reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Wizyta o 15.00. Dam znac wieczorem co i jak poszlo.

Suri - to jest panstwowa sluzba zdrowia, tutaj refunduja czesciowo zabieg , wiec niestety moze to troche potrwac. Na sama wizyte czekalam 3 miesiace !
 
Witajcie przed południem

Nie myślcie, że mnie tu nie ma :-D Tylko nie mogę za wami nadąrzyć, bo tyle już napisałyście, że ciągle czytam jak mi się przerwa trafi :tak: Przez weekend mnie nie było więc nawet nie miałam możliwości zaglądnięcia do was. Ciągle w biegu jestem i wiecznie coś załatwiam. Ale obiecuję dziś nadrobić i wreszcie konkretnie napisać:laugh2:

Lolitko za ciebie będę dziś mocno trzymać kciuki:tak: Nawet bardzo...
 
Jestem wkur....

1. Dziadek mi oswiadczyl ze moze w naszym przypadku to jest potrzebne IVF lub ICSI. (naprawde? nie wiedzialam....) :angry:
2. Moje badania sa kluczowe i opoznia troche procedure. Bo mam mase testow zrobic lacznie z droznoscia jajowodow. I to zajmie min 3 miesiace bo wlasnie mi sie cykl zaczal a oni od poczatku cyklu robia badania :wściekła/y:

Wiec pazdziernik jest realny :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
tera dobrze gadasz. a ja jeszcze ta wode z cytrynka sobie zapodasz z ranca, 20 minut przed sniadaniem to wogole git gitara

Ja do tej wody z cytrynką proponuję dodać łyżeczkę miodu-koniecznie trzeba to zrobić wieczorkiem i wypić rano-naprawdę pomaga

Nikola
A ktory masz dzien cyklu i jak dlugi masz zwykle cykl?

Lolitko ja zawsze miałam cykl 28-dniowy, ale teraz :confused:

Nikola, może po anty cykl musi się unormować, bardzo prawdopodobne.

No to jestem ciekawa jak długo będzie się normował :-(

Ano....
Wiecie - poszlam do ogrodka konwalii troche zebrac i teraz ladnie mnie pachna pod nosem. Lubic konwalie

Ja też bardzo lubię konwalie :-)

Zabieg był 27.04., to wypadałoby, żeby już była. Na 25-26. typowałam, ale ona jeszcze nie chce. Wszystkie znaki na niebie mówią, że będzie, bo co chwila jakiś pryszcz wyskoczy, włosy szybciej się przetłuszczają i troszkę podbrzusze czuję. No, ale jak ni ma tak ni ma:-(

Alisa daj sobie jeszcze 2 tygodnie. Ja dostałam po 6 tygodniach i tyle zazwyczaj się czeka

ps. lece na 15 minut z psem pobiegac na plaze i wracam

...jak ja ci zazdroszczę tej plaży:tak:

Jestem wkur....

1. Dziadek mi oswiadczyl ze moze w naszym przypadku to jest potrzebne IVF lub ICSI. (naprawde? nie wiedzialam....) :angry:
2. Moje badania sa kluczowe i opoznia troche procedure. Bo mam mase testow zrobic lacznie z droznoscia jajowodow. I to zajmie min 3 miesiace bo wlasnie mi sie cykl zaczal a oni od poczatku cyklu robia badania :wściekła/y:

Wiec pazdziernik jest realny :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

:sad: ci lekarze to wszędzie takie wałkonie!!!!!! Trzymaj się dzielnie lolitko. I nie nerwuj się, bo na tych debili nic się nie poradzi-znam to z własnych doświadczeń:-( Mam jednak nadzieję, że wszystkie testy zrobisz raz dwa i wszystkie będą w porządku tak żebyście mogli startnąć tak szybko jak się da.
 
Witajcie!
U mnie dzis paskudnej pogody ciag dalszy.
Skocze zaraz chyba do sauny podgrzac sie co nieco
Lolitko, no to dupa blada, ze tak powiem. Ale przynajmniej cie dobrze przebadaja i jak juz podejdziecie do IV to na pewno sie uda za pierwszym razem. A moze wcale nie bedzie potrzeby....;-)
Nikola, wpadaj czesciej :-)
Alisa, jak wykrylas chlamydie, podczas badania krwi, czy moze jakies inne badania robilas? Zastanawiam sie czy sie nie przebadac, bo pisza, ze to czesta przypadlosc.
 
Pieprze ich wszystkich razem i kazdego z osobna. Popaprance jedne.

Ja mu mowie ze testy powinny zajac 1 cykl - bo tyle trwa zrobienie wsiech hormonow. A on ze po hormonach trzeba tez inne zrobic. A ja jelopa pytam dlaczego nie mozna rownoczescie roznych badan porobic - toc inne badania niezalezne od cyklu. Po cholere tak w czasie to rozwlekac. Ale matol mi nic nie odpowiedzial mowi ze taka procedura

Suri - no sek w tym ze zawsze bedzie potrzebne to cholerne IVF bo u nas brak zolnierzy wiec nie mozna wogole droga naturalna
 
Ano co zrobic, tylko pieprzyc mozna;-)
Trzy miesiace szybko zleca, zobaczysz.
Dziewczyny, jutro zaczynam kuracje z clo i z jednej strony sie boje, a z drugiej nie moge sie juz doczekac.
 
Witam wszystkie "starczki" :) Pisze pierwszy raz ale przeczytałam już chyba 50% różnych wątków o staruniu, testach, badaniach i objawach..... :) Miła "lektura" hahahah.
Oczywiście też jestem po 30-tce...niedługo właściwie 31...
Odrazu napisze coś o sobie...w skrócie żeby nie nudzić ;)
Jesteśmy z M 8 lat po zaślubinach...staramy się o fasolkę 2 lata. raz się udało (w maju 2008) ale już w 4 tygodniu niestety całkowite poronienie. W sumie od testu betki cieszyliśmy się tydzień :( Potem chwila wytchnienia i 6 miesięcy staramy sie znowu - bez skutku!!! Badanka zrobiłam - prolaktynka, tarczycowe, morfologia co 5 miesięcy - wszystko ok. Tłumaczę sobie narazie, że to stres bo tak bardzo nam brakuje do szczęścia fasolki.... W tym miesiącu robiłam pierwszy raz testy owulacyjne i jednego dnia tzn. 19dc wyszły ładne krechy (wcześniej jedna blada).... przytulanko aż do "bólu" ale dzisiaj jest 30 dc (cykle 30-33) i czuję straszne ciągnięcie w jajnikach, szczególnie prawym, o dziwo piersi mnie nie bolą co było normą jak zbliżała się @.... Mam przeczucie,że jutro rano jak zwykle przyjdzie okropna @.
Mam nadzieję, że nie zanudziłam Was...napewno będę pisać z Wami i razem będziemy starać sie o fasolkę :)
Całuski
 
reklama
Lolitko, nie martw się, proszę. Kurcze, faktycznie, zabierają się powoli do tego procesu.... Ale chwała im, że zwracają uwagę na dokładne badania. Lolitko, będziesz miała wszystkie badania zrobione, a to naprawdę dobrze i ważne (wiem już coś na ten temat, niestety...) Szkoda tylko, że są tacy sztywni i nie ruszą porządnie głową, jak to usprawnić i tym samym przyspieszyć!Może faktycznie dałoby się niektóre badania zrobić równolegle? Czy to już definitywna decyzja tego dziadka co do terminu? Czy to Twój lekarz prowadzący? Zdawało mi się, że wcześniej była to kobieta???

Ja będę jutro z kolei wisieć na telefonie i wydzwaniać do gabinetu mego speca. Tyle, że mogę już konkretnie ustalić termin wizyty, bo... wreszcie przyszła @...uffff. Rano źle się czułam, a jak dojechałam do pracy, to się pojawiła (36 dni po zabiegu) Odczułam dużą ulgę, bo już fiksowałam z nerwów... Mam cieżki i długi dzień za sobą, ale jestem już trochę spokojniejsza. No i mam nadzieję, że zacznę niedługo kurację antybiotykową...

Suri, chlamydia wyszła z wymazu z cewki moczowej i z tarczy szyjki macicy. W tzw. odczynie immunofluorescencji bespośredniej (???) Spec skierował mnie do tego laboratoium, bo tam ponoć w tym badaniu się specjalizują.... Ja i tak jestem w szoku i chodzi mi po głowie, żeby sprawdzić jeszcze wynik z krwi.... Suri, zrób to badanie koniecznie! - Gdyby mi wcześniej to wykryto.......:(
 
Do góry