reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

dasz radę!!
Ja idę jutro do lekarza, ale do tej lokalizacji, gdzie nie ma usg pod ręką, więc pewnie nie będzie mi robił... z resztą chyba niewiele byłoby widać. Z normy bhcg wychodzi 3ci tydzień...
Następna wizyta dopiero w styczniu - to dopiero będą jaja żeby wytrzymac :-D
 
reklama
Wytrzymasz, wytrzymasz.... ja juz ponad 2 tygodnie wytrzymuje :)))) No i cale szczescie ze moj ginek ma usg u siebie i od razu robi usg....
 
Cześć Mamuśki!!

Krzynka gratulacje - betka śliczna!!! :tak::tak::tak:

Esch no to czekam na wieści z usg...

A pozostałe niezafasolkowane 30-tki ujawniać się bo sama tu wachty trzymać nie bede!!! :cool2::cool2:
 
Lenko - nie bedzięsz, nie będziesz, bo zaraz do nas dołaczysz!!! :-):tak:
A poza tym to ja chyba nigdzie się nie będę przenosić, bo tu mi dobrze, tu was znam... a tam ...?
Nie wiem czy na mamuśkach jest wątek 30stkowy?

Esch - czy Tobie też się tak ciagle odbija? Ja już tak mam od jakiegoś tygodnia, zanim jeszcze test zrobiłam... aż się dziwiłam co za chamidło ze mnie ostatnio bo ciągle tylko bekam i bekam ;-)
 
No i cóż taka fasolina robi z czlowieka....;-)
zobaczymy czy na sierpniówkach czy na wrześniówkach, ale to pewnie dopiero w styczniu po usg... no chyba, ze jutro się coś uda?
 
WITAM SIĘ WCZESNTYM RANKIEM - COŚ NIE MOGĘ SPAĆ...
mam nadzieję, że ten dzień minie szybko i że jutro będę odpoczywać na urlopie:tak:
 
reklama
To ja sie tez witam,
Ja dzis za to mam dzien sennosci, nie moglam wstac, maz ledwo mnie przed chwila zerwal z lozka. Oj bedzie dzis ciezko :/
Krzynka to widze ze jutro razem sie urlopujemy :-D
 
Do góry