to kupi specyfiki do zapiekanki chlebowej z pomidorami ...to będę robic na jutro na obiad,jeszcze nie jadłam ale muszę spróbować co to za danie :tak:no i sernik z owocami ten co jest wklejony na kółku
 
zuzanko,nie rozumię za bardzo...jak czas twój sie konczy???chodzi i badanie??a ja jutro bede robić zapiekankę ziemniaczana z mozarellą:-)no zobaczymy cosik z tego wyjdzie......a wieczorem filmowanie z mężem:-)
 
reklama
kórwa zapomniałam co miałam napisać!!!:wściekła/y:
no i jak tu nie uwielbiać zuzanki :-D
i cieszę się ze wszystko w porządku ... działać, działać maleńka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Co do leczenia - od niedzieli clo, po jajeczkowaniu luteina - i czkeamy....:)

jak to mówi hardcorowy koksu - nie ma lipy dziewczyny !! SIŁA ! :D
no to działać - i wysikiwać II za co mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
dziewczynki, jezeli ktróas z was mi dopingowała to można już puścić kciuki i skupić się na rzeczach bardziej przyziemnych, otóż wszystkie sygnały na ziemi mówią mi że @ przybędzie! zatestuję sobie we wtorek aby jakby to
aha i nie plotłam warkoczy, za to wachałam, wyczekiwałam smyrania, obserwowałam gluta którego chyba wogóle nie było, (.)(.) tylko bolą ale to pewnie brak bromka na to wpływa, choć dziś już mniej więc @ stoi za progiem..
jak to za progiem jak jeszcze ma czas .... duuużo czasu ...bo pewno nie przylezie, wiem z pewnych źródeł ze taka jedna ciotka zagubiła się na pomorzu, czy to przypadkiem nie twoja ?
alex uwielbiam zoo :D ostatnio byłam w krakowskim i ze mną jak z dzieckiem - przy klatce z małpami siedzę godzinami
trochę poprawek i "nawet nie czuje jak rymuje ..."

przepraszsam ze nie doczytam ale musze spadać szybciutko ....
do wieczora

miłego dnia:-D
 
Do góry