reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Hmmm.... ja tam nigdy przy cytologii nic nie czulam... a tym bardziej nic mnie nie bolalo...
Czyli mam rozumiec ze transfer to pikus...
A nie wiedzialam ze pobieranie jajcorow tak boli...
 
reklama
No mnie cytologia zwykle pobolewa troszke....i wlasnie mniej wiecej transfer jest taki sam.
Wkladaja Ci maly cewnik z embrionem i po klopocie. Calosc trwa pewnie ze 2 minuty. Zadnego znieczulenia ani nic nie trzeba


Dzisiaj mnie dali glupiego Jasia - ale nie zadzialal. Potem mi dali morfine, i niezly byl odjazd na 4 minuty po czym dzialanie ustapilo bardzo szybko
Dziewczyna ktora miala przede mnia punkcja zemdlala co mnie wystraszylo - no ale ja bylam dzielna:)
 
wlasnie dzwonilim do szpitala. z laba babka powiedziala lekarce tylko tyle, ze znalezli wystarczajaca liczbe plywakow. nie wiem co to oznacza ale lekarka powiedziala ze to dobry znak i ze pewnie znalezli min tyle ile jajcorkow

dla mnie nawet i 8 byloby juz ok

czekamy teraz w weekend co sie bedzie dzialo



dziekuje wszystkim za kciuki kochane
 
Lolitka - sorki, ze tak późno, ale wczesniej nie wchodziłam na forum.
Strasznie się cieszę i czekam na wyniki dunga-dunga, jak to motylek pięknie i malowniczo określił :-):-)
Mam nadzieję że zagnieżdzenie będzie szybkie i trwałe!!!!!!!!!

Esch - jak nastrój? dotarły do ciebiemoje dobre humorki? mi trochę głupawka opadła, więc chyba cos poszło do ciebie :-)
Jakoś ostatnio kłócę się ciągle z M. Może teraz jak już @ przylazła to mi ulży i odpuszczę.
Dzisiaj planuję jeszcze jedną zielarnię nawiedzić,może znajdę te zioła - je się stosuje od 1szego dc więc albo zacznę od dzisiaj albo bedzie trzeba czekac do następnego. Mam tylko problem z tym do kiedy brać te zioła, bo na aukcji allegro jest błąd. Ktos pisze, że "bierze się przez całą menstruację, czyli od 1szego do ostatniego dnia cyklu " <sic>
Pewnie facet pisał ten opis...:-)
 
Nooo, Lolitko! Zuch z Ciebie dziewczyna! A nie mówiłam, że pęcherzyki urosną, pływaki się znajdą i wszystko będzie super?! Dalej trzymam kciuki: Za piękny zarodek/zarodki :)
 
reklama
A u mnie @ dalej nie ma....
Krzynka cos chyba dotarlo do mnie... bo dzis jakos ciety jezyczek mialam.... a dawno tak dobrze mi nie szlo "docinanie".
Kupilas te ziola?
 
Do góry