reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Muma- wszystko mówi, że chłopak na 100% napiszę jak wezmę do ręki wyniki amnio bo dziś tylko dzwoniłam. Jutro też mam wizytę u swojego lek prowadzącego więc napiszę więcej później.
Dzięki Tobie i wam Wszystkim dziewczyny za wsparcie -to było bardzo ważne :tak:
A Ty Muma teraz się nie daj denerwować. I pamiętaj- Nie nerwowo a chytrze a jak się nie da, to nic na siłę wszystko młotkiem :)
 
reklama
Katiuszka79 Ja w tej chwili czuje sie dobrze , zadnych efektow ubocznych nie zuwazylam . Czasami mnie mdli ale tylko gdy mam pusty zoladek dlatego staram sie jesc albo przegryzac owoc co dwie godziny :-) Co do spania to od samego poczatku, nie pamietam dnia abym nie miala malej przerwy na doladowanie baterii :-D Moja rodzina tutaj jeszcze nie wie o ciazy , mamy zamiar ich poinformowac w niedziele - beda obchodzic Dzien Ojca :-D Co do twojego pytania :-D Moja historia hmm... w 2004 wyemigrwalam na Floryde tam w 2006 poznalam mojego przyszlego meza ( udzielal mi kursu nurkowania ;-)) i tak sie potoczylo miedzy nami ze w 2008 przyjechalam zobaczyc skad on pochodzi - Florianopolis miasto - wyspa na poludniu Brazylii, ma 40 plaz , lotnisko itp ... raj na ziemi :-D Dodatkowo moja tesciowa z pochodzenia jest polka wiec nie wyemigrowalam az tak daleko od domu :-D
 
Dziewczyny,
potrzebuję przepis na dobre ciasto. Ale nie na sernik.
Jak wspominałam w weekend mam gości. Moja mama jest specem od ciast.

na pewno zrobię ciasto gruszkowo-imbirowe
Ciasto gruszkowo-imbirowe - Przepis

ale potrzebuję jeszcze jednego przepisu

Pomożecie??

A może coś z kremem.
Ja kiedyś zrobiłam: tradycyjny biszkopt na to wypestkowane wiśnie z kompotu bądź brzoskwinie, morele, banany, to zalane budyniem śmietankowym ugotowanym na kompocie wiśniowym w ilości odpowiadającej 3/4 potrzebnym do ugotowania budyniu na to krem karpatka bądź ajerkoniakowym na wierzch płynna polewa z gorzkiej czekolady. Smacznego
 
dzień dobry babeczki :))
melduję się po urlopie, decyzja o wyjeździe zapadła tak szybko ze nie zdążyłam sie pozegnać ...ale juz jestem w domku :)
nie odpiszę z osobna bo nie doczytałam ... może jutro dzisiaj muszę odpocząć po odpoczynku :-p
 
Hej dziewczeta!!!!

Aaronka gratuluje!!!!!! Ale super!! Sluchaj a dobre to ciasto imbirowe z gruszkami??? bo smakowicie wyglada, sprawdzilas je???

Vinga swietne wiadomosci!!!!!

Bzzzz gdzie bylas????

Gnieszka witaj...wow, ale masz fajnie w tej Brazylii!! Twoj malz mowi po polsku?

Katiuszka ja mam wizyte dopiero 14go.....juz sie boje...
 
napisz jak możesz jaka wdę serca ma twój M.Czy to jest niedomykalność zastawki mitralnej ??


dokładnie nie pamiętam:zawstydzona/y: to jest coś z kanalikami.. nazwa ma w sobie nazwisko jakiegoś 'naukowca'..
robi się to na skutek nerwów, stresu.. nadmiar moze doprowadzić nawet do zawału lub czegoś gorszego..:-(

TADAM TADAM...nie wytrzymałam, zadzwoniłam, szczegółów brak ale ten jeden najważniejszy usłyszałam....WYNIKI SĄ W PORZĄDKU I DO ODBIORU :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Nie pamiętam czy coś, kiedyś sprawiło mi taką radość :D siedzę i płaczę i się śmieję i znowu płaczę, szaleństwo!!!!
Teraz już cała jestem Waszym fluidkiem, ja i oba ma serducha :tak:

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ja tylko na chwilę..
wpadnę później..
buziaki
 
Gatto , niestety nie mowi po polsku tylko po angielsku portugalsku i hiszpansku :-D, pierwszy rok byl raczej truny bez znajmosci jezyka ... ale teraz juz jest lepiej - chcac niechcac musialam sie nauczyc portuglaskiego :tak:
 
Gnieszka myslalam, ze ze wzgledu na mame cos tam umie:tak:hihi. Ja tez z moim mezem najpierw rozmawialam po angielsku, potem sie naumialam wloskiego i jest spokoj. Teraz on sie uczy polskiego, hehehe, smiesznie to brzmi, bo nie uzywa przypadkow, a uzywa tylko czasu terazniejszego:-D
 
No witam koleżanki:-)
Zapraszam na kawę:tak:
Ratuję nasz temat przed spadkiem na następną stronę:happy2:

Katiuszka kochana na razie dzięki za ziółka, ale strasznie niecierpliwa byłam i zakupiłam sobie zestawik.
Przesyłam całą masę buziaczków za pamięć:tak:

Dzisiaj idę do gina z badaniami mojego M i na usg.
Zobaczymy jaki bedzie dalszy plan naszego działania. Ostatnio dr wspomniała coś o HSG . Zobaczymy.
Pozdrawiam z całkiem ciepłego wschodu.
 
reklama
witam się w pracowity dzień ... ja tylko na chwilkę . Powiedzcie mi jak to jest że człowiek wraca z wczasów i jest tyllllleeee do roboty w domu że szok :szok:

Caterina &&&&&&&&& za owocną wizytę u gina
Gatto byłam w Bieszczadach oczywiście :cool:, piszę oczywiście bo kocham Bieszczady i najczęściej tam właśnie ląduje jak wyjeżdżam z domku ....
Vinga cieszę się że wszystko w porządku :tak:
aaronka gratuluję córeczki - niech rośnie zdrowo :happy:
nie doczytałam reszty jeszcze ... przepraszam ... jak doczytam odpiszę więcej
miłego popołudnia :)
 
Do góry