reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
A propo postanowien "odponiedzialkowych"....
Dolaczam mala korekte w moich zywieniach rannych. Na sniadanko wznawiam moje platki gorskie na mleku. Wiecie ze radza pic 1 litr mleka w miesiacy stymulacji :szok::szok: Wiec juz powoli bede sie do zwiekszonej dawki mleka przyzwyczajac
ps. a Wy byly glosowac ?

Ja nie byłam głosować :zawstydzona/y: ale mam usprawiedliwienie. Nie miałam kiedy poczytać o tych naszych kandydatach, a w chybił-trafił nie będę się bawić. Tym razem muszą mi wybaczyć :-)
A z tym litrem mleka to prawda?

Lolitka maz sam zdecydowal jak urzadzalismy kuchnie ze zmywarki nie kupujemy bo on bedzie zmywal.... teraz jak dlugo gary stoja w zlewie to chodze i na glos komentuje ze zmywara mi sie pospula :-D:tak:

Ja też mam w domu zmywarkę, któa czasami się psuje ;-) Jak urządzaliśmy z M kuchnię to doszliśmy do wniosku, że wogóle nam się nie przyda, a poza tym zajmie dużo miejsca i wchłonie sporo kasy. No i teraz zdarza się, że jak mamunia przyjdzie to cała sterta naczyń stoi w zlewie :zawstydzona/y: Ona za często nie przychodzi, ale jak już przyjdzie to później mam wyrzuty sumienia cały dzień. Ona to ma wyczucie...
 
Oj Alisa a juz nam tu smaczka zrobilas a tu nic.... :no:

Nikola cos z tymi naszymi zmywarkami nie tak... moze trzeba zlozyc reklamacje ;-)

Lolitka jeszcze kilka godzin wczesniej pisalam Ci ze nie mam zadnych oznak owu... a od 15 minut jajanik mnie tak napierdziela ze ruszyc sie nie moge :/
 
reklama
Oj Alisa a juz nam tu smaczka zrobilas a tu nic.... :no:

Nikola cos z tymi naszymi zmywarkami nie tak... moze trzeba zlozyc reklamacje ;-)

Lolitka jeszcze kilka godzin wczesniej pisalam Ci ze nie mam zadnych oznak owu... a od 15 minut jajanik mnie tak napierdziela ze ruszyc sie nie moge :/

Przykro mi, ze Was zawiodłam:laugh2:
Jak zmywarki nieteges, to zamienić na lepszy model!:rofl2:

Eschenbach, dobrej zabawy!
 
Do góry