reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witajcie!
Dopiero teraz udało mi sie nadrobić, a już padam na pyszczek o tej porze...
Aleczko cieszę się, ze dobrze sie czujesz! I że to już tak niedługo!:-)
Esch bardzo ciejkawa jestem tych zdjęć z Morskiego Oka:)
Monik :-)jakie fajne wieści! I piłkarz Wam rośnie! Czyżby chłopaczek?;-)
Antilko jak ten czas leci. U Ciebie już 14 tydzień czyli najfajniejszy czas w ciąży sie zaczyna. A jak sie czujesz?
Ewuś kiepsko z tym kłuciem, ale ważne, ze jesteś pod kontrolą i b.ędzie dobrze! Dbaj o Was!
Vonko super, że wyniki takie dobre! A co do wieku ze mną na sali po porodzie leżała 40latka z pierwszym pięknym dzieciątkiem i wszystko było OK.
Anusieńko ja tez myślałam długo na temat porodu i wolałam naturalny, a mój lekarz się uparł i inni w szpitalu tez byli za cesarką w moim przypadku. I tez nie polecam, jak nie ma wskazań, bo długo dochodziłam do siebie. Ale ważne, zeby było najlepeij dla ciebie i dzieciaczka! I to rzeczywiście przy cc ryzyko dla kobiety większe, bo jednak operacja... Pozdrów i ode mnie Moniolka serdecznie!
Sensi nieciekawie z tą nadżerką, ale mam nadzieję, że cytologia będzie dobra i nie trzeba będzie usuwać.
Pozdrawiam, dobrej nocki!
 
reklama
Hej dziewczynki...

Wrócilismy cali i zdrowi.. Pogoda piękna ale bez upałów. woda zimna ale nie omieszkałam popływac i w morzu i w basenie :tak:Trafilismy na fantastyczny hotelik specjalnie przystosowany dla maluchów.. przy kazdym stoliku w restauracji krzeselko do karmienia, jedzenie mało przyprawione żeby dzieciaczki mogły skorzystać a przy tym wybór ogromny dania cieple zimne , przystawki , mleczka , płatki, budynie , owoce i deserki. No i wszędzie dzieci od 4 miesięcy do 7 latek cały czas dostępni animatorzy i opiekunki, parkingi i podjazdy dla wózków, krzesełka dla maluszków i 2 osobne baseny.:-) Na wieczornym show naliczyłam ok 15 wózków no i kilka kobitek z brzuszkiem. jeszcze nigdy nie spotkałam sie z tak przyjaźnie dla dzieci przystosowanym hotelem..:szok::tak:.
No a poza tym moje dzieciątko dało mi popalić... Od 5 rano wali jak bokser w worek treningowy a przy tym robi to na tyle silnie by skutecznie wybudzić mnie ze snu. I nie ma spania - potem cały dzień chodze jak zombi...O ok północy sytuacja sie powtarza tyle że wtedy poprostu nie moge zasnać i czekam az skończy harce. Właściwie to wiekszośc dnia niezależnie od tego co robie kopie i wierci sie.. Najgorsze jest to że upodobała sobie pecherz ( a to dośc nieprzyjemne)wiec biegam non stop na kilka kropelek ...Oj męczyduszka z tej mojej córci..

pozdrawiam was wszystkie serdecznie i wracam do systematycznego wizytowania naszego mamusiowego kącika:tak:
 
Hello,

Ja juz na nogach. Jakos nie moglam dzis w nocy spac - moze ze zmeczenia...
Wlasnie wrzucam fotki na "moja stronke" jesli chcecie obejrzec to zapraszam

A teraz nadrabiam zaleglosci
Anusieńka przekaz pozdrowienia i usciski dla Moniolka!!!!!

Alek co do zmiany mojej pracy - ma sie okazac po niedzieli. W kazdym badz razie CV przeslalam...
A jak samopoczucie po tych zastrzykach? Kciuki zaciskam!!!!!

Najka fotki juz sa :tak: Pod adresem podanym na zamknietym....

Majeczka a gdzie bylas.... bo u mnie "dziury w mozgu" :tak::-D:-)
 
Witam Raniutko:-)
Majeczko znakomicie,że urlop udany:tak:Można wiedzieć w jakim hotelu byliście:confused:
No to wiercipięta w Twoim brzuszku mieszka:-D
Esch zaraz obejrzę fotki:tak:
Najeczko dziękuję:happy: czuję się już znacznie lepiej mdłości tylko od czasu do czasu. Trochę pobolewa mnie dół brzucha, ale jest to do zniesienia:happy:
Sensi uparta ta nadżerka:angry::baffled:
My z M jedziemy dzisiaj kupić auto, kawał drogi przed nami, bo to okolice Gorzowa Wielkopolskiego. Mam nadzieję, że dojadę bez większych problemów.
 
Witajcie:-)
Esch fotki rewelacyjne:tak::-) musiał być niesamowity nastrój podczas tej procesji..:happy: co do nowej roboty trzymam kciuki:-) a ja czuję się doskonale jak na razie, po zastrzykach śladu nie ma, czuję już trochę jajniki, ale tak słabiutko póki co:-)
Antilko niezła wycieczka przed Wami:tak: uważaj na siebie:-)
Najeczko a jak Ty się czujesz? jak Ewunia? uściski!!:-)

U nas dziś kolejny szary i mokry dzień..:baffled: Zmykam sprzątać:baffled:
miłego dnia..:-)
 
Halo :-)
Jak dobrze być podłączoną do świata - mężuś mi niespodziankę zrobił i przyszedł wieczorem z internetem ;-)

zaraz poczytam co tam u Was słychać - fatalnie się czuję po lekach - drgawki mam, no ale jak mus to mus - byle młoda nie pchała się na świat za szybko.
 
Dziękuję Wam bardzo za kciuki - na pewno pomogą :tak::tak::tak: na kontrolę idę w przyszły piątek.

Anuś no tak najpierw był problem "jak zajść" teraz problem jak rodzić ;-)na pewno Synuś zdecyduje, nie czytaj za dużo bo tylko można do głowy dostać, będzie wszystko w porządku :tak:

Oluś na pewno jajeczka będą klasy pierwszej nie mówiąc o endometrium.
Vonko super wieści, wiedziałam, że test wyjdzie w porządku :tak:

Monik nie martw się, skoro piłkarz to może chłopak
Antilo a Tobie życzę żeby się spełniło - ja też chciałam córcię i będzie :-D

Kajduś halo a gdzie się podziewasz?

Eschen zaraz biegnę pooglądać - zazdroszczę takiej procesji

Sensi z nadżerką najlepiej od razu zrobić porządek. Jak Kubuś przystojniaczek?

Najeczko buziaki dla Ewci

Ewa ciśnienie dość spore - no i się troszke uspokoiłam czytając o wadze Twojej córci. Mój klocek kochany ważył 1600 i wydawało mi się, że to strasznie dużo jak na 29tc.

Majeczko super wypoczynek

Moja Martusia ma już kilka różowych ubranek - niestety nie mogłam powstrzymać babć od lekkiego szaleństwa. Musiałam wprowadzić veto, bo miałaby chyba z 4 czapki no i oczywiście jeszcze byłoby mało. Masakra - dziadkowie oszaleli. Martwię się troszkę moim tatą - nie chce iść do lekarza a zauważyłam, że bardzo brzydko kaszle i dostaje szybko zadyszki. Co więcej rzucił palenie - nie wiem czy to jest wskazane w wieku 70 lat.
 
reklama
Witam Dziewczynki:-)
Już jestem, podróż nawet nie była bardzo męcząca:happy:Niestety autka nie mamy, bo mojemu M coś w silniku się nie podobało:baffled:Czyli szukamy dalej:-)
Moniolku super,że masz necik w domu:tak:Czy Ty bierzesz fenoterol?
Buźka Babeczki
 
Do góry