reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

U nas.....dieta netowa od jutra. Dozwolone tylko w godzinach 20-21 :-D Wiec dzisiaj jeszcze korzystamy z rozpusty

Co to za dieta netowa? Jak dobrze rozumuję (a dziś z tym ciężej niż zwykle :-D) to spotykamy się od 20 do 21? Wiecie, że ten pomysł mi się bardzo podoba :-) Bo ja wiecznie muszę Was nadrabiać, bo Wy się rozpisujecie po 22 kiedy ja już do łózia się wybieram...

Nicola - udala sie zabawa ?

:rofl2::rofl2::rofl2: Jasne :-):-):-)

Cześć Nikolka, miałam pytać, gdzie Ty się do diaska podziewałaś tyle?
Ja nie pisałam, bo to chyba oczywiste :) Jutro rano u mnie płatki owsiane z mlekiem na śniadanie!QUOTE]

Ja jak tylko chwilkę dorwę to próbuję nadrobić, ale w tym tygodniu nie dało rady. W pracy młyn, w domu młyn. Jak wprowadzimy dietkę netową to powinno nam ułatwić spotkanka :tak:

Nikola cos z tymi naszymi zmywarkami nie tak... moze trzeba zlozyc reklamacje ;-)

Też tak czasami myślę :laugh2:

hmmmm ?:crazy::crazy:
No jak nie jak tak. I to musi byc min 2%, nie tam zadne 0.5 czy 1%. Nie UTH...

Ja to tylko mleko w kawie piję więc, żeby zrobić normę to musiałabym wypić z 15 kaw :-D Ostatnio mnie naszło na kubek mleka jak upiekłam ciasto drożdżowe z truskawkami. Ale oczywiście nie może być zagotowane :-)
 
reklama
Kochaniutkie ja muszę zmykać :-( Mój czas minął, kolej na M. Życzę Wam milutkiego wieczorku. Do usłyszonka jutro o 20 :tak: Tylko nie zapomnijcie!!!!!!Pa
 
Ja właśnie postanowiłam: jutro wysyłam mojego M. na posiew moczu. Zobaczymy, co u niego słychać. Ja jadę zrobić jeszcze badania na chlamydię ale tym razem z krwi. Sprawdzę sobie też poziom przeciwciał HBs (żółtaczki tybu B), bo chyba będę się musiała jeszcze doszczepić.
Razem z wprowadzeniem diety, to wg mnie całkiem ambitny poczatek nowego tygodnia.... :)

Tez muszę zmykać, przygotować się mentalnie i psychicznie na poniedziałek;-)
Jeszcze porzeczkówkę babci mojej spożyję i od jutra nowe życie!:laugh2: Jutro się chwalimy, jak nam ta new way of life wychodzi:happy:
 
Ostatnia edycja:
Papa, buziaki Nicola

Esch - no ja nie wiem jak inne, ale ja nie zartuje. Wiesz, naprawde chce sie wyzbyc wszystkiego co moze mi zaszkodzic potencjalnie. te paskudztwa co bede brala, i te wsie testy itd - chce miec to tlko raz i brzusio. Mojej znajomej gin mowi ze tyle przez ten net poronien itd wiec na dmucham na zimne
 
reklama
Do góry