reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Dagamit, a to boli macica, czy raczej jajniki? Bo wiesz, mnie bolaly jajniki zwlaszcza jeden i to bardzo, ale wlasciwie tylko do nastepnego dnia po owu. Ale gin powiedzial, ze przy clo to normalne. A macica bolala tak jak Ci pisalam kilka dni przed @.
 
reklama
Dagamit, a to boli macica, czy raczej jajniki? Bo wiesz, mnie bolaly jajniki zwlaszcza jeden i to bardzo, ale wlasciwie tylko do nastepnego dnia po owu. Ale gin powiedzial, ze przy clo to normalne. A macica bolala tak jak Ci pisalam kilka dni przed @.
Przed owu tez mnie bolały, bo rosły pęcherzyki i to 3.
Teraz trudno mi powiedzieć, czy to jajniki czy macica - raz czuję wyraźne bóle z jednej strony, innym razem w całym podbrzuszu. Gin stwierdziła, że może to być ból z tego jednego niepękniętego pęcherzyka (bo 2 pękły i jest ok), ale to przecież bolałoby mnie tylko w lewym jajniku! A ja mam taki ból że nawet w plecach czuję.
Nie chcę się tym stresować - poczekam jeszcze 10 dni i się wszystko okaże :)
 
Hej, Dziewczynki!

Dagamit, ja nie chcę Cię nakręcać, ale myslę, że masz bardzo duże szanse w tym cyklu. Czuję to w kościach ...:tak:

Suri, mam nadzieję, że oszczędzasz i relaksujesz się teraz na maxa;-)Spaceruj codziennie i łap słońce ile się da:happy2:

Eschenbach, jak dieta to dieta! Imponuje mi Lolitka - tak się zawzięła, że nawet się nie odezwie :dry: (Chyba będzie wielki come back z super nowiną:tak::tak:;-))
Udanego spotkanka babskiego!

Ja zaczęłam wakacje. Właśnie wróciliśmy z lasu, wreszcie mamy super pogodę na grilla. Jeśli chodzi o urlop, to skoncentrowaliśmy poszukiwania na Grecji wyspiarskiej. Na razie sprawdzam opinie poszczególnych hoteli, są różnorakie...

Kończymy pierwszą turę antybiotyku i to nas bardzo cieszy. Jeszcze miesiąc łykania, ale już nie będzie tak ciężko i często:baffled::happy2:
 
Dagamit, czekamy wiec na blizniaki;-):-)
Alisa, staram sie odpoczywac i nie stresowac, choc w mojej pracy to nie latwe.
Grecja......... na pewno bedzie bajecznie, wiecie juz kiedy jedziecie?
 
hej. wróciłam z krótkiego wypadu a tu następna??? Chcialam Was spytać o to CLO - długo bralyście?? Bo ja owszem mialam ale tylko na polepszenie jajeczka 1 tabletkę. Śluz mi się chyba poprawil po bromergonie i tym CLO, ale jaki efekt będzie zobaczymy.
alisa, troche Ci zazdroszczę Grecji - też się chcieliśy w tym roku wybrać ale jak pozwolono nam na staranka to stwierdziliśmy że ta sprawa ważniejsza. Raz, że muszę brać zastrzyki, dwa że nawet jakbym nie zaszlą teraz w ciążę to cykl by mi się pewnie takim wyjazdem rozregulował, a ja wolalabym zacząć ciążę spokojnie, w wakacje, żeby nie pracować na nocki itd.. Jak si nie uda to będziemy jeździć po calym świecie, a jak się uda to za dwa latka nie odpuścimy :D
suri, w którym tygodniu od miesiączki masz te mdłości???
 
Onna, ja bralam clo tylko w jednym cyklu i od razu sie udalo. I tez tylko jedna tabletke dziennie. Tak naprawde to nie wiem, czy to jego zasluga, czy przypadek, najwazniejsze, ze sie udalo. Z tego co wiem, to clo uposledza sluz, a nie poprawia, z reszta u mnie sie to potwierdzilo, wiec raczej stawialabym na bromergon.
Do tego bralam tez hormony: estrofem(czyli estradiol) i progesteron. Wiec moze to caly zestaw tak zadzialal.
A jesli chodzi o moje mdlosci to mialam je jak do tej pory tylko raz, kilka dni po spodziewanej @ i to wszystko. Poza tym nie czuje sie inaczej niz zazwyczaj.
Kochana, zycze powodzenia w staraniach:-)
 
suri, 1 dziennie czyli przez kilka dni??? Bo u mnie bylo jednorazowo :)
a teraz coś jeszcze bierzesz?
Tobie powodzenia w ciążowych zmaganiach :)
 
Onna, nigdy nie slyszalam o jednorazowej dawce clo. Ja mialam od 2 do 6dc clo, od 6 do 11dc estrofem i od 16 do 25dc progesteron.
 
Ja też nigdy nie słyszalam o jednej dawce Clo - to chyba nie ma sensu, bo jajniki nie zdążą ze stymulacją. Ja też miałam 5 dni - od 3 do 7dc. Potem po owu duphaston.
Co do Clo i śluzu to pytałam gin i stwierdziła, że jest grupa kobiet którym Clo uposledza śluz, ale jest tez taka, którym zwiększa. Ja np. miałam bardzo dużo, aż ciekło. Myślałam, że to od wiesiołka, który łykałam w I fazie, a gin stwierdziła, że wpływ mogło mieć jedno i drugie.
Alisa, Suri - za bliźniaki dałabym się pokroić, ale że nie jestem pazerna, jedno, szczęśliwie donoszone, by mi wystarczyło. Trzymajcie kciuki! Jeszcze tydzień...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam sie po dosc intensywnym weekendzie :tak: zreszta to chyba nie nowosc u mnie :-D
Poraz pierwszy wczoraj posmigalam sobie na rolkach i ponoc calkiem dobrze mi to idzie:tak:

Dagamit to trzymamy kciuki....
 
Do góry