reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Motylek u mnie zajob w pracy.... do tego w sobote bylam na wieczorku panienskim, ktory wspolrganizaowalam mojej kolezance a w sobote ide na wesele... nie mam nic kupionego ani zalatwioneg w zwiazku z tym... wiec ten tydzien tez zapowiada sie masakryczny :/
 
reklama
Hej witajcie!
Faktycznie jakos ostatnio przerzedzilo sie na naszym watku. Juz nie pamietam, kiedy widzialam tu Alise albo Dagamit, Lolitki tez brakuje:tak:.
Ja wpadlam na chwile, zeby sie przywitac, bo sama ostatnio tu rzadko zagladam. Pozdrawiam Was 30-tki bardzo goraco i oczywiscie witam nowa kolezanke Annn31 :-)!!!
 
Ja również się przywitam choć już teraz bliżej mi do 40 -stki.
Mam nadzieję,że to przeżedzenie wiąże się z faktem zaistnienia udanych staranek:tak:.Fajnie byłoby poczytać o sukcesach.
Piszcie dziewczyny jak Wam się powiedzie.To tak dobrze wpływa i daje nadzieję:tak:.
Życzę udanych staranek
 
Laura oj u mnie do sukcesu to daaleeeka droga.... a to ze rzadiej tu zagladam to tylko dlatego zeby nie nakrecac sie za bardzo....
 
[FONT=Arial, serif]Motylku, co masz na myśli pisząc „podstawowe badania”? Nie chcę iść totalnie „zielona” do lekarza ;-)
[/FONT]

[FONT=Arial, serif]Fakt, szkoda czasu na czekanie, ale niestety weszliśmy z mężem w taki okres naszego życia, ze ciągle się mijamy.[/FONT]
[FONT=Arial, serif] Dziękuję wam za slowa otuchy i wsparcie :-)
[/FONT]

[FONT=Arial, serif]
[/FONT]

[FONT=Arial, serif]Serdecznie pozdrawiam Annn31[/FONT]
 
Esch ... w sobotę ślub a Ty bez sukni! :szok:
życzę powodzenia w buszowaniu po sklepach :-D:-D:-D

Ann
jak pójdziesz do lekarza to ci na pewno wszystko powie.

Ja zaczynałam do badania przeciwciał na różyczkę, toksoplazmowe, cytomegalie, grupa krwi i tsh - hormon tarczycy.
Ostatnio ja i mój M mieliśmy badania hormonów. Mój M miał dodatkowo badanie nasienia.

Ale kochana nie wpadaj w popłoch i najważniejsze się nie nakręcać i myślec pozytywnie bo napewno wszystko będzie dobrze :-D:-D:-D

I to co powiedziała esch ... że nie zagląda aby się nie nakręcać ... trzeba uważać na formach bo najgorsze jak się spotka parę babek i się licytuje która to na co jest chora itd. ...

Ja w sobotę byłam w gościach i miałam równiez gości u siebie ... a cała sobota to leniuchowanie na całego :)

Dzisiaj czeka mnie basen, a jutro tańce-mój M nas zapisał :)
 
Ostatnia edycja:
Ann ja robilam tsh, prl, E2, progesteron, ft4, lh, fsh.

Motylku ani sukni, ani prezentu... jestem zupelnie nieprzygotowana!!! A biorac pod uwage moja sylwetke to bedzie koszmar!!!!
W piatek ide do fryzjera...
 
Motylku! Cóż za zbieg okoliczności, Mój też nas zapisał na tańce (po 3ch latach mojego oczekiwania i marudzenia) i jutro zaczynamy pierwsze zajęcia :-) Ciekawe jak długo będziemy uczęszczac, bo mój nie bardzo sie garnie na te teńce... ale sam nas zapisał (sweet);-)
Esch - no ja własnie też postanowiłam, że nie będę tu zaglądać za często, bo zaczynałam za bardzo myśleć, co jest nie tak...:no:

Cala reszto staraczek - głowy do góry! Nastały teraz dłuuugie zimowe wieczory - w sam raz na miłe spędzanie czasu we dwoje...:-)
 
krzynka czyli mężów mamy na 102! :)
Wczoraj byłam na basenie było świetnie! uwielbiam ta "zrelaksowaną głowę"po takim wysiłku człowiek ma dystans do wszystkiego i racjonalnie zaczyna myśleć :-D i chyba w grudniu zapisze się 3x w tygodniu + tańce nie ma co jak sport uwielbiam to!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Esch nie łam się! Jak będziesz mierzyć suknie to uśmiechaj się do lustra, wyprostuj się, bo ze skrzywioną buzia gwarantuje Ci, że sobie nic nie kupisz ;)))
 
reklama
Motylku i jak po tańcach?? Ja jestem bardzo szczesliwa, bo wbrew moim obawom mojemu sie bardzo podobalo i powiedzial,ze bedziemy chodzic!!! Poki co pierwsze kroczki, ale jest calkiem sympatycznie :-) do tej pory w to nie wierzę!!:-);-):-D

Jutro mój idzie na badanie nasienia - jeszcze tego samego dnia mamy miec wyniki!! Zobaczymy co i jak, zaczynam miec stresa:shocked2:

Strasznie jestem happy - tyle na niego narzekalam ostatnio a tu taka niespodzianka (i tance i badania, o ktorych nie chcial slyszeć!)... kooochammm :-D

Aaa, no i ja niebawem zaczynam monitoring...:cool:
 
Do góry