reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Kuzwa - umre niedlugo

Krew ze mnie sika po calosci. Chodzic nie moge, ledwo siedzie. Bol wszedize bez wyjatku. Piersi obolale i tkliwe ze nawet nie probuj dmuchnac obok powietrzem.

Boze jak sie kobiety musza wymeczyc zeby to dzieciatko miec
 
reklama
Lolitko bidulko to idz do lozka a nie siedz przed kompem... kurcze jakie to niesprawiedliwe!!!!!
My sie musimy tak nameczyc a inni wyrzucaja dzieci!!!! Ehhhh... dlaczego to zycie jest takie niesprawiedliwe :wściekła/y:

Toska nie jestes jedyna.... mnie tez nie raz sie zdarza spac na biurku.... tylko jak dyra nie me :-D
 
Lolitka - mam nadzieję że wszystko w porządku z Tobą...Siadłam na kompa czytam że wszystko poszło sprawnie aż się sama do siebie prawie na głos zaczęlam śmiać z radości a potem czytam dalej że tak cierpisz Kochana...Wszystko jest ok???? Zmartwiłam się...Strasznie trzymam za Ciebie i za Wasza fasolinkę kciuki!!!! Chyba nie usiedzę w pracy w poniedziałek!!!!!
 
Lolitka, kładz się, nie siedz przy komputerze! Mialas odpoczywać, jak najmniej chodzić!
Będzie dobrze, tylko spokojnie!
 
A u mnie @ dalej nie ma....
Krzynka cos chyba dotarlo do mnie... bo dzis jakos ciety jezyczek mialam.... a dawno tak dobrze mi nie szlo "docinanie".
Kupilas te ziola?

To się cieszę :-) Następnym razem też się podzielę.
A do tej zielarni w końcu nie dotarłam (kolega mnie zabrał samochodem, w ciut innym kierunku). Mam jutro ślub siostry i jeszcze drobne zakupki musiałam poczynić.
Lolitka - trzymaj się dzielnie!! My zawsze więcej cierpimy, bo więcej jesteśmy w stanie znieść - facet dawno by się już poddał!! Więc głowa do góry, pierś dumnie do przodu i jabadabaduuuu :angry:
Tośka - no niezły ananas z Ciebie ;-) A czemu nie możesz spać w nocy??
 
Lolitka, to i ja dolaczam do osob Cie wspierajacych;-)
Juz naprawde daleko zaszlas. Dzielna z Ciebie kobietka:-)
Jeszcze troche i bedziesz mamusia.
Dasz rade. Wszystkie tu za Ciebie trzymamy kciuki!!!
 
Lolitka mam nadzieje ze noc jakos przespalas i dzis bedzie juz lepiej...

Krzynka ja dzis musze skoczyc po siemie lniane i czerwone winko bo przypuszczam ze dzis albo jutro @ przyjdzie... a z ziol to nawet nie wiem co moglabym pic na te moje jajcory....
 
Dziewczyny

Jestescie niesamowicie kochane. Dziekuje Wam

Noc przespalam o dziwo ok. Spalam bez wiekszych boli do 6 rano. Jestem na tabletkach przeciwbolowych - lekarz mowil ze moge je brac w razie bolu.
Nadal krwawie i boli ale po nocy nieco mniej. Mam nadzieje ze teraz bedzie z gorki. Mysle ze ten cal bol glownie z tego faktu wynika - ze kluli mnie az 6 razy. 6 razy igla przebijali mi sie przez jajniki zeby wyciagnac komoreczki, a zeby bylo ich duzo - lekarka musiala zmieniac strzykawki z igla tyle razy, bo byly pelne od plyny z oocytow. Bylo ich 16 wiec troche tego sie nazbieralo. Mysle ze t glowny powod tego mocnego bolu. Scianki jajnikow sa poklute i spuchniete.....

Teraz staram sie non stop lezec lub siedziec bo wtedy boli najmniej

Esch - malpa nie zawitala jeszcze ?
Toska - to niezly z Ciebie pracownik :-D
Aliska, Ola - jak sie sprawy maja ?
Suri - jak sie czujesz ?
Krzynka - baw sie dzis dobrze na weselu
 
reklama
Lolitka az mi sie cos dzieje jak czytam opis ile przeszlas wczoraj dla dzidziusia.... :-(. Lez i odpoczywaj zebys do poniedzialku wydobrzala....
@ dalej nie mam ale brazowe plamienie tak....

Toska a moze za duzo kawy pijesz?? Ja mam takie problemy ze spaniem jak jest za goraco w pokoju.... dlatego caly rok spimy przy otwartym oknie i bez ogrzewania... No i zle mi sie spi jak najem sie na noc :szok:
 
Do góry