reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
dziewczyny i pięknie spadała badania robiłam co 3 miesiące a po potem tylko pól tabletki a potem ćwierć i potem nic:):)
pęcholki piękne
nawet IUI miałam tak robione i
trzymam za was &&&&&
 
ja mam podwyzszona prolaktyne,biore go ponad rok,najpierw brałam po 1 tabletce dziennie,a od dłuzszego czasu biore po 0,5 dziennie i co miesiąc ją kontroluje.Jak kiedys nie brałam przez 2 tygodnie to jak zrobiłam wynik to miałam jej 50!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wiec szok!!za dużo!!a teraz mam tak 9-10,wiec jest ok.A nawet nieraz mniej

w tabeli wyników 15 to 'górna granica normy'.. endo mówi że powinna po miesiącu mi zlecieć tak do 6..:eek:

tak brałam i łaczyłam świetnie się czułam
bromka brałam nawet 1 tabletkę x 2 razy dziennie
a ty ile bierzesz
Ani@k dokładnie nr 3

i co.. nie zadziałały???? :szok: ja do nich baaardzo optymistycznie podeszłam.. znalazłam też wątek o dziewczynach które piły i zachodziły.. jak nie za pierwszym 'podejściem' to na pewno w drugim..:zawstydzona/y:
 
no to Ani@k,od kiedy zaczynamy????????????????;-)

Kasica ja zioło piję od 1 dc.. dziś zaczynam bromka..:happy:

dziewczyny i pięknie spadała badania robiłam co 3 miesiące a po potem tylko pól tabletki a potem ćwierć i potem nic:):)
pęcholki piękne
nawet IUI miałam tak robione i
trzymam za was &&&&&

Lopop koniecznie zacznij mierzyć temperaturę, naprawdę polecam!!!! należysz do nielicznych, które nie mają w sygnaturce wykresu!!!!!
Bzzzz Twój wykres też się 'ulotnił'!!!:wściekła/y:

ja chyba muszę lustrację przeprowadzić i do mierzenia zaczynać zmuszać!!!!:ninja2:

Kasica czyli Twoja prl wzorcowa!!!! :tak:ja myślałam ze jak już osiągnie wzorcowy pułap to nie trzeba dalej bromka brać:baffled:
 
Ostatnia edycja:
ja jak nie biore to mi wzrasta i to ostro!!!i nawet dr.mi powiedział,ze jak zajde w ciąże to nie moge od razu odstawic bromka!!tylko stopniowo do któregos tygodnia ciązy.No ja mam nadzieje,ze juz niedługo nie bede musiała brac wcale....choc z bromkiem prolaktyne mam ok...Ja ziółek jeszcze nie piłam....
 
Kasica jak masz wszystkie to mieszaj i pij!!!
mi smakują :tak: i owu inaczej wygląda ;-)
Lopop a może zaczniesz z nami teraz pić ziółka, co??? będzie raźniej.:sorry:
 
reklama
Hej Dziewczynki,

Ja na chwilkę bo dopiero wróciliśmy.
Rano byłam u dziadków, najpierw u internisty, potem u neurologa po leki.
Potem całą rodzinką u teściowej na urodzinkach :-)
Nawet się nie objadłam bo coś nie mam apetytu choć przeziębienie powoli ustępuje.

Vinga - na pewno będzie wszystko dobrze:tak: To Twój wiek i jeden albo dwa kiepsko odczytane parametry dały taki wynik. Jeśli jeszcze do tego ważysz więcej niż średnio i masz w wywiadzie choroby genetyczne to już w ogóle.
Za 3 tygodnie będziesz sie tylko cieszyć z tego ,że masz już 100% pewności co do płci:tak:
Gdybyś chciała wcześniej mieć spokój to jedź do Łodzi :
dr n. med. Lech Dudarewicz opinie, ginekolog, diagnostyk, genetyk Łódź - ZnanyLekarz.pl
Ja zapomniałam o amniopunkcji po spotkaniu z nim, jak się okazało słusznie. Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&

Jutro będę z Wami Dziewczynki a teraz ledwo żyję teraz więc idę spać, papa :-)!
 
Do góry