reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Wiem Olu, ale nie chcę brać nic na własną rękę,
lekarza mam dobrego, rozmawialiśmy o tym, o acardzie i heparynie
ale jednak nie zdecydował o tym bym to brała,
robiłam wg jego zaleceń dosyć szczegółowe badania na zespół antyfosfolipidowy
i wszystko wyszło ok, więc po prostu pozwolę jeszcze tym razem działać naturze
moja poprzednia ciąża zatrzymała się w tygodniu w którym miałam ogromny stres
i pamiętam ten moment...
wierzę choć nie przychodzi to łatwo, że tym razem będzie dobrze
nawet nie chcę iść szybko do lekarza... może robię błąd, ale tak zdecydowałam...
choć biję się z myślami okrutnie
dziękuję Olu
 
reklama
Ola
To Ty masz tak jak ja. tez w lesie mieszkam, moje dni uplywaja na chodzeniu po lesie, bycie w ogrodzie, spokoj i cisza...
moze to Cie wyciszy psychicznie i pomoze w projekcie zyciowym... zycze ego z calego serca
 
Witam Kochane

Czymś Wam się czymś pochwalę...
tydzień temu zrobiłam test i ujrzałam II krechy, drugi test to potwierdził !
bardzo się boję... ale też bardzo się cieszę
proszę trzymajcie kciuki żeby tym razem się udało...

Ojej,to wspaniała wiadomośc, trzymam za Ciebie kciuki z całych sił !
Ja nie mogę sie powstrzymać i robię bez sensu testy (juz 3) a jest dopiero tydzień od owulacji.Niestety negatywne ale jest jeszcze nadzieja...
 
Ostatnia edycja:
Natasza dzięki

czekam na Ciebie w takim razie,
ale nie wariuj, ja testowałam 2 dni po terminie...
i nie bardzo wierzyłam że coś wyjdzie ;-);-)
 
Lenko - nawet nie wiesz jak bardzo, bardzo, BARDZO cudnie jest czytać, to co piszesz!!! Strasznie mocno zaciskam kciuki, żeby tym razem było wszystko ok!!!!!!!!!!!!
Dbaj o siebie kochana i absolutnie się nie stresuj!!! Ja uważam, że skoro ufasz swojemu lekarzowi, to dobrze robisz, ze nic na własną rękę nie łykasz - spokojnie... Teraz pogoda sprzyja spacerom na świezym powietrzu - na łonie natury można się pięknie zrelaksować!! A jeśli masz taką możliwość polecam odpoczynek od pracy - ja odkąd jestem na L4 jestem zupełnie inną osobą (mimo, ze nie planowałam tak wcześnie "zrywać się" z pracy) - jednak stres to olbrzymia negatywna siła!

Nataszko - wyluzuj z tymi testami - jeszcze nie pora!!!!! Wierzę, że już niedługo zakomunikujesz nam tu swoje 2 kreseczki!!
 
Dziewczyny ,ja wiem,że powinnam się opanować ale mam zapas w łazience w liczbie 15 sztuk nabytych na allegro no i to straszliwie kusi :zawstydzona/y:... codziennie myślę ,że a nuż wyjdzie i będę mieć radość już od dziś a poza tym takie wczesne testowanie dla mnie jest mniej stresujące niż w terminie, bo sobie tłumaczę właśnie,że jeszcze jak nie wyjdzie dziś jest szansa ,że wyjdzie jutro :tak: Ale faktycznie chyba może sie opanuję od jutra i wytrwam do piątku.Czuję się inaczej niż w poprzednim cyklu,więcej objawów ciążowych (urojonych bądź nie ;-))
 
wiesz... w sumie po swoim doswiadczeniu radzilabym Ci bys sie opanowala i poczekala kilka dni, u mnie test wyszedl dopiero 3 dni po terminie spodziewanej @ a i sama nie wiedzialam czy druga kreska jest czy sobie ja wmawiam taka byla slaba;) wczesniej do kubla poszlo kilka zmarnowanych tescikow, nawet z pracy sie urwalam w trakcie przerwy i zrobilam :D

to bylo rozumowanie po doswiadczeniach :D

a tak wogole to pewnie bym zrobila jutro rano bo skoro masz ich 15 :) ... ja mialam tylko 7 a kazdy nastpny to rownowartosc u mnie 60zl wiec musialam sie opanowywac
 
Nataszko - trochę cię rozumiem, bo wiem jak to jest, ale postaraj się opanować :-) Mi bardzo długo testy nie wychodziły a w dniu spodziewanej @ zrobiłam betę... Test tak naprawdę wyszedl kilka dni po becie - taki wyraźny.
 
co dzisiaj u was słychać trzydziesteczki???
Lenko - daj znać co u was??
Lolitko - trzymam kciukasy mocno, mocno!!
Nataszko - bądź dzielna - już niedugo :-D
 
reklama
Wiem Olu, ale nie chcę brać nic na własną rękę,
lekarza mam dobrego, rozmawialiśmy o tym, o acardzie i heparynie
ale jednak nie zdecydował o tym bym to brała,
robiłam wg jego zaleceń dosyć szczegółowe badania na zespół antyfosfolipidowy
i wszystko wyszło ok, więc po prostu pozwolę jeszcze tym razem działać naturze
moja poprzednia ciąża zatrzymała się w tygodniu w którym miałam ogromny stres
i pamiętam ten moment...
wierzę choć nie przychodzi to łatwo, że tym razem będzie dobrze
nawet nie chcę iść szybko do lekarza... może robię błąd, ale tak zdecydowałam...
choć biję się z myślami okrutnie
dziękuję Olu

Lena - gratuluje z całego serca i trzymam kciukasy :) dobry lekarz i zaufanie do niego to skarb! I bardzo dobra decyzja co do brania leków - tylko te które zaleci lekarz prowadzący.

Natasza - życzę powodzenia w staraniach. A co do częstotliwości testowania to sama dojdziesz do wniosku za jakiś czas, że lepiej poczekać.
Kobitki a która z nas nie testowała kilka dni po owulacji??? ;)))

Lolitka - ja również trzymam kciuki za powodzenie na froncie! ;)

Krzynka - oj zwolnienie to świetna rzecz wiem coś o tym :)))))))
 
Do góry