reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

cześć Dziewczyny!!!!:-)
widzę, że kasica znowu daje do pieca:-D Tzn., nawet nie kasica, bo się zapytała normalnie, ale nasze "zabawowe" koloeżanki jaja sobie robią:-D kasica Ty weź ich nie słuchaj, bo będziesz zbierała te zioła z całego mieszkania:-D:-):-D Ja tą całą mieszankę przesypałam do dużego pojemnika z przykrywką. Jak nie masz jednego takiego dużego, to może do dwóch mniejszych.
Muma to mówisz, że każda ciężarna przechodzi takie badanie??? noo to z glukozą? muszę popytac tutejszych zaciążonych jak to jest w Anglii.
ani@k ja powoli przebąkuję w pracy o moim odmiennym stanie:tak: Ogólnie nie musiałabym jeszcze nic mówić, bo wiadomo...trochę wcześnie...różnie może być....ale stwierdziłam, że jak powiem o co chodzi, to nie będę musiała za dużo dźwigać dzieciaków, jakby przydarzyło się jakieś rzyganko to będą wiedzieli z jakiego powodu. A co do ciąży to masz rację, pisałam już o tym nie raz, pierwsza wizyta w gp (to jest angielska przychodnia zdrowia) przypada na tydzień miedzy 12 a 15, czyli jakoś w 3 miesiącu. Wcześniej nie ma mowy o zobaczeniu się z pielęgniarką. Każą przyjść jak się ciąża utrzyma. Wcześniej to dla niech nie ciąża:szok: Dlatego ja latam prywatnie do polskiej kliniki i płącę grubą kasę, ale trudno, nie będę ryzykować. A w środę idę do gp poinformować ich, że jestem w ciąży i żeby ustalili mi wizytę. Ale i tak będę korzystać z usług mojego lekarza.
bionda i Gatto super te Wasze wykresy!!!!! trzymam za Was kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& oj się będzie działo!!!!!!!
zuzanka a widzisz!!!! mówiłam, że jeszcze nic starconego!!!!! będzie dobrze, zobaczysz!!!!!
Uciekam na razie, mama mnie dopadła na sypie:tak::-)
 
reklama
Aleksis..ja mam tak samo jak ty!!nawet dzis już płakałam.....a jak ide do wc to sie po prostu boje....aj...czy keidys to wogóle minie?????????
Hej, ale tempke masz fajna wysoka. Jak u Katiuszki w 27dc, luknij tam;-)

Dostaje do glowy na stare lata. I chyba mam juz pierwszy siwy wlos:szok:
Znacie to:" Leb siwieje, dupa szaleje"?
 
:-)he,he dobre,ja tego nie znam...!ale juz znam i "sprzedam dalej"Ale Aleksis ja znam swoje ciało...czuje juz ból w jajniku lewym,jakies takie kłucia,pare dni temu piersi bolałay,teraz juz nie bola,,,,wiec zbliza się............:-:)-(
 
bzzzz,jaka kuracje ma twój mąż?????jesli mozesz to napisz...mój codziennie bierze salfazin i kwas foliowy.W czwartek jedziemy na badanie nasienia,żeby było w miare świeże jak w lipcu do lakarza pojedziemy...
 
bzzzz,jaka kuracje ma twój mąż?????jesli mozesz to napisz...mój codziennie bierze salfazin i kwas foliowy.W czwartek jedziemy na badanie nasienia,żeby było w miare świeże jak w lipcu do lakarza pojedziemy...
Ja na razie nawet nie próbuje namawiać eMa na badania - bo na sam dźwięk słowa "lekarz, i badania" - dostaje nery :wściekła/y: Pogrzebałam troszkę w internecie i znalazłam co i jak dla faceta , podpytałam dziewczyn i zakupiłam trochę specyfików : AndroVit, maca, L-karnityna , folik, salfazin, Q 10, dodatkowo gin przepisał Proviron - to tylko dla facetów!!! ten ostatni lek ma być brany przez 3 -miesiące .
 
hej Babolki..
Kok.o wiesz ile pytan na sekunde zada Kasica po zaproszeniu do kolka????czy ktos ma tyle cierpliwosci???? (sorki kasica:sorry2:)

Zauwazylam plamienie, wiec na pewno jutro tempka spadnie na leb na szyje i we srode dokladniutka @ po 28 dniach. Wraca mi regularnosc po #.
Bylam tez dzis u ginka, dal mi eutirox na obnizenie TSH, we srode mam endo to potwierdze. Dal mi tez skierowanie na inseminacje, na ktora u nas czeka sie ok rok (byl termin na koniec lutego). Nic w tym czasie bedziemy probowac oczywiscie all natural z wieskiem:)
 
Laski, no taki już nasz los, że nas dół łapie :wściekła/y:. Ja się trzymam do @ a jak przyjdzie to otwieram wino i się sama zalewam tłumacząc że muszę wyrównać poziom krwi bo mi ucieka. Tak to wytłumaczyłam Y i jakos wierzy bo ja się lepiej na tym znam :-D. Ja też mam cały czas mokro w gatkach i mi się wydaje, że zaraz poleci. Tak sobie ubzdurałam, że jak to owu było wcześniej to powinnam po jutrze dostać okres. Normalnie mam cykle 27 dni, ale chyba nie dotrzymam do tego czasu. W czwartek znów nerwówka w pracy :wściekła/y:.
 
reklama
miałam dziś robić badanie TSH i ft 4 ale nie dałam rady wyjść z domu bez tabletki a to badanie trzeba bez tabletki a jak ja mam jechać 20 km do przychodni autem i bez euthyryxu jak mnie na omdlenie zbiera :angry: nie mam mnie kto odwieźć i nie ma autobusu :no:

mam test c. i boję się go zrobić bo mi znowu I wyjdzie ale tak mnie podbrzusze napierdziela od owulacji że szok :no:
 
Do góry