reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Laura, to chodzi pewnie o zmiejszona rezerwe jajnikowa, czyli przypadki, gdy FSH jest wieksze od 9. Ja mialam cos okolo 10 z tego co pamietam i balam sie, ze moze przez to mi sie nie udaje zafasolkowac. Z tego co wiem to FSH nie da sie obnizyc, tzn istnieja jakies sposoby, ale maja one tylko wplyw na wartosc FSH, a nie na zwiekszenie rezerwy. A Ty masz bardzo wysokie? Bo niby w normach podaje sie, ze do 12 jest OK, z zaznaczeniem, ze od 9 rezerwa jest obnizona.
 
reklama
hmm, pierwsze słysze o czymś takim jak rezerwa jajnikowa... A lekarz ci mówił coś na ten temat??

Esch - jak po wizycie u lekarza??? Odezwij się kochana!!
 
Halo dziecinki


Krzynka - z czasem ilosc jajeczek Ci sie zmniejsza a co za tym idzie obniza sie powoli zdolnosc zafasolkowania. FSH odzwierciedla Ci ta rezerwe. Powyzej 12 mowi sie juz o duzych trudnosciach....choc zawsze wsio mozliwe.
 
No to Laura - jeszcze jesteś w normie, więc do dzieła kochana!!:-)
Lolitko - a co u Ciebie??
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,
JA dzis po pracy ucielam sobie 3-godzinna drzemke. A teraz jestem w trakcie robienia salatki dla mojej mamy na jutrzejsze imieniny.
Zapomnialam napisac o wizycie :zawstydzona/y:
Wczoraj ginek potwierdzil 4 tydzien. Zrobil usg ale tylko po to zeby sprawdzic czy to nie ciaza pozamaciczna, sprawdzic endo i jajniki. Endo bylo wczoraj 17mm (powiedzial ze piekne), dopatrzyl sie czegos co wyglada na pecherzyk. Jajniki tez w porzadku. Nastepna wizyta 23.12. Do tej pory mam zrobic jeszcze 2x bete. Mam zazywac podwojna dawke magnezu 2x dziennie i feminatal. Dostalam zgode na basen - no chyba ze cos niepokojacego by sie dzialo.
Niby wiedzialam ze nic nie bedzie widac jeszcze ale przyjechalam do domu i ryczalam ze nie zobaczylam mojej Kropeczki :szok:
Ale dzis juz jest ok.

Krzynka jestem, jestem ale w pracy mialam mlynek i nie mialam czasu wejsc, po pracy spalam i teraz dopiero mam chwilke czasu :zawstydzona/y:

Lolitka witaj Kochana :tak: Jestes niezastapiona specjalistka!!!
 
A test sikany robilas jeszcze w międzyczasie?
Nie martw się - zaraz przed wigilią dostaniesz piękne zdjęcie fasolinki - będziesz mogła pokazac przy stole :-):tak:

I bardzo dobzre, że śpisz - szkoda tylko, ze nie da się wyspać na zapas hihii...:-)
A o tych bólach rozmawiałaś? mam nadzieję, że to normalne bóle i nie musisz się niepokoić...:tak::-D
 
Krzynka test sikany robilam w niedziele i w poniedzialek. Bete robilam w poniedzialek i srode. O ciazy jeszcze nie bedziemy mowic nikomu w swieta. Myslimy powiedziec 21.01 :-)
Na bole ginek powiedzial ze to normalne. A ze spaniem to dzis mialam pierwszy taki dzien :-D
 
Krzynka test sikany robilam w niedziele i w poniedzialek. Bete robilam w poniedzialek i srode. O ciazy jeszcze nie bedziemy mowic nikomu w swieta. Myslimy powiedziec 21.01 :-)
Na bole ginek powiedzial ze to normalne. A ze spaniem to dzis mialam pierwszy taki dzien :-D

A to mi chyba umknęła ta Twoja druga betka...
21.01 - że w dzień babci tak? czy jakaś inna okzaja?:-) Fajny pomysł!!
Ja bym chyba nie wytrzymała tak długo, nie mówiąc mamie, ale trzymam kciuki, zeby się powiodło hihi
Myśmy dzisiaj byli na zakupach prezentowych - jeszcze nie koniec, ale w sumie dużo udało się zakupić. Chyba pierwszy rok z takim wyprzedzeniem hihihi jestem z siebie dumna!

Jeszcze tydzień do @ - oby frania nie przyszła do mnie!! Ale coś za dużo o tym myślę, i boję się że znowu zapeszę :-/
 
Ostatnia edycja:
reklama
haha - i kolejna dziewczynka nam zaciążyła - normalnie okres babyboom, że hej!!
a też się zarzekała, że jej się nie uda :-)
 
Do góry