reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

No wiec kobitki pochwale sie: sukienka kupiona, koszula i krawat dla meza rowniez, prezent tez :tak::tak::tak: jestem dumna z siebie!:-)

Krzynka niby nie chce sie nakrecac ale brakuje mi tych pogaduch na bb :-( wiec zerkam co jakis czas...
No i czekamy jutro na Wasze wyniki :)

Motylek na buzi na razie mam banana :-D
 
reklama
Witam z rana...
Esch - no to wielkie gratulacje!! Strasznie fajnie, że bez stresu Ci się udało wszystko kupić :-) Dla mnie takie zakupy na ostatnią chwilę to katorga !! Oby weselicho było równie udane!! :-)
Co do forum, to ja też niby odpuściłam a jak widać ciągle tu zaglądam...

Jak tylko będą wyniki, dam znać! Trzymajcie kciuki kobitki!!:tak:
 
Hej Babki :)
No dobrze, że forum powolutku rusza :)

Mi się tańce tez bardzo podobały! Na pierwszej lekcji był walc!:-D:-D:-D:-D
Ale koszmarnie mnie bola plecy w okolicy lędźwiowej po ciągłym ciąganiu brzucha i wyprostowanej sylwetce :crazy:dzisiaj idę na basen więc mam nadzieję, że mi przejdzie! :rofl2:

Krzynka
jak odbierzesz badania to poczekaj spokojnie na wizytę u lekarza.
Nam napisali drukiem i wielkimi literami astenospermia (mąż nie miał w ogóle plemników typu A), więc my tu w strachu jeszcze chyba lolitka dodała że z pomocą bożą może zajdziemy sposobem naturalnym, zaraz zaczęło się czytanie in vitro, a okazało się że wyniki rozpatruje się razem a nie poszczególne parametry osobno.
Brak plemników typu A był spowodowany roczną kuracja antybiotykową i ze to od tego.
I lekarz powiedział, że będą z tego fajne dzieci bo jest plemników bardzo dużo


esch ... to dobrze, że już wszystko gotowe, teraz tylko wałki na głowę, makijaż i hulaj dusza piekła nie ma!
 
Ostatnia edycja:
Esch - biustonosz śliczny!!!

Kochane, co do wyników, to jestem załamana - płakac mi sie chce...

ilość super, ale tylko 7% prawidłowych :( !!!!!!!!
typ A+B jakieś 25%

z tego co wczesniej czytałam to nad ruchliwościa można popracować (bylismy ostatnio na antybiotykach), ale z tą morfologią gorzej :-(

będe płakać :no:
 
Esch ... biustonosz śliczny! Czy on jest na pewno na wesele??? ;-);-);-)

Krzynia no przecież napisałam Ci abyś się nie martwiła i poczekała na wizyte u lekarza. Pisałam, że mój plemników "A" ma śladową ilość co w badaniach podaje się ZERO! a jednak wyniki okazały się nie najgorsze. Ciesz się tymi 7% ja bym chciała, aby mój miał chociaż tyle. Gdzieś wyczytałam fajne zdania, ze w końcu do zapłodnienia potrzebny jest JEDEN dobry plemnik :-D:-D:-D:-D Więc się ciesze tym, że mój ma typu "A" pojedyncze w polu widzenia to już coś! ;)))
Ile macie plemników a 1 ml?
 
Ostatnia edycja:
typ A 12%
typ B 15%
135 mln/1ml
żywotność 78%
7% prawidłowych
ale zastanawiam się laski, czy to możliwe, skoro tylko 7% jest prawidłowych, żeby tych typu A było 12%? Czy te o złej budowie mogą być sprinterami??? Cos mi sie tu nie zgadza...
Wczoraj miałam takie załamanie, jak od mnie to wszystko dotarło, że konieć świata - ale już dzisiaj się trzymam i jestem dzielna!! Zakupiłam pestki z dyni, orzechy brazilijskie, watróbke, cytrusy i bedziemy sie dobrze odżywiać.... i zjada moj kwas foliowy :-)
Musimy z tym sobie poradzić!!!!

A i jeszcze obecna aglutynacja i agregacja, co chyba tez nie dobrze...
 
Ostatnia edycja:
Siemaneczko dziewczynki

Buziaki tylko chcialam przeslac. Podczytuje Was.....
Krzynka - wsio z wynikami jest dobrze, nie ma zadnego bledu
 
reklama
Do góry