reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
ja tak na chwilkę bo juz staraczką nie jestem.
mając 34 urodziłam córę (pierwsze dziecko) we wrześniu ubiegłego roku. może załamuję stereotyp ale... planowałam że potrwa to tak z pół roku a tu hmm jeden cykl wystarczył ;-)aa i wyjazd w ciepełko, polecam wyjechać gdzieś gdzie jest teraz ciepło, i oddać się błogiemu lenistwu. Wiem że to może brzmieć dośc trywialnie w oczach tych,które długo się starają ale... mam kilkoro znajomych gdzie właśnie wyyyluuuzooowanie , odpoczynek, oraz zaprzestanie myślenia o "zrobieniu dziecka" zaowocowały II kreseczkami :tak:
wszystkim starającym się - 3 mam kciukasy
 
Antylopka jeszcze nie bylam na nartach. Ale juz mnie bardzo nosi i nie wiem czy w weekend nie wybiore sie :tak:
 
enko - w moim przypadku wyluzowanie w ciepłycj krajach zaowocowało owszem: relaksem, usmiechem na twarzy i radosnym seksem, ale zmiana kliamtu spowodowała gigantyczne zaburzenia cyklu (60 dni trwał) i brak dzidziusia...
Fakt faktem,ze wyluzowanie mocno sprzyja...:tak::tak: i każdy powinien sprobowac totalnego relaksu i odreagowania od rzeczywistosci... a jak z urlopu nie przyniesie się wymarzonej pamiątki, to pełni sił możemy powrócić do działań po urlopie:tak:
 
Cześć Dziewczyny, jestem na BB nowa.
Mam 31 lat. Od 6 miesięcy staramy się o dziecko. W tym miesiącu 13, 14dc przytulanki 15dc OWU. I teraz pytanie... Nie wytrzymałam i zrobiłam test w 25dc (cykle 28 dniowe) ten o czułości 10, wyszła druga kreska blada. Oczywiście zachowałam sobie test i teraz jak na niego patrzę to widzę tylko jakby ślad po kresce, prawie bez koloru. I mam wrażenie że tą różowawą kreseczkę widziałam oczami wyobraźni.Czy któraś zachowywała sobie teścik z bladziudką kreseczką? jak on wygląda po czasie? Drugi test zrobię już w dniu spodziewanej miesiączki o ile oczywiście jej nie dostanę, ale to jeszcze długie dwa dni...
Co do objawów to od tygodnia brzuch mnie boli jak na @ i pobolewają jajniki, teraz troszkę ucichło, ale caly czas biegam i sprawdzam czy nie dostałam @ bo czuję wilgoć. Napiszcie co o tym myślicie. Wiem że nie dowiem się czy jestem czy nie jestem w ciąży to na forum i muszę czekać do następnego testu, ale same wiecie że czekanie jest koszmarne....
 
No moja droga... skoro była blada kreseczka to jest spora szansa. Ja moją bledzioszkę zobaczyłam dopiero po spodziewanym terminie. Przed terminem robiłam test i nic nie wyszło, Brzuch mnie bolał jak na @ a nawet bardziej. Następnego dnia zrobiłam betę i sie okazało, że jest podniesiony poziom hormonu (60). Nie wierzyłam bo myślałam, że mi zaraz brzuch wybuchnie i @ się pojawi.. ale nie pojawiła się.. do tej pory.:tak:
Następny test sikany zrobilam 2 dni po becie i była bledziutka kreseczka.
Test sobie zachowałam i w sumie jak na niego patrze, to kreseczka jest ciągle taka sama jak była. Ale to pewnie zależy od testu...
Glowa do góry i oby 2 dni szybko minęły. Podziel się z nami koniecznie!!
 
Krzynka, dziękuję za odpowiedź, czekam... cóż innego poradzić.
Dam znać co i jak.
A Tobie bardzo gratuluję upragnionego dzieciątka i życzę wspaniałych jeszcze 6 miesięcy :)
 
reklama
No i znowu coś watek umiera... dziewczynki, co u was???

Małgorzatko - robiłaś test??
A co słychac u reszty?? Gdzie jesteście Lenko, Esch, Lolitko, Motylku..............................................................???
 
Do góry