reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

dzięki dziewczyny - zrobię po tabletce i tyle a jak lekarz zażąda to powtórzę bez tabletki tylko chyba dotrę do przychodni we śnie ,
jadę się zapisać do nowego gina a potem na basen zrelaksować się przed mającą przyjść @
miłego dnia :-)

i tak trzymac!!!
 
reklama
nooo!!!!!!!!!!!!

zastanawialam się przez chwilę czy eMa nie ściągnąc do domu..:cool2:
po drodze do domku kupię chyba truskaweczki... roztopię czekoladkę.. zanurzę truskawecz..

eeeeee sie będę babrac w czekoladzie gorącej.. JA dziś gorąca jestem!!!!:-)

już bym chciała aby się dzień ku końcowi zblizał.. chciałabym aby już gdzieś .. 15 była na zegarze... dyla do domku i..


aby nie usnąć, aby nie usnąć, aby nie usnąć!!!!!

trzymajcei kcuki aby mi się senność jakaś niepożadana nie włączyła dziś!!!!
 
Hej,

Ja też z herbatką dołączam :-) No wczoraj po tej glukozie przespałam cały dzień a łatwo nie było bo gorąco jak cholera.
Zmieniliśmy kołdry na mega letnie szmatki a i tak za grube a nie umiem tak spać bez niczego, muszę się czymś okręcić ;-)
Już wczoraj miały być burze u nas, nie podlewaliśmy a tu d... i dzisiaj też pięknie a mnie wyjątkowo ten upał nie pasuje.
Wczoraj wieczorem palce u rąk miałam jak serdelki , ledwo zdjęłam obrączkę i pierścionek, zaczyna się...;-):tak:

kok.o -kiedy masz w końcu to usg ?? Bo nie wiem kiedy kciuki wzmocnić a będą takie konkretne 'serdelkowe' teraz :-)
Gatto - ja też jestem za testowankiem i poproszę o info kiedy się dowiemy :tak:

Ani@k -nie daj się senności, bądź po prostu z nami cały czas ! :-):tak:

Co do przyjęcia kasicy do kółka schizolek też jestem za, jest odpowiednio zeschizowana, czytam czasem w telefonie i śmieję się na głos, tak jak wczoraj chyba o tej utracie świeżości w kroku :-D

Wiecie, mam już sporo ubrań dla Syneczka, zaczynam teraz konkretne zakupy powoli- to dopiero będą dylematy, tych pościeli tona pięćset, nawet łóżko - wydawałoby się prosta sprawa - trudno wybrać. Przy Juli tak nie było, było droższe i tańsze, wchodziła w grę raczej opcja nr 2 i z głowy :-) Co do imienia to pewnie Olek już zostanie choć się Tata nie może ostatecznie zdecydować , jak to mówi, musi do tego dojrzeć. A ja już muszę wiedzieć bo chcę takie literki z imieniem zakupić i zamontować na ścianie nad łóżeczkiem, przynajmniej tak mi się teraz wydaje ;-)

Lecę powiesić pranko i zaraz wracam do Was :-)
 
Ani@k mi też już się marzy aby już było po pracy :tak:a to w sumie dopiero początek :tak::angry:zamiast gorącej czekolady lody dla ochłody po wszystkim :-)
Gatto u kok.o utrzymuje się cały czas tempka wysoko
Muma ale masz już fajnie zbierasz ciuszki itd .....ale frajda :tak::-D
 
hihihi:-D
wwwrrrrrrrrrr Ani@k !:-D oooojjj będzie eM dochodził!... znaczy do siebie po Twoim napadzie :-D




a tempka w ciąży zaczyna powoli spadać zdaje sie jakoś pod koniec... W sumie to dokładnie nie wiem, widziałam tylko kilka wykresów wytrwałych ciężarówek, co mierzyły do konca. I tak jakos 2-3 m-ce przed powoli im spadała... ale czy zawsze tak jest? nie wiem...

Muma dzisiaj ide do mojego gina, a jutro na usg genetyczne. Wiec kciuki serdelkowe dzis i jutro poprosze :-)
 
Ostatnia edycja:
Gatto -ja tez mierzyłam tempkę do 12 tygodnia i była cały czas wysoko :-) Utrzymuje się taka do czasu pełnego rozwoju łożyska - ok. 14-16 tc.
 
Muma a nad jakim imieniem się Twój eM jeszcze zastanawia???? Olek jest w porzadku imię.. nie wiem do czego eM chce dorosnąć..
a literki nad łóżeczkiem - całkiem miluchny pomysł:tak:
Gatto Kok.o się zastanawia nad nie mierzeniem.. więc do 12 tc (???) bo to już chyba się 2 trymestr zaczął, tak???
a Ty Muma do kiedy mierzyłaś temp.????
 
popatrzcie jaką inrternet ma siłę.. zanim zadam pytanie.. napiszę.. wejdę na stronę... już mam odpowiedzi:-)
 
eMowi nie podoba się to zdrobnienie Olek, Aleksander jest spoko, on już tak chyba ma - z Julką też się ze mną spierał do końca, w końcu powiedział, ze to on idzie do USC zarejestrować dziecko i będzie Zuzia ;-) Ale wrócił z papierkiem Julia Katarzyna i spoko :tak:

zuzanka - za chwilę wszystkie będziemy robić zakupy dla dzidzioli, mówię Wam teraz się dopiero zacznie letni wysyp fasolek i groszków :tak:

A ja jestem + 7kg bo ostatnio moja dieta składa się z: nektarynek, truskaweczek, arbuzów, jogurcików pitnych no i lodów:-D Jak się dowiem , że mam ten cukier podwyższony to dopiero będzie zonk:baffled:
 
reklama
wiem, wiem.. sama szkołę Kasicy dawałam "pisz post pod postem"


eeee Muma.. na siłę nic nie trzeba robić.. a skoro masz akurat chcicę na lody tudzież nektarynki - cukier nie ma prawa sie podwyższyć..:tak:
Kok.o a ja będę kciuki wbija.. znaczy trzymać też mocno i dzis i jutro :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry