reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Dziewczynki


Dzieki za wsparcie - jestescie kochane. Nie powiem ze mam dobry nastroj, ale tez staram sie choc troche pozytywnie nastawic. Troszke mnie jajniki pokluwaja - nie duzo ale troche wiec moze cos tam rosnie. Zobaczymy...

Poniedzialkowe usg bedzie decydujace. Jesli rosna, to nawet jak nie sa jeszcze duze przedluza mnie procedure o kolejna 2-3 dni. Najgorzej jesli od piatku urosly 1-2mm albo wcale. Wtecy raczej juz po ptakach.

Pazywiom uwidzim
 
reklama
Jak boli, to rośnie i to porządnie!!! Tak to nastraszyłaś nas tym przerywaniem procedury, a tu jednak widać, że mogą dać więcej czasu co leniwszym pęcherzykom. Nie bój nic - jeszcze uROSNĄ!
 
Alisko

No jak boli to niekoniecznie powiekszaja sie istniejace, ale moga rosnac nowe. I walsnie mam nadzieje ze nie rosna juz nowe bo mi sie hiperstymulka pojawi na maksa. Zobaczymy


Wlasnie se obliczylam ze juz 41 zastrzykow wzielam :-) Normalnie caly brzuch pokluty, juz wolnych miejsc nie ma na kolejne igly:-D
 
Spoko, spoko....poradzimy sobie

Norm dla endo jako takich nie ma. Wiadomo tylko ze im wieksze tym lepsze, i nie powinno byc mniejsze niz 7-8mm, bo wtedy jest ciezko z fasolkowaniem. A endo raczej swiadczyc nie moze o owu (chyba ze czegos nie doczytalam). Tam sie poprostu zagniezdza dzidzia wiec musza byc ladne warunki do rozwoju embriona

Ja mialam 2 dni temu endo 13.5mm z ktorego sie ciesze.
 
Kochana

Twoje endo jest ok...i sie powinnas cieszyc. Sporo kobiet ma problem ze zbyt malym endo a Twoje jest OK na przyjecie dzidzi.

Testy owu to osobna bajka....Czasem wychodza, czasem nie - kazdy ma inne zdanie. Robilas wsie hormony i sa ok ?
 
Moja rada - nie sluchaj konowala

Nie ma na co czekac - czas leci od kilku miesiecy sie staracie bez zabezpieczen i nici. Po diabla czekac ? Znajdz jakiegos normalnego gina i do roboty
Rob hormony i tyle. Zaczyna sie je robic na poczatku cyklu (nie teraz bo pare dni temu mialas owu):2-3 dzien zrob fsh, estradiol, lh, progesteron. Pozniej powtorz progesteron w okolo 7 dniach po owu.
 
reklama
Do góry