reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Dzis troche polezalam w lozeczku, wieczorem spotkalam sie z kolezanka na lodach i teraz wrocilam do domu i leze znowu w lozku bo mnie brzuch pobolewa.
No i draznia mnie rozne zapachy...

Krzynka dzis z samego rana juz zazylam no-spe ale widze ze pod wieczor znowu boli :baffled:

Lena a co za badania dzis juz robilas?
A takich facetow to powinno sie kastrowac albo wysylac na bezludna wyspe!!!
 
reklama
Dziewuszki, co do tych pożal się boże "tatusiów" to też znam takiego, co jak się okazało, że zostanie tatusiem "był w szoku".... minelo 9 m-cy a on nadal "w szoku". Maluch się urodził a on ciagle w szoku... w końcu jak mały miał 6 m-cy (czy jakoś tak) pojechał do stanów (znaczy "tatuś" nie maluch) na pół roku, żeby zarobić na rodzinę.
Teraz maluch ma już 6,5 roku i tatusia nie widział od tamtego czasu (sporadycznie na skype i na zdjęciach na naszej-klasie)... życie.
Ale nasi faceci są inni :tak:

Esch - dobrze, ze się oszczędzasz. Wzięłaś L4 czy urlop? w ogóle mówiłaś już w pracy??
Lenko - jakie badania robisz?
u mnie w sumie nic nowego :-) dzisiaj nie poszłam na aerobik, bo strasznie mi się nie chciało (na 20:30 miałam). Może jutro się zbiorę. Już mam dość tej aury. Poza tym cały czas kaszlę i nic poza tym...
 
Krzynka dzis jestem na uw, jutro ide do gina i wtedy sie dowiem jakie ma plany, ale Pani Bogda kazala mi sie liczyc z tym ze ginek wysle mnie na L4 ze wzgledu na moja przeszlosc staraczkowa! W pracy nic jeszcze nie mowilam... poczekam do wizyty....
 
no właśnie o takich pseudo tatusiach też pisałam - wiecznie zaskoczeni :szok::szok::szok:

Esch to tak będzie bolało, mogą to być rozciągające się wiązadła macicy... ale ja z lubością wspominam te bóle...

a ja dziś zrobiłam toxoplazmoze i cytomegalię,
teraz muszę sobie zamówić UROGIB-Pronatal i w styczniu mój gin pobierze mi wymaz i odda do badania, no i jeszcze czekają mnie badania na zespół antyfosfolipinowy który ma związek z krzpliowścią krwi :eek::eek: i zjednej strony to chciałabym znaleźć przyczynę obumarcia mojej Fasoleczki, a z drugiej że jest wszystko ok i że to był przypadek, bo jak coś nawet znajdę to skąd pewność że to akurat to było przyczyną .... i tak w kółko w tym łebie mi się kołuje.... :baffled:

acha Esch pij dużo płynów bo ja mam teraz obsesję na tym punckie bo iwem że za mało piłam i se jużnawet wmawiam że moją fasolkę ususzyłam....

Krzynka głowa do góry, zobaczysz bedzie GUT ! Zapytaj Esch - napweno potwierdzi :-D:-D:-D
 
Kobiety ja o facetach to mogłabym książkę napisać choć............może nie warto poświęcać im tyle papieru hehe.
Mój były żadnych "bachorów" nie chciał bo jak stwierdził "bachor to pasożyt,który tylko pieniądze z kieszeni wyciąga!".Ja robiłam się coraz starsza ale z nadzieją czekałam aż dojrzeje i zmieni zdanie.Nie zmienił ale zostawił mnie.Teraz ma dziecko i pokazuje go wszystkich i zapomniał,jaki miał do tego stosunek.Robi z siebie kochającego tatusia i jakoś "bachor" nie zmniejszył zawartości jego bogatego konta!
Ach sorki tak się wkurzyłam.
Ale powiem Wam coś........wolałabym już sama wychowywać dziecko niż z takim "pseudo tatusiem",który traktuje rodzinę jako kulę u nogi, czy zdradza żonę.Taki ktos to nie jest przykład dla dziecka.Lepiej,że taki "tatuś" odchodzi.
Krzynko faktycznie niektórzy panowie są W SZOKU,kiedy pojawia się dziecko ale jakoś nie byli w szoku kiedy kochali się z kobietą bez zabezpieczenia.
ES dużo zdrówka:-)
Jeszcze Wam dziś pomarudzę.
Miałam owulację w 6dc w trakcie grypy.Wszystko mnie dołuje teraz bo starań nie było a i badania hormonalne wyjdą przez to źle-inaczej trzeba teraz dni liczyć:wściekła/y:
Tak to jest przy 10 dniowych plamieniach.Czasem takie plamienie to już 1 dc.Jakkolwiek by gin mówił inaczej to się myli.
Miłego dnia 30-stki
 
Lena pije duzo, wczoraj wypilam duza butelke wody mineralnej a do tego ze 4 herbaty. A potem tylko gonie co 5 minut do wc :tak:

Laura to moze jednak lepiej ze nie masz dziecka z takim typem!!!!

Lolitka no betka calkiem ladna ale i tak caly czas sie boje czy aby wszystko jest ok.
 
Lena pije duzo, wczoraj wypilam duza butelke wody mineralnej a do tego ze 4 herbaty. A potem tylko gonie co 5 minut do wc :tak:

bardzo ładnie..., bardzo bardzo ładnie dziecinko... :laugh2::laugh2::laugh2:

moja kuzynka ma zbadać mocz swojej 3 miesięcznej córeczce i lekarka kazała jej taki woreczek do cipilunki przykleić - może to jest jakiś patent na te Twoje częste wizyty w wc... :happy::happy::happy:
 
reklama
Cześć
Dziewczyny czy któraś ma lub miała coś takiego jak "rezerwa jajnikowa" czyli zbyt duże FSH?
Czy to uleczalne?Można z tym zajść w ciążę po 30-stce?
 
Do góry