reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
E to zupelnie inna sprawa.Przyznaj ,ze z pierwszym zaszalalas.Kurde bylas taka mloda!Ja dzis mam dola.Bylam u ginka i mam jakas cholerna drozdzyce!!Porazka non stop cos!!
 
E to zupelnie inna sprawa.Przyznaj ,ze z pierwszym zaszalalas.Kurde bylas taka mloda!Ja dzis mam dola.Bylam u ginka i mam jakas cholerna drozdzyce!!Porazka non stop cos!!

Wiesz co właśnie to wygląda tak, że nie zaszalałam, bo pierwsze dziecko było jak najbardziej planowane, rok wcześniej miałam ślub z wielka pompą i też był palnowany, a teraz to...... był:szok:, ale już się oswoiliśmy i jest ok:-)!!!
Ja też byłam dziś u mojej ginek. i dostałam Crotrimazolum gałki bo mam lekką infekcję, nie stresuj się weźmiesz leki i przejdzie.:tak:
 
Ostatnia edycja:
No to podziwam-slub i dziecko w tak mlodym wieku.Co do leczenia to wiesz,ze te cholerstwa sa nawracalne.Niby teraz bede miala skuteczniejsza metode leczenia no i dluzsza.Jakies zastrzyki tez dostane.Zobaczymy jak to podziala na mnie.Moze w koncu bedzie ok,bo nie ma nic gorszego jak swedzaca jak diabli ci..
 
dorcia, nie martw się - u mnie też to cholerstwo przy byle powodzie wracało. A w szczególności po antybiotykach, mimo zabezpieczania się lactovaginalem.
Ostatnio miałam infekcję w listopadzie i byłam załamana, bo musieliśmy odpuścić sobie w tym czasie starania... no i w grudniu rachu ciachu i udało się!!! Więc głowa do góry, wylecz sie i do dzieła!!!:tak:;-)
 
Najsmieszniejsze jest to,ze ja wogole antybiotykow nie biore.Mam akurat"tam"słabą odprnosc,bo jesli chodzi o przeziebienia,to tez wogole nie choruje.Moge spac i calowac meza a i tak sie nie zaraze.No musze sie w koncu wyleczyc z tych wszystkich przypadłosci.Teraz biore lek od urologa i na dniach dostane od laryngologa,bo mam kłopoty z błędnikiem.Teraz zastanawiam sie nad kupnem
LaciBios Femina moze wtedy nie bede miala nawrotow.Moze ktoras brala to i wie cos na ten temat?Na necie opienie sa podzielone.O kurcze ale niebiesko mi sie zrobilo hhihi.


Dziewczyny brala ktoras
LaciBios Femina ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jestem załamana znowu jakies bakterie mam w moczu!!!Ku...wa mac mam juz wszystkiego dosc!!Na dodatek błędnik mi świruje i musze znowu sie faszerowac lekami.Boze czy kiedykolwiek to wszystko sie odemnie odczepi?!!!
 
reklama
Nie no, jasne. Najpierw się wyleczysz, potem szybko zajdziesz w ciąże a następnie paskudztwo się odczepi :-)
 
Do góry