reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
dzięki dziewczyny za wszystkie kciuki !!

Nataszo a ja zaciskam &&& za Twoje powodzenie !
 
Ostatnia edycja:
Lenko - jak samopoczucie?? Czy zdecydowałaś się już na wizytę u lekarza, czy zcekasz jeszcze troszkę?
Nataszko - co u ciebie?
Maggy - trzymam kciuki!
 
Krzynko kochana dziękuję za pamięć...
ale moje samopoczucie średnie, jakoś nie wychodzi mi pozytywne myślenie
tym bardziej że nie obserwuję u siebie jakiś wielkich objawów błogosławionego stanu

do lekarza zapisałam się dopiero na 24 maja
bo mojego lekarza nie ma od 13 do 21 maja i nie bardzo mam wybór
jeśli coś sie będzie działo niepokojącego to pojadę do innego
 
Ostatnia edycja:
Lena - pamiętaj że każda ciąża jest inna i to że jedna ma objawy ciąży od razu nie oznacza że wszystkie dziewczyny muszą tak mieć.
Mi np. piersi powiększyły się dopiero po 12 tygodniu. Bądź poprostu czujna i tyle :)))
 
Lenko, ja praktycznie do tej pory nie mialam "objawów ciążowych" (oprócz tego, że brzuch mi urusł i trochę piersi na początku...
Zero mdłości, zero dzwinych smaków... na początku czułam się przez kilka tygodni, jakbym zaraz miała dostać okres i tyle...
Więc nic się absolutnie nie martw i ciesz się tym, że masz spokój!
A wizyta w dobrym momencie - już będzie widać serduszko i będziesz miała pewność!
Głowa do góry i najlepiej nie myśleć w ogóle, tylko odpoczywać i relaksować się!!:tak::-D
 
Maggy - trzymam kciuki!

:) musi byc dobrze :) wiem wiem.. pozytywne myslenie dziala cuda :)
Na razie to czekam na @ .. juz powinna byc dzisiaj/jutro.. sie okaze.. na razie jestem 2 miesiac bez tabletek, wiec moze sie przedluzy.. ostatnio cykl trwal 26 dni.. teraz pewnie dobije do 30 bo w ogole nie czuje jakby @ miala przyjsc.. ech..
 
A ja znowu na starcie, dostałam okres :baffled: No ale za to jak mi się wreszcie uda będę sie znacznie bardziej cieszyć niż gdyby przyszło bez trudu :blink: Jakoś jeszcze bardzo nie dramatyzuję choć liczyłam,że na urodziny (23 maj) już będę hodować mojego kiełka ;-)
 
reklama
Nataszko - no to jesteśmy z Tobą!! Widzę, że ty też majowa dziewczyna, chociaż ja już po urodzinkach (2 maj) :-)
 
Do góry