reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witajcie,

Kpi musze Cie powiedziec ze odkad sloneczko swieci to jakos wiecej sily mam i lozeczko przyciaga mnie dopiero wieczorkiem :-D

Agi sofa w pokoju to najlepszy moj przyjaciel ostatnio :tak:

Krzynka i jak gimnastyka?

Lena bedzie na pewno wszystko dobrze i zaciskam mocno kciuki zebys lada chwila zaczela staranka!

Motylek no moj brzuszek juz widzoczny no i waga idzie w gore.... na razie kolo 3 kg na plusie:szok:

Lolitka kiedy masz transfer?

Malgorzata bardzo wspolczuje i mam nadzieje ze jednak szybko znowu zobaczysz dwie kreseczki....

Antylopka ja mam nadzieje ze jednak jak przyjdzie wiosna to energia do mnie zawita :tak:

Happy 5 miesiey staran to niedlugo. Ja staralam sie ponad 4 lata. Zarowno moje badania jak i meza nie byly dobre, mielismy wskazania do inseminacji... i nagle udalo sie! JA jednak polecam zrobic badania (moze jak bedziesz w Polsce) no i monitoring.... a jak u Ciebie bedzie wszystko ok to zostaje badanie zolnierzykow meza....
Zaciskam jednak kciuki zebys nie musiala dlugo czekac!
 
reklama
Witajcie, mam 30 lat (prawie 31) i po raz pierwszy staram sie z mezem o dzidziusia. Staramy sie juz od pazdziernika 2009 i jak na razie bez rezultatu. Myslelismy, ze szybko zajde, bo maz jest mlodszy... ale powoli trace cierpliowosc... w styczniu mialam cyste na jajniku, dostalam duphaston, cysta zniknela, a @ przyszla z tygodniowym opoznieniem. Kolejny miesiac znow sie staralismy, ale dzis zrobilam test i wyszlo, ze nie jestem w ciazy :-(. Cykl mam nieregularny, wiec nie wiem czy ma sens sprawdzanie temperatury etc. Czasem czuje w srodku miesiaca klucie jajnika, lekarz mowi, ze jajeczkowanie mam, tylko dlaczego nie dochodzi do zaplodnienia? :confused2: Mamy tak starac sie do wakacji, jak nic nie wyjdzie, to zaczniemy badania... wolalabym uniknac hormonow, bo juz i tak z PMS i moimi humorkami nie daje sobie rady :no:.
nie staracie sie jeszcze długo, więc nie martw się. Wrzuć na luz, po prostu kochaj tego swego chłopa bez myśli o poczęciu:-D czasami głowa płata figle
 
Małgosiu - bardzo, bardzo mi przykro... a moze spotkało Cię to samo co Esch - jej też raz w laboratorium wyniki pomylili... tyle , ze Esch nie plamiła. Tak czy inaczej bądź dzielna - napewno się uda!!!

Lolitko - :-(i nic już nie powiem.... ściskam.

Esch - ćwiczenia spoko. Taki lekki aerobik i wzmacnianie. Bardzo dobrze mi zrobiło, po takiej długiej pzrerwie. Dzisiaj czuję zakwasy troche,a le idę znowu, zeby się rozruszać.
 
Witam

Małgosiu, bardzo bardzo mi przykro... przytulam Cię mocno...

Lolitko - nawet nie wiem co napisać, mam nadzieję że na kolejną próbę nie będziesz musiała zbyt długo czekać... przytulam...

Esch, Krzynka a Wy co za gimnastykę uprawiacie... super że dobrze się czujecie !!

a ja czekam na wyniki... i trochę zaczynam się denerwować :baffled::baffled:
 
Kochane jestescie wszystkie.
Lenka, trzymam kciuki.
Lolitka, nie znam dokładnie twojej historii, więc tym bardziej trzymam gorące kciuki za następną szybką próbę.
Esch i Krzynka... aż buzia się śmieje gdy się o Was pomyśli...
 
reklama
Lenko - zaczęłam chodzić na gimnastykę dla przyszłych mam do klubu fitness dla mam :-) Niestety dzisiaj nie zdąrzyłam na zajęcia :-( Pożarłam się z moim M i na światłach opuściłam samochód i poszłam sobie w pi.... Kurde, te hormony trochę jednak dają w kość...

Happy 79 - nic się nie przejmuj, staracie się niedługo. Ja też mam młodszego partnera (5 lat różnicy) a jak zrobił badania nasienia (po moich wielu, wielu wizytach u lekarza) okazało się, ze wcale tak różowo nie jest... ale mimo to się udało. Jak pisała Esch też zalecam wykonanie badań - nie ma co czekać parę miesięcy (nie mówię, że będziesz tyle czekać, ale nigdy nie wiadomo). W Polsce standardowo robi się kobiecie planującej zajść w ciąże podstawowe badania. Pisałaś, ze masz nieregularne cykle - tymbardziej warto zrobić badania. Trzeba znaleźć tego przyczynę - może okaże się błacha i po krótkiej terapii wrócisz do normy! Trzymam kciuki i głowa do góry!!
 
Do góry