reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

witaj niedzielnie Haszitka :) ale pyszności zrobiłaś - ja wciągnęłabym wszystko ana dokładkę wylizała talerze ...oj ale się głodna zrobiłąm - ja lubię i kokosowe ciacho i makaron ze szpinakiem ......... gdzie mieszkasz ;-)??? ha ha ha ha.... A tak na marginesie to fajne masz zwierzę - potrafi docenić co dobre :)
 
reklama
cześć niedzielnie
wyspałam się za wszystkie czasy że aż mnie plecy bolą
właśnie wysoko po górach nie chodziliśmy aż tak bo byłam jako opiekun na wycieczce z gimnazjum więc wiecie ... coraz mniej wytrzymałe te dzieci są:-p
a pogoda była super potem przyjechaliśmy do domku a tu:szok: szok zimno

bzzz najważniejsze że wsio ok i nic sobie nie zrobiłaś , no ale wiadomo czemu zawsze takie coś musi się stać i humor człowiekowi popsuć
 
hello Babeczki!!!:-)
No proszę, jak kobietki rajcują od samego rana :szok::-) a ja myślałam, że będę pierwsza i jedyna, która dziś tu zaglądnie.
bzzz Ty już obiad gotujesz???:szok: ja jeszcze śniadania nie jadłam:tak:Mój wczorajszy makaron nie był zły, smakował jak spaghetti tylko w innej postaci, a to dlatego, że zalałam te rurki takim właśnie sosem no i posypałam parnezanem. Mój M. nie lubia za bardzo makaronu, ale w takiej postaci wsunął całą porcję i jeszcze mówił, że mało:-D
Muma Kochana, nie denerwuj się na zapas!!! w internecie można wszystko znaleźć - to fakt, ale to nie znaczy, że akurat Ty to musisz mieć!!! Jak na razie wszystko z ciążą idzie dobrze, więc tak już zostanie do końca!!!!! Koniecznie daj znać po wizycie!!! trzymam kciuki za Fasola!!!!!
lopop ta pogoda to chyba skiepściła się wszędzie. U mnie tydzień temu było 29 st., a dziś 11!!!!:szok: nawet z domu nie chce mi się wychodzić:no: a tu zakupy mam zrobić....pewnie zimową kurkę trza wyciągnąć:-D
alex oj...to jeszcze troszkę się pomęczysz z internetem w telefonie. Ale z drugiej strony ten czas tak szybko mija, że nawet się nie obejrzymy, a już będziesz z nami on-line:tak: no i jak skończycie remont musisz wrzucić fotki!!! Koniecznie!!!
haszitka ale smaka mi narobiłas na coś słodkiego!!! mam jechać na zakupy, to pewnie skuszę się na jakieś ciacho w polskim sklepie:tak: mamy tu mnóstwo polski produktów i nawet piekarnie, cukiernie...ale te ciasta...ładnie wyglądają, ale już nie tak smakują:no: ale na wielkiego głada- mogą być:tak:
Idę uzupełnić wykres, brzuch mnie boli na maksa...chyba coś z tego będzie...tylko co???;-)
Miłęj niedzieli Kochane!!!!
 
Hejka, witam się i ja!!

Jaki tu fajny wypiekowo-wakacyjny nastrój:-)

Haszitka ja jestem uzależniona od szpinaku, więc jak tylko o nim wspomniałaś pociekła mi ślinka, ehh...:tak:
Katiuszka79 ja jeszcze nigdy nie robiłam canelloni, więc pełen szacun, lubię smacznie i w miarę szybko - więc jakna razie odpada; to tak jak z pierogami, rozmawiałam ostatnio z Pawłem, że jak mi pomoże to zrobimy, ale potrzebny będzie na to cały wolny dzień, zrobimy 500:rofl2: z milionem smaków, zamrozimy i będzie temat z głowy na caly rok; tylko kiedy ten sądny dzień nastanie??
z mojego kuchmistrzenia ostatniego wyszła góra pasztetu w trzech wariantach: 1 majeranek imbir śliwki pestki dyni 2 zioła prowansalskie orzechy włoskie 3 imbir gałka cynamon papryka słodka chili rodzynki figi migdały; też pakiet na półroku:-D cztery dni z tym walczyłam, ale zmogłam;mama jak to zobaczyła to złapała sięza głowę:happy2:
Do tego ciacho babo drożdżowe z jagodami i poziomkami - ale trochęmi usiadło:baffled: brzuch nie boli, da sięzjeść:-D

Bzzzz
witamy z powrotem, mamy nadzieję że całą i zdrową;
Muma to sięFasol obłowił zaliczkowo, dobrąma babcię jak jużpamięta:-D
 
zuzanka81 jak mam czas, to też jestem fanką przetworów, zobaczymy co w tym roku uda się zrobić, może i ogórki nawet jak sie upgraduję, bo ja na razie na poziomie dżemów jestem:tak:
k.oko jak czujesz się w miarę dobrze, to pracuj, czemu nie; wiadomo, że wydajność pewnie spadnie, bo gorzej będziesz się czuła, ale jak szef normalny to doceni:blink: i bardzo dobrze, że go poinformowałaś, przecież będzie musiał w jakiś sposób rozdzielić twoje obowiązki albo zorganizować zastępstwo jak już nie będziesz dawała rady; u mnie na trzy zaciążone dziewczyny tylko jedna potrafiła się tak zachować, za co chylę czoła; druga walnęła zwolnieniem od razu nic nie mówiąc wcześniej i wyjechała; trzecia powiedziała o ciąży, poszła na zwolnienie bo miała problem z jej utrzymaniem - nikomu nie bronię - ale przekazanie obowiązków, rozliczenie się z etapu zostawianych spraw i powiadomienie kogokolwiek o pojawiających się problemach - z którymi teraz już będą sobie radzić inni - miała zupełnie w dupie; no ale takie przypadki też chodzą po świecie:confused:
 
Witam niedzielnie:-)
My dzisiaj dogorywamy po wczorajszym imprezowaniu.U nas w Lublinie była wczoraj Noc Kultury, tak więc kulturalnie imprezowaliśmy na koncercie a potem na 20 leciu klubu rockowego do którego z M chodzimy.
Sklepik z rana odwiedziłam bo cycka z kurczaka na obiad trzeba było kupić.Nadzieję go szpinakiem z fetą i będzie palce lizać.
Też jestem uzależniona od szpinaku:happy2:
Katiuszka trzymam kciuki za ciebie kochana
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


 
czesc :-)

Muma &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
za jutrzejsze badania!:tak: nie martw sie, Fasol na pewno zdrowy jak ryba :tak: Wiem, ze łatwo powiedzieć "nie stresuj sie" , no ale NIE STRESUJ SIE! ;-) :-) bedzie dobrze!

k.oko jak czujesz się w miarę dobrze, to pracuj, czemu nie; wiadomo, że wydajność pewnie spadnie, bo gorzej będziesz się czuła, ale jak szef normalny to doceni:blink: i bardzo dobrze, że go poinformowałaś, przecież będzie musiał w jakiś sposób rozdzielić twoje obowiązki albo zorganizować zastępstwo jak już nie będziesz dawała rady; u mnie na trzy zaciążone dziewczyny tylko jedna potrafiła się tak zachować, za co chylę czoła; druga walnęła zwolnieniem od razu nic nie mówiąc wcześniej i wyjechała; trzecia powiedziała o ciąży, poszła na zwolnienie bo miała problem z jej utrzymaniem - nikomu nie bronię - ale przekazanie obowiązków, rozliczenie się z etapu zostawianych spraw i powiadomienie kogokolwiek o pojawiających się problemach - z którymi teraz już będą sobie radzić inni - miała zupełnie w dupie; no ale takie przypadki też chodzą po świecie:confused:

dzieki:-) hyhy dzielna jestem;-):-p:-) A serio, to gdyby mnie dalej męczyły wymioty itp, to zwolnienie bym przedłuzyła, dopóki nie minełoby. Bez sensu jest wisiec nad kiblem w pracy. Ale planowałam czesc roboty w domu odwalac, jak najmniej zrzucac na innych. No a ze teraz tylko wieczorem zle sie czuje... to zasuwam do pracy, ku chwale Ojczyzny;-):-)

bzzz co Ty z tymi termometrami wyrabiasz??:confused: moze o jakis pancerny poproś w aptece:-D

katiuszka, to co? jutro tescik nie? :tak::-) chyba nawet po poludniu mozesz se siknac...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień Dobry Dziewuszki!!!!:-)
A co to za spanie do południa, co?;-):-) Ja po mierzeniu tempki już spać nie mogę!!! a mam dzień wolny, to zamiast pospać...ale jak tu spać, jak tempka w 33dc osiągnęła 37st!!!!!:szok: poczekam do południa i skoczę po test...trudno...miałam w ogóle nie robić, ale i tak dłuuugo wytrzymałam, nie? A poza tym pasuje wiedzieć, bo mamy z koleżanką jechać do takiego dużego centrum handlowego...no i gdyby była I krecha, to mam zrobić zakupy wakacyjne:tak:a jutro miałam bilety bookować:tak:czyli pasuje wiedzieć co się tam dzieje....
Dam znać jak coś się okaże!!!
Miłego dnia Kochane!!!!
 
Do góry