reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witajcie :-)

Ale Wam fajnie że macie już chłodniej. U nas upał nie odpuścił nic a nic :no: W weekend miało padać a było jeszcze bardziej gorąco! Ani jednej chmurki :shocked2:. Dzisiaj coś tam wiaterek się zerwał i przywiał parę małych chmurek. może w nocy coś w końcu popada. Ja mam już dość tych upałów. W nocy przez to nie mogę spać. Ja taki wieczny zmarzluch w końcu dostałam za swoje :-p
Aleczku na USG wszystko będzie dobrze :tak: A co do ogórków to różne są smaki ciążowe. Moja siostra np. miała bardzo nietypowe smaki, bo lubiła zjeść całą czekoladę a zaraz po tym jadła musztardę ze słoika łyżeczką :shocked2: A ja teraz mam etap objadania się fasolką szparagową :happy2:
Anusieńko chyba wszystkie mamy lub będziemy mieć takie same obawy. Ale na pewno sobie dasz rady. Potrzebne instynkta się włączą i będzie wszystko dobrze. Jak zobaczysz swój największy skarb wszystkie bóle miną w mig ;-):-) A co do opuchnięć to też mam ten problem :confused:
Imbruglia witaj wśród trzydziesteczek :-) Powodzenia w szybkim zafasolkowaniu :-)
Antilko u Ciebie też już jest chłodniej? Jak ja Ci zazdroszczę tej Jastrzębiej Góry. Byłam tam parę razy i strasznie lubię to miejsce. Choć woda tam zawsze była najchłodniejsza to jednak samo wybrzeże jest wspaniałe :-) Pozdrów ode mnie to miejsce :-)
Najeczko oby Ewunia jak najłagodniej przeszła ząbkowanie :happy2:
Moniolku na pewno był bardzo fajny ten grill :-) Wczoraj byliśmy z M u znajomych którym też niedawno urodziło się dziecko. Jejku jak zobaczyłam to maleństwo to aż wzroku oderwać nie mogłam. Super że razem z Wami i reszta rodzinki cieszy się Martusią :-)
Sensi masz super synusia :tak: Pięknie się rozwija :-)

Wczoraj w sklepie 5-10-15 trafiłam na tą promocje (każda ciężarówka dostaje 10% rabatu) i oczywiście nie opanowałam się przed kupieniem czegokolwiek :-p Kupiłam śpioszki i ciepłe ogrodniczki które będą na potem. Te rzeczy były już przecenione i w sumie kupiłam jakieś 65% taniej:-). Niestety upał nawet w klimatyzowanym sklepie dał mi się we znaki i zrobiło mi się słabo. Dobrze że na zakupki chodzę zawsze z kimś kto w razie potrzeby mnie poratuje jakoś. A w sklepie to najlepiej się czuję między ladami chłodniczymi :-D
 
reklama
A u nas właśnie trwa burza:szok: wieje, leje, grzmi:szok:

Monik oj powiem Ci, że mi się dzisiaj pierwszy raz słabo zrobiło..przed burzą było bardzo duszno, ale zobaczyłam że się chmurzy i zaczynać grzmieć, to pomyślałam, że wezmę psinę szybko na spacer przed deszczem, tylko wyszliśmy, a mi tak serce zaczęło walić, nogi jak z waty, ciemno przed oczami, siadłam na ławce, posiedziałam i trochę mi przeszło, ale wystraszyłam się okropnie..
Co do smaków, to ja mam generalnie ochotę na pikantne rzeczy, na słodycze praktycznie wcale:baffled: a! i też objadam się świeżymi pierwszymi jabłkami:-D mniam mniam:tak:
Ja omijam na razie sklepy dzieciowe, bo nie chcę wcześniej nic kupować, a jak bym weszła, to bym chyba uległa..:zawstydzona/y::-D zacznę ok. listopada/ grudnia:-D
 
Witajcie,

Ja wlasnie wrocilam do domku. Dzis spotkalam sie z kolezanka... tak umawialysmy sie od 3 miesiecy i albo jedna nie mogla albo druga....

Moniolek bocka nie bylo... ale jak zobaczy zabke to moze przyleci :-D:-D;-):tak:

Anusieńka w sobote w panoramie pokazywali przepelnione porodowki. Lekarze wypowiadali sie ze nie ma miejsc i odsylaja pacjentki do innych szpitali. Za to pacjentki radzily co zrobic zeby nie zostac odeslana gdzie indziej: przyjechac na porodowke w ostatniej chwili :-D
I wcale nam tu nie smecisz!!!!

Imbruglia witamy, witamy!!! Napisz moze cos wiecej o sobie....

Alek moj zoladek niestety boli dalej :-(. A maz wrocil po 3... nie ukrywam ze dostal w nocy op..... wiedzac ze sie mecze nawet nie zadzwonil do mnie czy wszystko jest oki.....

Monik
mam nadzieje ze to ochlodzenie do Ciebie juz dotarlo :-D
 
hej dziewczynki...

Mam chyba kryzys. Nie śpię w nocy - mała szaleje coraz bardziej zachowuje sie w nocy jak małe zwierzątko w potrzasku szamocze się i szamocze boleśnie mnie kopiąc. A ja sie denerwuje, bo z nocy na noc mam coraz boleśniejsze skurcze zasypiam i budzę się non stop - jestem tym zmęczona... Dziś skurcze towarzyszą mi również w ciągu dnia.. Mam uczucie parcia na dół brzucha i bóle krzyżowe takie rozpierające ..Brzuch się obniżył i chodzenie sprawia mi pewną trudność.do tego strasznie mnie swędzi ciało szczególnie brzuch i ręce. Czy to wszystko oznacza że to już kwestia dni czy tak będzie aż do terminu i to normalne?????
 
Majeczko
Mój maluszek też nocą pobudzony - chyba te upały ale skurczów żadnych nie mam. tylko bóle jak sie przewracam z boku na bok i czasem takie parcie na stolec bardzo silne...........też nie wiem czy to normalne?
A miałaś Ktg robione?

Esch no własnie moja porodówka przepełniona - kobiet nie ma gdzie kłasć - boję się żeby mi nie kazali jechać poza miasto.................brr

czytam Język niemowląt ale mam wersję elektroniczną - super- polecam- czy tę książkę można kupić w Empiku???
 
Ostatnia edycja:
Anusieńko, KTG ostatni raz miałam robione w 34 i 3 dniu ciąży. Teraz już prawie 37 tydzień skończony więc sytuacja mogła się zmienić. Tu już nikt nie zrobi mi usg i KTG.Dopiero na porodówce sprawdzają akcje serca i skurcze.
A to parcie możesz mieć bo zapewne dzidzia już nisko a pierworódek dość wcześnie dzidzia wchodzi w miednicę stąd to parcie - ja też czuję dość silny ucisk na dól brzucha. Chyba ci suwaczek szwankuje bo tak mi sie zdaje że u ciebie to 36 i 6 dni ciąży a nie 37 :-)? Chociaż ja też już bym sobie życzyła 37 i 4 a nie 36 i 4dni..:tak:
 
czesc:)
nasz bobas chyba jeszcze troche posiedzi w brzuchu:-) szyjka skrocona ale rozwarcia brak, glowka nisko i napiera. dr mowi ze stad ten bol pachwin i ze tak juz po prostu bedzie. powiedzial ze gdyby mi sie spojenie rozchodzilo to nie moglabym w ogole siedziec ani chodzic. mam o tym powiedziec w szpitalu i tyle... poza tym chodzic i wieszac firanki jak najbarddziej moge:-Dcoby wygonic mlodego:) wg pomiarow wazy niby 3600 ale nie chce mi sie wierzyc ze az tyle, 2 tyg. temu mial 2970.
anus, jezyk niemowlat jak najbardziej w empiku dostaniesz, albo zamow sobie w jakiejs internetowej. z niektorymi rzeczami z tej ksiazki sie zgadzam, ale ten łatwy plan troszke przesadzony, moim zdaniem nie da sie wszystkiego tak robic z zegarkiem.... np. karmic co 3 godz, a nie na zadanie..
u nas tez porodowki przepelnione, ale wierze ze z tej do ktorej sie wybieram mnie nie odesla. ponoc nigdy stamtad nie odsylaja
majeczko, to ty chyba przede mna sie rozpakujesz:)
moj maz nastawia sie na 8.08 zeby mogl latwo date urodzin zapamietac hahah:-)
milego dnia!
 
witajcie:-)

Kajduś a może byś wpadła do mnie okna pomyć?:-D mi mąż i zdrowy rozsądek zabronił, a Tobie na pewno by dobrze zrobiło:tak::-D a tak poważnie, to nieźle podrósł Twój Synek:tak: coś mi się widzi, że szybko teraz pójdzie..;-)
Majeczko trzymaj się dzielnie:happy: już końcówka;-)
Anusia :-):-):-)
Esch kciuki dziś trzymam mocno:-) koniecznie daj znać po wizycie:tak:
Antilko a co u Ciebie:confused: pracujesz? jak się czujesz?

Kobitki ja muszę pójść do fryzjera, włosy mi jakoś szybko teraz rosną:szok: a mam króciutką fryzurkę, to szybko traci kształt:baffled: no i mam w planach wrócić do naturalnego koloru :szok::-D

miłego dnia:-)
 
Witamy :-)

Witam
Jutro fryzjer , pojutrze kosmetyczka i jestem gotowa do porodu.
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Anuś taką przygotowaną to nawet przy przepełnieniu muszą extra traktowac.
Wszędzie porodówki przepełnione - u nas dziewczyna musiała leżec na korytarzu :no: taki 2008 r. dużo ciężarówek

witajcie :) Czy przyjmiecie do swojego grona świeżą starającą się trzydziestke?
rozgośc się i witamy :-)

czesc:)
moj maz nastawia sie na 8.08 zeby mogl latwo date urodzin zapamietac hahah:-)
milego dnia!
:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Sensi - dzięki. Dzisiaj 0,5 kg mniej, ale na razie się nie cieszę.

Eschen uważaj żeby bociek żabki nie połknął ;-)

Olus będzie wszystko w porządku

Monik ja chyba się też na zakupy wybiorę jak mąż przyjedzie. Z tego wszystkiego zapomniałam o wyprzedażach, może małej coś kupię już większego na jesień, na pewno przydałby się kombinezon.

Majeczko - na pewno już niedługo

A myśmy wczoraj pojechały na ważenie. Mała waży 3300 a jak wychodziłyśmy ze szpitala to miała 2910 więc metoda karmienia jak najbardziej ok :tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Dzień dobry :happy:
uff nie mogę nadążyć z czytaniem:-p

Kajda
zerknęłam na Twój suwaczek:szok: i życzę Ci jednak abyś rozpakowała się w terminie, bo widziałam, jak stresuję się kobity, które przenosiły dzidziolka.
Majeczko coś mi się wydaje, że urodzisz niedługo;-) Trzymam kciuki:happy:
Anuś 'język niemowląt" kup na allegro, ale możesz być pewna, że po kilku dniach pobytu z maluszkiem sama będziesz w stanie napisać taką książkę:-D:-D:-D
Monik nie szalej z zakupami, bo się szybko okaże, że połowy ubranek ani razu nie założysz (skąd ja to znam;-))
Moniolek mała ładnie przybiera na wadze (chociaż trudno mi wyobrazić kruszynkę, bo Kuba na wyjściu ze szpitala ważył 3950:tak:)
Esch co z Twoim żołądkiem:confused:może to stresik:confused:

A co u Ewy, Carioci i Najeczki (o Antilce i Vonce nie wspomnę..)
 
Do góry