reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Sluze pomoca :tak:
Najpierw musisz troche zmniejszyc fotke a potem naciskasz taki przycisk "spinacz" (nad ramka w ktorej piszesz posta). Masz pusta linijke na kocu ktorej jest napis przegladaj, wciskasz go i szukasz pliku ktory chcesz wsadzic. Potem dodajesz fotke, wciskasz przycik wyslij. Zamykasz okienko. I naciskasz na strzaleczke kolo spinacza a tam juz masz juz nazwe fotki. Klikasz na nia i tyle... fotka wklejona do posta :-)
 
Kurcze Esch chyba wszystkie nas tu niezle wystraszylas. Wyobrazam sobie co musialas przejsc. Co to za trefne laboratorium? Powinnas pojsc tam i zrobic im rozpierdzielnik za to co Ci zgotowali, przeciez takie pomylki nie maja prawa sie zdarzac:wściekła/y:
No ale najwazniejsze ze wszystko dobrze z fasolinka. Teraz juz bedzie tylko lepiej:tak:. No i dolaczam sie do zyczen urodzinowych: WSZYSTKIEGO NAJ I SZCZESLIWYCH POZOSTALYCH 8 MIESIECY CIAZY:-)
Krzynka, nie chcesz to nie gratuluje, ale jakby nie bylo Twoja betka jest ciazowa.
A normami sie nie przejmuj, wazne zeby rosla. Trzymam kciuki za jutrzejszy tescik:tak:.
Jakis ten grudzien szczesliwy, oby pojawily sie fasolki u pozostalych 30-tek:-D
 
coś się pojawiło, ale bardzo słabiutkie (zawsze to lepiej niz w czwartek, gdzie NIC nie było). Na zdjęciu prawie w ogóle nie widać, ale na zywo jest :tak:

Czy wy coś widzicie? Nie kupiłam innego testu - to te same co w czwartek (z netu). Jeszcze mi 1 został.
 

Załączniki

  • IMG_0157.jpg
    IMG_0157.jpg
    8,3 KB · Wyświetleń: 44
Krzynka Kochana tak samo wygladala moja kresk w dniu 6.12!!!!! I dokladnie taki sam test wtedy robilam, nastepny mialam dopiero inny.

Suri to jest laboratorium Diagnostyka w sumie cale miasto opanowane jest przez nich: przychodnie, szpitale... a ja robilam w szpitalu MSWIA!
 
ESCH no to jeszcze raz

STO LAT !! STO LAT !! STO LAT !!

zdrówka dla Ciebie i Fasoleczki i spokojnych pozostałych 8 miesięcy


Krzynka - widać widać, mój pierwszy test tez tak pokazywał
GRATULACJE !!

Pozostałym 30-tkom miłej niedzieli !!
 
Esch - ale ty robiłaś ten test przed terminem @ z tego co pamiętam. A u mnie już jest raczej po. Ale nic to, jutro się okaże.
Ja też robiłam w MSWIA bo mam niedalego od pracy. Idąc do pracy oddaje krew, wracając odbieram wynik :)
Jeju - oby ten mój wynik z piątku nie byl pomyłką!!

PS. M jak zobaczył test dzisiaj to co chwilę mówi (leżąc jeszcze w łóżku) "Bedę tatą!!" :)

AAA NO I JESZCZE JEDEN I JESZCZE RAZ, STOOO LAT STO LAT NIECH ŻYJE NAM, STOOO LAT, STOOO LAT, STO LAT NIECH ŻYJE NAAAAM!!! a kto?
A ESCH!!! I JEJ FASOLINAAA!!! :-); :-); :-)
 
Ostatnia edycja:
Krzynka poniewaz ten cykl byl dziwny i strasznie wczesnie mialam owu wiec bycmoze ten test byl juz w terminie @.... I Kochana najwazniejsze ze test pokazal II kreski. Byc moze u Ciebie owu byla pozniej i stad takie bladzioszki kreski! Nic sie nie stresuj, glowa do gory i czekamy do poniedzialku. A nie masz karty diagnostyki? Bo wtedy mialabys dostep przez neta i wynik bylby wczesniej.
I pamietaj ze ja juz zebralam caly limit pecha dla tamtego labka!!!!!! :))))
 
Nie mam karty bo zwykle badania robię pzrez LuxMed.
Dam radę -jak nie będę mogła wysiedzieć w pracy to wyjdę na chwilę ;-)
 
reklama
Do góry