reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Wywolana do tablicy melduje sie :tak: U nas jak na razie wsio ok. Rozleniwilam sie na maksa i nic mi sie nie chce :szok::baffled:

A wogole to witam nowe trzydziesteczki:tak: Zycze szybkiego zafasolkowania no i gratuluje Inez!!!!!
 
reklama
tu jak zwykle tłumy ....

Inez co u Ciebie ?? Jak się czujesz ?

Natasza trzyma &&& żeby się udało !

odzywajcie sie czasem
buziaki
 
Inez!!!!!!!!!!! No ekstra wieści - mam nadzieję, że już teraz betka pokaźna jest!!!
Jejciu - a tak niedawno ja się tu chwaliłam moim wynikiem 60mUi/ml:-D:-D:-D

Lenko - rzeczywiście słabo tui coś z frekwencją! Dziewczyny - wiosna idzie, co z Wami?? (chociaz mi na wiosnę coraz mniej chce się siedzieć przed kompem!)

Najbliższy tydzień zamierzam się byczyc a raczej nie chodzić do pracy bo z tym byczeniem to przegiełam - zamierzam posprzątać przed świętami, więc trochę pracy mnie czeka. Ostatnio w moczu miałam jakieś leukocyty i teraz robią mi posiew, czy coś złego sie nie dzieje. Ja myślę, ze nic złego bo nie mam żadnych objawów zapalenia dróg moczowych... Trzymajcie kciuki!
Za jakies 2 tygodnie idę na usg genetyczne (to już połowa ciąży!!) - mam nadzieję, że niebawem powiem wam, kto we mnie mieszka :-)
 
Ostatnia edycja:
hej,

ja się również melduję ;)
będę juz na zwolnieniu do końca - dokucza mi kręgosłup ;( i często muszę odpoczywać ... a poza tym maleńka skacze w brzuszku i wszystko jest ok ;)

witam nowe staraczki i dopiero co zafasolkowane ;) rozpylajcie hcg - i, żeby reszta też dołączyła ... hihihihihiihihihihi
 
reklama
Do góry