reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witajcie,
Dzis o dziwo pospalam do 8. Wczoraj znowu musialam sie przespac popoludniu ale drzemka trwala tylko godzinke bo mama mnie obudzila :wściekła/y:

Krzynka 21.01 to dzien babci i moje imieniny :-D. Mnie tez jest trudno wytrzymac ale jezyk za zebami na razie trzymam :tak:. Ja musze jechac na zakupy ale jak sobie pomysle to az mi sie cos robi :-(
No i trzymam kciuki zeby @ do Ciebie rowniez nie przyszla!!!!
 
reklama
Dziewczyny, ja nie moge jeszcze w to uwierzyc. Tyle lat staran!!!
Rycze jak glupia od rana :szok:
Esch - Kochana właśnie weszłam na wątek i przeczytałam wiadomość na którą czekałyśmy wszystkie od dawna...Boże tak się cieszę....i bardzo ale to bardzo Ci GRATULUJĘ....Nawet nie wiem co napisać....Popłynęły mi łzy szczęścia....Chyba Suri rozwiązała ten szczęśliwy woreczek z zafasolkowanymi mamusiami....Cudownie....
Sciskam Cie mocno i trzymam kciukasy
Ja też nie widziałam jeszcze swojej kruszynki na USG mimo że jestem w 12 tygodniu ciązy już...Uroki Anglii....ale we wtorek o 13.00 pierwsze USG i mam nadzieję że bede ryczeć jak bóbr ze szczęscia....
 
Ostatnia edycja:
Agi, to oby do wtorku!! 12 tydz to już jest co oglądać :-) zazdroszczę Ci.
A poza tym, to jak się czujesz? masz jakieś ciekawe anegdotki z przebiegu ciąży? Jakieś zachcianki?? czy coś?:tak:
Esch, mam pytanko: czy obserwowałaś u siebie coś co mogłabyś nazwać plamieniem implantacyjnym? jesli tak to jak to wyglądało i kiedy bylo? Druga sprawa - ile dpo robiłaś test? Zaczynam wariować, ale dobrze, ze jutro do pracy, to nie będę tyle myśleć!!!
 
Ostatnia edycja:
Witam poniedzialkowo,

Siedze w pracy i robota wogole mi nie idzie!!! :wściekła/y:

Agi do mnie samej jeszcze to nie dociera... pewnie dotrze jak zobacze Kropeczke na usg. Trzymam kciuki za Twoje usg!!!! Ja ide 23.12 znowu do ginka pewnie wtedy juz cos zobacze :-)

Krzynka nie mialam zadnego plamienia. Pierwszy test zrobilam w 13 dfl.
Tutaj masz linka do mojego wykresu: 10.Obserwacyjny - 28dni
 
Ja miałam w tą sobotę 1 raz plamkę różową na papierze. To było 6 dpo.
Później już czysto...
Staram się nie ekscytować... a czas się tak dłuży :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Cześć Mamuśki.

Esch bardzo się cieszę że wszystko ok, oby tak dalej...:-)

Krzynka mam ndzieje ze ta różowa plamka to zagnieżdzenie i że juz zadnych więcej plamek przez resztę z 9 m-cy nie zobaczysz, trzymam kciuki :tak:

A ja jutro pierwszy dzień do pracy po chorobowym, nie bardzo wiem jak to wszystko będzie nic mi się nie chce...
Z dobrych wiadmomości to już dostałam @ i chyba pierwszy raz się tak z niej cieszyłam...

pozdrawiam gorąco w ten mrożny dzień :happy:
 
Witam Was 30-stki:-)

Eschenbach dbaj kochana o siebie.Oby wszystko było dobrze.To cudowna wiadomość!Zostaniesz mamusią!!!Oby dzień USG był dla Ciebie najradośniejszy.
Krzynko oby @ nie przyszła -trzymam kciukasy.
Agi78 daj znać jak już przywitasz się ze swoją dzidzią i pomachaj jej od "cioć" z forum;-)
Leno jak @ przyszła to dobrze-wszystko wraca do normy.Trzymaj się mocno.Wiem co przeżywasz..............
Pozdrawiam Was
 
Hej kobitki,
z tej mojej ciążowej radości wylądowałam w szpitalu i mnie trzymali 12 dni ale wszystko już ok. dzisiaj widziałam bijące serduszko mojego malucha :-D:-D:-D
Proszę o jakiś relacje co się wydarzyło mamy jakąś nowa mamę???
Ściskam,
Motylek :)
 
Ojej Motylku - a co się działo???? Mam nadzieję, że nic groźnego i że siedzisz teraz spokojnie na L4 i odpoczywasz?
Ja już myslałam, że dumna mamusia zostawiła koleżanki staraczki i poszła gdzieś do sierpniówek :-)

A co do nowin, to nie uwierzysz.... ta co najbardziej marudziła i psioczyła na swój los została mamusią zaraz po tobie :-) ... na naszą kochaną Eschenbach trafiło!!!!!!!!! :tak::-):tak::-):-D
 
reklama
O to wspaniałe wieści :)
Nigdzie nie poszłam do żadnych sierpówek ;-);-);-)
Dostałam bóli brzucha i upławów takich bursztynowych już teraz jest ok i jestem na zwolnieniu :)

No esch ... gratulacje teraz tylko odpoczywać i czekać do ... sierpnia, września?

Ja mam na połowę sierpnia.
 
Do góry