reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Kurcze, Lolitko, przykro mi bardzo... Wiem, że to trudne, ale nie zamartwiaj się, bo tak nie pomożesz tym pęcherzykom... Psychika zawsze na odwrót nam wszystko robi...
Nie wiem, jak Cię pocieszyć...
Skoro mówisz, że wcześniej było zawsze wzorowo, to najwyraźniej Twój organizm buntuje się na tą ingerencję z zewnątrz. Bo wg samooceny organizmu dobrze funkcjonuje. I teraz ktoś mu sztucznie namieszał ... Może potrzebuje więcej czasu, żeby się przestawić? Dlaczego od razu trzeba przerywać procedurę? Dłuższe czekanie niż te 3 dni może być szkodliwe dla zdrowia?
Trzymaj się Kochana, może sytuacja się szczęśliwie jeszcze odmieni.
 
reklama
Krzynka ziol Ojca Sroki nie zazywalam ale na ustabilizowanie cyklu bralam Castagnus. W poniedzialek ide sprawdzic czy zbil prl ale na pewno pomogl w regulacji cyklu, zminimalizowal PM i bole podczas @ (a byly tak wielkie ze mdlala...)

Lolitka kochana moze jeszcze urosna te pecherzyki.... wiem doskonale co czujesz, ja tak wlasnie czulam sie tydzien temu w piatek a potem w poniedzialek....
A musisz byc na stymulacji skoro organizm sam produkuje ladne pecherzyki??
 
"Lolitka kochana moze jeszcze urosna te pecherzyki.... wiem doskonale co czujesz, ja tak wlasnie czulam sie tydzien temu w piatek a potem w poniedzialek....
A musisz byc na stymulacji skoro organizm sam produkuje ladne pecherzyki??"[/QUOTE]

O to też właśnie chciałam spytać: czy nie można pozyskać pęcherzyki bez stymulacji???
 
Kochane


No nie mozna. Jak nie masz stymulacji to na naturalnym masz max 2 pecherzyki - a tu mi trzeba 8+. Im wiecej tym lepiej. Przy 2 pecherzykach to IVF mialoby powodzenia pozniej 10% albo jeszcze gorzej

Jak masz 1 pecherzyk to nie masz pewnosc ze on sie bedzie dzielil po zaplodnieniu - moze umrzec. A jesli nawet nie pomrze - to moze byc kiepskiej jakosci i szanse bardzo male. A procedura taka jest bardzo droga wiec szpitale/kliniki nie podchodza do procedury gdy nie ma wystarczajacej ilosci pecherzykow.

W moim to jest jak to soe wyrazila "okolo 8" - wiec wydaje mi sie ze z 6ma moze by dalo rade. No ale ja nawet 4 na razie nie mam :-(
 
Teraz jasne. A wydawało się takie proste... A gdyby nawet zarządzili przerwanie stymulacji, to znaczy, że musisz za jakiś czas podchodzić do procedury od nowa? I bulić za to wszystko jeszcze raz???
To by było mocno niesprawiedliwe.
 
Lolitka to wszystkie dmuchamy na te Twoje pehcerzyki zeby jeszcze podrosly!!!!

A ja Kochane zmykam dzis na targi mieszkaniowe wiec pojawie sie dopiero wieczorem...
 
czesc dziewczyny

Lolitko zobaczysz jajeczka urosną,bedzies sie martwic jak nie urosna ( w co wątpie) a teraz trzeba nastawic sie pozytywnie.Tyle dziewczyn trzyma kciuki...musi sie udac:-)
 
reklama
Lolitka!!!!

Napewno wszystko będzie dobrze!!! Te pęcherzyki muszą urosnąć nie ma innego wyjścia!!!! Tylko nie zamartwiaj się kochana bo to w niczym nie pomoże!!! Wszystkie trzymam kciuki za Ciebie!!!
 
Do góry