reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
kasia.natka Ty troche przeterminowana jestes ,co? ;-):-) powodzenia &&&&&
no termin na dziś więc tak jakby idealnie jeszcze się mieszczę :-p

Dziewczyny!!!! nie lecę na Kretę!!!!!! test pozytywny!!!!! wieczorem wkleje zdjęcie, bo teraz za bardzo mi się łapki trzęsą!!!!:-) ale są dwie grube krechy!!!!!!!!!!!
Kochane bardzo, bardzo Wam dziękuję za kciuki!!!!! nie mogę jeszcze uwierzyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OOOOOOOOOOOOO JACIEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SUPER SUPER SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ALE SIĘ CIESZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Katiuszka79 ssuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppeeeerrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:rofl::rofl::rofl::-D:-D:-D przegratuluję normalnie, bardzo się cieszę!!!!!!!!!!!!!!1:tak: aż zjem moje zakalcowate ciasto, żeby to uczcić!!!!!! no to teraz możesz hucznie weekendować, ciekawe jaką mine będzie miał twój M:happy2:
 
Dziewczyny!!!! nie lecę na Kretę!!!!!! test pozytywny!!!!! wieczorem wkleje zdjęcie, bo teraz za bardzo mi się łapki trzęsą!!!!:-) ale są dwie grube krechy!!!!!!!!!!!
Kochane bardzo, bardzo Wam dziękuję za kciuki!!!!! nie mogę jeszcze uwierzyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SUPER SUPER ALE SIĘ CIESZĘ &&&&&&&& SPOKOJNEJ CIĄŻY KOCHANA A WYKRESIK CUDNY:):)

Kochane moje podajcie nazwę leku na suchą skórę to będzie capitit A+E czy lepiej hydrocontrol:dry::dry:a może jeszcze jakaś inną nazwę znacie
 
Katiuszka ogromne gratulacje!!! Nudnych i ksiazkowych 9-ciu miesiecy!!!!!:-):-):-)

dołączam się:tak:

SUPER SUPER ALE SIĘ CIESZĘ &&&&&&&& SPOKOJNEJ CIĄŻY KOCHANA A WYKRESIK CUDNY:):)

Kochane moje podajcie nazwę leku na suchą skórę to będzie capitit A+E czy lepiej hydrocontrol:dry::dry:a może jeszcze jakaś inną nazwę znacie

mi pomógł capiwit a+e przy przesuszonej wzięła bym hydrokontrol

A ja po USG piersi, guzek w lewej ze wskazaniem na biopsję.
 
hej dziewczyny


o matyldo wchodzę i co i co katiuszka !!!!!!!!!!GRATKI A NIE MÓWIŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:tak::-)
nawet nie czytam co działo się wcześniej bo jestem w pozytywny szoku .....katiuszka jest w ciąży!katiuszka jest w ciąży!!!:-):-):-):-)YUPI!!!!!


na kogo teraz kolej bo kolejna dziewczyna skreślona z listy staraczek :tak:;-):tak:
katiuszka jest w ciąży ,katiuszka jest w ciąży!!hura,hura,hura!!!!!
 
o ja Cie!!! Super! Katiuszka, wiedźmy jesteśmy jak nic - mówiłyśmy, że nie polecisz:-D:-D
Gratulacje Kochana
pamiętacie "wiosna nasza"!
chyba wzniosę toast za nowego Fasola, tudzież Fasolkę - została mi ostatnia Bavaria na specjalne okazje:-D

Muma - jak wizyta u magika?
 
reklama
Ja z telefon
u bo bedziemy pózno w domu:-) Mamy zdrowego Synka !!! :-):-):-)
dziekujemy za kciuki, wszystkie ciotki sciskamy mocno:-)
 
Do góry