reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
witajcie

to i ja wpadam na chwilę bo mój synuś dziś niespokojny- wierzga nuziami na wszsytkie strony i już 4 razy ulał. hmm..............................
Oluś- moze na poprawę nastroju upiecz ciasto- już niedługo pozostaną Ci tylko biszkopty lub drożdżowe:-)
JA mam taką tylko z motylkami- rzeczywiście jest bajkowo i takie wzruszające melodyjki.
Vonko- czekamy na Was
MOniś,Sensi,Carioca,Antilka i wszsytkie mamusie pozdrawiam
 
Witam:-)
Aluś my też mamy te misie-motylki. Jest słodka jeden mankament to, że pożera baterie. Mój M ma jej dorobić zasilacz. Nie smuć się przecież mężuś zaraz wróci:-)A z ciastem to niegłupi pomysł;-)
Anusieńko Pawełek tylko na piersi:confused:
Calineczko witaj:happy:
Carioca dzięki za pozdrowienia od Stasia. Napisz czasem coś więcej:tak:
Vonko czekamy na Was:-):-):-)
Sensi nie szykuje Ci się jakiś urlop, abyś mogła odsapnąć?
Esch odpoczywasz???
 
Antila byłam już na urlopie 10 dni roboczych bez przerwy (dlatego tyle, aby wypłacili mi urlopowe), a pozostałe 16 zostawiłam na przypadki nieprzewidziane-wykorzystałam już 5 dni, zostało więc 11 a do końca marca jeszcze daleko.... Zresztą co mi po urlopie jak i tak siedziałabym z Kubą w domu (z przerwą na spacer rzecz jasna). Wrrrrrrr....... Gdzie te dobre czasy:dry::dry:
 
Cześć dziewczyny mam nadzieje, że mnie przygarniecie i poplotkujemy. Mam 31 lat wiec łapie się do waszego grona;-) Staramy się 2 cykl .... mam 1000mysli na minutę i setki pytań bez odpowiedzi. Obecnie jestem ok. 6-8 dni po owulacji, kreci mi sie w głowie i jestem rozbita, czasami mnie mdli ale nie chcę się nastawiać bo mam chyba stan podgoraczkowy.
Trzymam za Was kciuki i mam nadzieję, że razem zafasolkujemy:-)
 
Witam się wieczorkiem :-)

No, opony wymienione, śnieg może spaść :rofl2: Żartuję oczywiście :-p

ekki18 witaj :-) To trzymamy kciuki za pozytywny teścik ;-)
Antilko, Anusia hihi bo na tej karuzeli są misie przebrane za motylki, czy pszczółki :-D Jak tylko mąż powróci zamówi karuzelę na allegro :happy: A z ciastem to nie jest dobry pomysł, bo ostatnio tylko jem i..tyję :zawstydzona/y: Poza tym glukoza przede mną :baffled: Mam nadzieję, że żadnej cukrzycy nie mam :baffled:
Anusia no właśnie, dokarmiasz Pawełka butlą, czy tylko pierś?
Antilko jak tam plany fryzjerowe ?;-)
Lapisku zaglądaj do nas częściej :-) Ucałowania dla Maciusia :-)
Carioca a co u Ciebie słychać? Całusy dla Stasia :-)

Ja zaraz zapuszczę sobie filmik, przed chwilką rozmawiałam z mężem, humor trochę lepszy ;-) Kupiłam dziś dla Franka 3 bodziaki 56, śliczną polarkową bluzę 62 i czapeczkę taką na dwór z uszkami :-p A sobie kupiłam wreszcie buty na rzepy, bo wiązanie sprawia mi coraz więcej trudności :-D
 
Witajcie kochane,
U nas dziś ładnie i słonecznie, leżakowałam z książką w ogrodzie. Mąż wrócił i będzie aż do niedzieli, tak więc bardzo się cieszę. Tak nawet zaczęły mi te dni lecieć - gdy wyszłam ze szpitala byłam w 11 tygodniu, a tu niedługo półmetek ciąży.
Alek, cieszę się, że nastrój lepszy. Właśnie, może też wyślę jutro męża aby opony wymienił na zimowe - u nas w górach na Wszystkich Świętych lubi spaść pierwszy śnieg - choć na razie słoneczko ładnie przygrzewa.
Antila, zakupy świetne. A wszystkie znaki wskazują na to, że do porodu coraz bliżej :-)
Calineczka z bajki - Witaj :-) Jestem w tym samym wieku co Ty :-)
Ekki, witaj :-) Trzymam kciuki za pozytywny teścik.
Pozdrowienia i miłego wieczoru Wam życzę.:-D
 
Witajcie,

Ja tylko na chwile bo padam ze zmeczenia... jeszcze chyba wesela nie odespalam a w pracy sajgon....

Calineczkazbajki, Ekki18 witajcie na naszym watku!!!:-)

Alek nie mam jakos czasu odpoczac... jeszcze jakies chorobsko mnie zbiera - to pewnie po weselu bo zapomnialam sie ubrac :tak::-D:-):rofl2: a tu nastepny weekend znowu na wariackich papierach...
A ja tam bym juz chciala snieg.... i wcale nie zartuje :-D

Antila nie mam czasu odpoczywac :szok::no: A jak u Ciebie samopoczucie?? Jak tam nasza kawusia??
 
Dzień Dobry:-)
Esch może kawusia jakoś w przyszłym tygodniu, gdy będę już na L4?
Vinniki zgadzam się w 100% czas w ciąży leci z prędkością światła:szok:
Sensi a nie ma takiej opcji abyś podrzuciła Kubę babci na weekend i wtedy odpoczęła?
Alek dzisiaj po pracy zerknę, czy moja fryzjerka jest uchwytna
Miłego dnia :happy2:
 
reklama
Witajcie!
Dziś urodziny mojego młodszego synka - dziś kończy 9 lat. Nie wiem kiedy to minęło. Jeszcze raz tyle i będzie pełnoletni.
Obchodzimy urodziny w ratach - dziś w szkole (cukierki i takie tam), w sobotę rodzinnie (z okazji święta zjedzie rodzina), a za tydzień w sobotę zaprosi kolegów. Krzyś urodził się jako wcześniak, miał termin na 23.11.(w moje urodziny) - gdy już wiedziałam, że się urodzi, modliłam się aby się nie urodził w Święto Zmarłych no i zdążył przed;-) Ale i tak często świętujemy 31.10/01/11, bo wtedy jesteśmy całą rodziną.
I takie refleksje - tamte ciąże, młode lata, koszmarne życie z moim eks, wspaniałe dzieci ratujące mnie przed zwariowaniem... I teraz - inne życie, inna bajka, nowy mąż, maleństwo w brzuszku - wszystko podarowane grubo po trzydziestce...
Miłego dnia, idę tulić moje dziecię!
 
Ostatnia edycja:
Do góry