reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Krzynka pomerdalo mi sie... dokladnie testosteron... bo jak zrobil badania to sie okazalo ze sa jest ok. I sama zaaplikowalam salfazin... i polecam zen-szen... dokladnie od poczatku tego mojego cyklu maz pil zen-szen... mysle ze to tez Nam pomoglo!!!
LEk lezy w lodowce jak cos to daj znac i zaraz Ci go jakos dostarcze!!! Bo szkoda zeby sie zmarnowal.
 
reklama
No pewnie - to w sumie nie chciałabym mu podawać hormonów bez badania...:eek:
A ten żeń szeń to jaki pił??
ja salfazin też podaje i mój kwas foliowy.
 
Oprocz foliku i salfazinu jeszcze dawalam magnexb6. A zen szen kupowalam w sklepie aloes przy placu na Debnikach (ulica dochodzaca od mostu debnickiego do placu - nie pamietam jak sie nazywa).
 
Czy to jakiś sklep ze zdrową żywnościa? Ja mam niedaleko mnie taki, mogę spytać. To takie w malych buteleczkach z kawałkiem korzenia w środku?
Widziałam coś takiego w Almie.
No i ile tego się pije? Jedna buteleczka dziennie?
 
Czwartek to bedzie moj 28dc... wiec moze jakas Kropeczke zobaczymy!!!! To bedzie wtedy pierwsza fotka Naszego Malenstwa!!!
 
reklama
Lena Ty mnie nawet nie strasz :szok:


Esch ja Cie nie strasze, bo to na 100% Twojego męża nie dotyczy, mojego też nie, ale mam taki eksponat w rodzinie (aż wstyd) i takiemu to się czwórka dzieci rodzi i zazwyczaj bardzo mu w zyciu przeszkadzają, darmozjady.... szkoda gadać

a wogóle jak się czujesz, wszystko OK ???


Krzynka a co u Ciebie??

Ja rozpoczęłam dziś badania, powolido przodu... bardzo powoli
a ta cholerna @ jeszcze nie przylazła...

Buziaki:happy:
 
Do góry