reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Moje drogie! Coraz mniej sie udzielacie, wiec musze Was do porzadku przywolac;-)
Alisa, to chyba juz w nastepnym cyklu bedziecie mogli zaczac starania?
Dagamit, nie ma innej opcji jak to, ze sie uda. W moim cyklu tez bylo ksiazkowo, poza sluzem, ktorego prawie nie bylo (nie wiem jak te plemniki dotarly do celu;-)), a mimo to udalo sie.
Esch, kochana, milo, ze pytasz. U mnie na razie bezobjawowo, choc dzis po poludniu poczulam pierwsze mdlosci. Poza tym nic. A co u Oli? W ogole sie nie odzywa. I Lola tez rzadko zaglada:-(
Onna, kiedy testujesz?
 
reklama
Hej,

Suri, to zaczynają się uroki ciąży - mdłości. Ale jak, wszędzie słyszę, to dobrze, że są ;)

Z tym śluzem to jest tak, że czasem jest mimo, że nie możesz go zaobserwować w tradycyjny sposób :)

My jeszcze nie mamy zielonego światła. Kuracja trwa. A jak się skończy, to po 3-4 tyg. ponowne wyniki i zobaczymy wtedy. Skoro już tyle się męczymy, to już będziemy konsekwentni z czekaniem. Na razie @ mnie mocno trzyma trzeci dzień - tak obfitej już dawno nie miałam:baffled: Cieszymy się, że za parę dni przechodzimy na inny antybiotyk, Summamed, o przedłużonym działaniu. Żeby nie zwariować z tej zgryzoty intensywnie rozglądamy się za wyjazdem wakacyjnym:cool2:

Suri, zapomniałaś wysłać Eschenbach świeżą porcję fluidków!! Zrób to szybciutko;-):happy2:

Wątek się coś nie klei - wakacje w toku i Dziewczyny rzadko zaglądają....:-(Ale może wrócą niebawem z samymi dobrymi nowinami!!!!

Pozdrowienia!
 
Faktycznie, juz sie poprawiam i wysylam;-)
Esch, kochana, to dla Ciebie ~~~~~~aszhuyi~hxfghngxfj~~~~~~~~~~~~zdgvb~~lsduhvb~~~~fvjhsldchs:happy2:
zakodowana porcja fluidkow w kolorze nadziei;-)
Alisa, macie juz jakies konkretne plany?
 
Dziewczyny właśnie wróciłam z usg i znów mam fajne wieści - owu była, pęcherzyki popękały, ciałka żółte są! Teraz dostałam duphaston i czekam 2 długaśne tygodnie na mój cud! Gin pytała o śluz - u mnie był bardzo obfity, bo zajadałam się wiesiołkiem. Powiedziała, że wszystko wygląda super. No i że trzyma kciuki. Naprawdę jestem bardzo optymistycznie nastawiona...:-)
 
Alisa, Esch ! Bardzo Wam życzę powodzenia w starankach. Obyśmy jak najszybciej stworzyły silną grupę cieszących się babek!! I dołączyły do Suri!!
 
Suri dziekuje za fluidki.... oby w koncu sie sprzydaly :baffled:

Dagamit no to zaciskamy kciuki!!!!

Alisa post narzucilyscie to sie nie klei :szok:
 
Suri, czy Ciebie w tym szczęśliwym cyklu po owu bolało w podbrzuszu? Bo ja owu miałam około poniedziałku/wtorku a dziś jest piątek i ciągle czuję pobolewanie. Nie jakieś wielkie i nieznośne, ale czuję w całym podbrzuszu.
 
Esch, prosze bardzo, a sprobuj nie zajsc w tym cyklu;-)
Dagamit, bolalo tak jak w czasie @, tylko slabiej, ale dopiero na kilka dni przed spodziewana @. Natomiast od samej owu nabrzmialy mi strasznie piersi, a potem sutki troche pobolewaly. Wlasciwie to zawsze mam podobnie przed @, ale tym razem bylo jakby mocniej.
Kochana, ja uwazam, ze kazda z nas jest inna i dlatego objawy tez pewnie sie roznia, wiec to, ze u mnie bole byly pozniej nic nie znaczy. Trzymam mocno kciuki i czekamy na wiesci:-)
 
Witajcie,

Ja za chwile mykam na basen a potem na spotkanie z psiapsiolkami :tak:

Suri wiesz ze ja bym chetnie ale..... :-(

Dagamit tez uwazam ze nie nalezy sie sugerowac odczuciami innych kobiet. Bo tak jak Suri pisala kazda z nas jest inna. Poza tym bardzo czesto sila naszej woli odczuwamy objawy ciazowe chociaz w ciazy nie jestesmy... wiec czekaj spokojnie na date @ i wtedy zrob test!!!
Nie szukaj na sile objawow ciazy....
 
reklama
Esch, Suri, kochane moje, ja to wszystko wiem - przeżyłam już jednen raz, rok temu, II kreski i wiem, co się wtedy przed i po u mnie działo. Ale to było bez żadnych wspomagaczy. Chciałam tylko dowiedzieć się od Suri jak zareagowała, bo brała Clo, tak jak ja.
W ubiegłym miesiącu po Clo nie miałam żadnych bóli w dole brzucha a teraz mam i nie wiem, czy to normalne. Gin powiedziała, że jest ok, ale wiecie jak to jest...chciałabym być pewna, że niczego niepokojącego nie przeoczę.
 
Do góry