reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witajcie :-)
Dzisiaj o 17 wraca nareszcie mój mąż :happy: Właśnie mi napisał, że polazł na zakupy po prezent dla Malucha :-) Ciekawa jestem, co też mu zakupi?:-D U nas dzisiaj też słonecznie, ale bardzo zimno!

Vinniki naprawdę nie stresuj się chwilowym brakiem ruchów, mój Maluch do tej pory raz jest bardzo aktywny, a raz tylko coś tam delikatnie puknie i cały dzień potrafi przesiedzieć cicho. A zobaczysz, że za 2-3 tyg. i Ty konkretniej już poczujesz swojego Skarba :tak: A sweterek jest super! Ma gruby golf i fajnie tyłek zakrywa :-p właśnie o taki mi chodziło :tak:
Onna jak po wizycie? Napisz proszę..A ja wczoraj w końcu kupiłam drążki do szafy, bo tylko tego nam brakowało, a nie było ich w ikei ze 3 tyg., no ale już są, mąż wróci, to zamontuje ;-)
Kajduś oj biedaku się przeziębiłaś :-( Uważaj na siebie, wygrzej się porządnie! No ja nie zamierzam dużo kupować tych ubranek na 56, większość mam na 62 :-)
Esch jakby to nie był prawie listopad, to ja bym się do Krakowa wybrała ;-) A teraz to trochę za zimno, szybko ciemno i mój brzuch coraz większy..:-D
Antilko e no jeszcze zdążysz do fryzjera :tak: Ja mam na 6 tyg. spokój :-)
TO-LA jak po USG??
ekki 12 dni to już coś powinno wyjść ;-) Trzymam kciuki :-)

My jutro wyjeżdżamy na grób mojego Taty..Szczególnie smutne to święto w tym roku :-:)-:)-(
 
reklama
Cześć dziewczyny, muszę się komuś wygadać i wymarudzić:-( Rano jednak zrobiłam test ale quick vue bo ultraczuły tak schowałam że rano półprzytomna natrafiłam tylko na quick. Ale do sedna. Test wykazał kresek szt.1:no: Trudno, do @ jeszcze 4-6 dni. Jednak nie to jest istotne ale to co się dzieje w moim organiźmie - mdłości od 2 dni, dzisiaj dodatkowo zawroty głowy, już 3 razy złapałam się na sprawdzaniu czy aby @ nie przybyła, bo czuje jakby miała zacząć się za min. Dziwna duża ilość śluzu (grzybów, bakterii nie mam, nadrzerka wyleczona) biały. Ból podbrzusza (delikatne ale upirdliwe:wściekła/y:), najpierw kilka dni po owulce kłucie jajników. Wszystko mnie drażni, sutki dziwne tzn. drażliwe. Do kolekcji dopisuje ból żołądka. Ale jest też hit - jestem alergikiem - ponieważ ze wzgledu na starania nie mogłam stosować maści i leków wyhodowałam sobie piękne czerwone liszaje - wstaje rano a tu wszyyyyyyyystko blade:szok: i nie swędzi..........jakieś czary!!!
Może któras z Was miała takie objawy - pomijam uczulenie;-)- napiszcie co było dalej. Najgorzej jest z uczuciem nadchodzącej @ bo z mdłościami daje radę w aucie mam gumowe dywaniki a pod biurkiem w pracy mam w koszu worek foliowy. Może mi odbiło moze nie ale jest mi lepiej na sercu jak wam to napisałam. Ktoś ma koncepcje co jest?:baffled:
Buziaki
Ps. wna śląsku cudne słoneczko, wow aż chce się żyć:-)
 
ekki albo to objawy @, albo ,,fasolkowe'' ;-) czego Ci bardzo życzę! Test mógł nie wyjść, bo jeszcze za wcześnie. Powiem Ci, że my się tu nauczyłyśmy z Kobitkami nie nakręcać, co do objawów. Dlatego trzeba po prostu czekać..Moim jedynym objawem był ból brzucha i skurcze, jak na @, a kilka dni po pozytywnym teście doszła straszna senność i mdłości :baffled: Trzymam kciuki za Ciebie! :-)
 
Dzięki Alek, właśnie staram się nie nakręcać. Ale ten zestaw troszke przeszkadza mi w pracy i mnie denerwuje. Rzucę się w wir pracy i spokojnie poczema na @ albo na brak @. Wiem, że na mnie też przyjdzie czas zafasolkowania tylko chyba muszę mniej o tym myśleć. Pozdrawiam serdecznie. Jak sie coś zmieni dam znać.
Pa pa
 
Jestem:-)

Ale tylko na chwilę, bo padam. Bardzo dziekujęmy za kciuki, za powitanie i za zyczenia.
Maleństwo absorbujace bardzo:tak: Ssie, zasypia, budzi się, zapełnia pieluszki, płacze, "smieje się"....słowem taki mały a taki sprytny;-)
A my z mężem ledwie wyrabiamy....ciagle niewyspani.
Co do karmienia to jestesmy z Kubusiem na etapie docierania się. Raz lepiej raz gorzej ale jakos jest. Mały jest bardzo niecierpliwy i wszystko chce szybko. Ja po cc taka szybka nie jestem:no:. Liczę że z kazdym dniem bedzie lepiej.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie BB-ciocie :happy: i dziękuję za wsparcie.

Sensi dziękuję:-)
 
Cześć Kochane!
Vonko super,że już jesteście w domku! dużo siły na te dni życzę! Na pewno będzie coraz lepiej!:tak:
Sensi aż dreszcze mnie przeszły:no:
Ekki witaj! Oj, znamy to dobrze, trudno się nie nakręcać!:-) Ja w cyklu, w którym zaszłam czułam się podobnie jak przed okresem, ból brzucha, piersi itp:tak: Trzymam mocno kciuki!
Aluś trzymaj się jutro... dobrze, że już jesteście razem z mężem.:tak:
Vinniki to i ode mnie dla Krzysia wszystkiego najlepszego!:-)
Kajduś zdrówka! Pytałaś kiedy Ewcia zaczęła brać żelazo. To było jakoś pod koniec drugiego miesiąca i zdaje się, ze brała przez cały trzeci jeszcze i może początek czwartego, a potem wyniki były już bardzo dobre:happy2:
Antilko jak samopoczucie?
Esch jak zwykle zabiegana:-)
Onna i jak badania?
Pozdrowionka dla całej reszty 30stek!:-)
A Ewcia chyba zaczyna się sama odstawiać od piersi. Ja już w ostatnich tygodniach zmniejszałam ilość karmień, bo już dużo je Ewunia innych rzeczy, kaszki, zupki, deserki. a tak od początku dziewiątego miesiąca coraz mniej chętnie ssie, wczoraj i dziś prawie wcale:-(, odciągam 2 razy dziennie, ale już też malutko wychodzi. Miałam w planach powoli kończyć karmienie po 6 miesiącach, a teraz po 8 jakoś mi smutno, dziwna jestem. W sumie to może dobrze, nie będzie problemu z odstawianiem, tylko co do pory listopadowej nie jestem pewna, sezon chorobowy... Ale co zrobić. W sumie Ewunia jest bardzo zdrowa, nawet katarku nie miała ani razu.
Dobrej nocy!
 
reklama
Hej Dziewczyny!
dzieki za trzymanie kciukow!!!
ANTILA chce zeby sie urodzilo oczywiscie zdrowe ale tak skrycie marzylam o coreczce jako pierwszym potomku. NO I JEST!!! DZIEWCZYNKA!!!
ESCHE niestety nie mam skaneru wiec nie dam rady wam wkleic fotki a w mojej klinice gdzie chodze nie robia CD buuu... poza tym to bylo takie inne USG i dzidzie widac troche jak na przeswietleniu wiec wyglada troche jak ufoludek hahha
ale jest cala i zdrowa!!!
EKKI ja w dzien swojej @ zatestowalam bo w nocy budzily mnie takie klucia w dole brzucha i to bylo wszystko, zatestowalam i byly dwie kreski nie moglam uwierzyc! bo wogole od dwoch cykli nie myslelimsy o tym wogole i oczywiscie stalo sie w najmniej ovczekiwanym momencie - to byla prawdziwa niespodzianka w dodatku tydzien przed moimi urodzinami. Zaraz na drugi dzien zaczely sie mdlosci jak na zawolanie hihi takze glowa do gory!!! cierpliwosci dzidzia sie pojawi jak sie zrelaksujesz - uwierz mi!!!
Teraz zmykam cos zjesc bo oczywiscie glodomor moj daje znak hihihi dopiero przyszlam z pracy i bedziemy dzisiaj szli na imprezke Halloweenowa!!!
Takze pozdrowionka!! pa
AAAA ten kretyn tatus to powinni go zamknac ale to chyba Rosja jakas u nich to normalka... hahha
 
Do góry