reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

hej dziewczynki

Ja juz wolna !!! Hurra- zdałam ostatni egzamin.. Nareszcie moge zająć sie sobą i córcią;-). Zaczełam juz kompletowac wyprawkę i wbrew prośbom koleżanek- żeby sobie darowac i nie kupowac za duzo, ja jakoś tak nie moge sie powstrzymac... No normalnie mnie znosi na te dzieciowe stoiska:-) Poza tym zrobiłam przegąd szafy i nietety moje ulubione ciuszki wędruja do pawlacza bo brzucho zrobiło sie dość pokaźne.:tak:We wtorek zaczelismy szkołe rodzenia.. Muszę przyznac, że mimo iz to było dopiero pierwsze spotknie to troche mnie zmroziło.. Ciągłe mowienie o roznego rodzaju bólu i demonstracja przechodzenia dziecka ( tu w postaci lalki) przez kanał rodny zrobiły swoje i chyba zaczęłam sie troche bac...:szok: Dzis byłam u połoznej zmierzyła mi macice i - ma ok 25cm czy to prawidłowo w 24 tygodniu!???hmmm moze ktoś wie..? Serducho biło ładnie i miarowo wiec chyba wszystko OK. No i w przyszłą srodę lecimy do Hiszpanii na Minorkę.. mam nadzieję że odpoczniemy i zrelaksujemy sie troche zwłaszcza M - ma teraz sesje no i praca -daje mu mocno w kość - ja tyję a on chudnie od niewyspania i stresów... Mam nadzieje cyknać jakies fajne foty i zautualizowac zdjęcie z brzuszkiem:-)

Antilko dzieki za przepis na zakwasik barszczowy - jeszcze nie sprawdzałam ale na pewno skorzystam:tak:

Maniołeczku gratuluje córeczki!!!!! A imie juz wybrane???

Anuś kuruj sie bidulko- oststecznie jakby ci nic nie pomagało to bioparox osatatecznie to antybiotyk miejscowy więc do dzidzi nie dojdzie..

pozdrowionka dla wszytskich 30-teczek
 
reklama
Dzień Dobry
Majeczko gratuluję zdania egzaminu!:-):-):-)Strasznie Wam fajnie z tym urlopem, ja chciałam w tym roku na Rodos, ale odłożymy wyprawę na przyszły rok:happy:
Mykam na zakupy, bo zachciałao mi się robić galaretkę drobiową a nic w domku nie mam:rofl2:
 
Witam i ja w końcu :wściekła/y:

Od rana co wejdę na bb to muszę wychodzić z pokoju, albo mi telefon dzwoni, humorzasta się zrobiłam ;-)

Anuś u mnie wynik po godzinie 105. Musisz koniecznie powtórzyć - lepiej sprawdzić niż się denerwować.

Monik zdecydowanie Sudoku wciąga :tak:

Antilo a Ty zamiast odpoczywać na L4 to biegasz jak nie do biblioteki to po zakupy ;-) komoda IKEA | Meble do przechowywania | Komody | MALM | Komoda, 3 szuflady
dodatkowo kupiłam organizer do szuflady - rewelacja w jednym małym pojemniczku wylądowały skarpeteczki dla mojej córci ;-)dzięki za specyfik - muszę kupić, bo mózg wysmarkam a katar dalej będzie w zatokach :no:

Majeczko Gratuluję zdanego egzaminu - imię już wybrane, Marta.

Onna toż to prawdziwa demolka, najbardziej podoba mi się zdjęcie z wiszącymi kablami z włącznikami

buziaki dla wszystkich
 
witajcie:)
wlasnie wrocilam ze spacerku i malych zakupow obiadowych- dzis beda mlode ziemniaczki, szparagi i jajko sadzone:-p
moniolku, jeszcze ci nie gratulowalam Martusi:) tak czulam,ze tam sie ukrywa dziewczynka:) bardzo sie ciesze, choc zaluje ze juz zarezerwowana dla synka Anusienki, no ale coz:laugh2:moja mlodsza siostra (ta z blizniakow) jest Marta;-)
Majeczko, gratuluje zdanych egzaminow! i prosze, Rodos, ale fajnie macie:) my pod koniec maja planujemy wypad nad morze i juz sie nie moge doczekac:) chyba mierzeja wislana, bo jeszcze tam nigdy nie bylismy.
Onna, alez macie piekne rumowisko:szok::-D ale jak ladnie bedzie za to:) u nas podobnie wygladalo i rece mi opadaly jak pomyslalam, czy to doprowadze do porzadku pozniej, ale spokojnie:) czekamy na dalsze relacje!
Antila, czy jakies ksiazki jeszcze w bibliotece zostaly, hihi? ja tez polykam ostatnio dosc duzo:-D
monik75, i jak tam kosiarka sie sprawdzila? a co to jest sudoku to ja nawet nie wiem:-p:zawstydzona/y:
eschenbach, jak zdroweczko? wykurowana juz?
Alus, co tam na froncie? brzuszek nie boli od wkluc? sciskam cie mocno:)
Najeczko, jak tam po wizycie u neurologa? buziaczki dla Ewuni!
Ewka, sensi, Leyna i nowe babeczki - pozdrawiam cieplo:)
a my wlasnie bylismy ogladac wozeczki i chyba sie zdecydujemy miedzy bartatina a implastem bolderem 4. tylko ze implasta jeszcze na zywo nie widzielismy i ponoc kolka mu sie rozjezdzaja. poza tym 2 razy w tyg chodzimy na szkole rodzenia, jest ciekawie, sa cwiczenia oddechowe i relaksacyjne. co prawda jak lekarka i polozna opowiadaly o porodzie to mnie troszke zmrozilo i jakby powoli dociera do mnie ze mnie to czeka, hehe... dzidzius puka coraz czesciej, czasem mysle, czy on w ogole spi...:)
dobra, zmykam robic obiadek...milego popoludnia i wieczoru:)
 
Kajda u mnie też ziemniaczki, jajko, szparagi do tego kefirek:-p
Galaretka w lodówce mam nadzieję, że zastygnie:-)
 
Antilko alez mi apetytu narobiłaś na te galaretki drobiowe...mmmm... no i jeszcze tee ziemniaczki i kefirek... Juz wiem co jutro będzie na obiadek...:tak:


Kajduś my nie na Rodos a na Minorke:-)

Dziewczynki dziękuje za gratulacje..:-)
 
Witam Dziewczynki:-)
Sprzedaliśmy dzisiaj autko, teraz tylko dołożyć troszkę piniążków i będziemy mieć nowy samochodzik:happy:
Wiecie co? Ja nie miewam porannych mdłości tylko popołudniowe:baffled:Zbliża się 17 i już czuję "windę" w żołądku:no:
 
dziewczynki sie weekenduja na calego jak widac;-):-)
Antilko, ja tez mialam tylko popoludniowo - wieczorne mdlosci:tak:
majeczko, nie wiem czemu rodos mi sie przyplatalo, chyba dlatego ze zawsze chcialam tam poleciec, ponoc tam bardzo zielono:) w kazdym razie przyjemnosci na Minorce.
a my dzisiaj na 19 do teatru idziemy:-)i stwierdzam ze nie mam nic eleganckiego do ubrania, w nic sie nie mieszcze, nawet zakiet na biuscie nie chce mi sie dopiac, heh:baffled:
milego wieczoru!
 
reklama
Witajcie,

Ja wlasnie siadlam przed kompikiem... bylam dzis u rodzicow, troche popracowalam na swiezym powietrzu ale przez to chorobsko nie mam wogole sily :angry::baffled::szok:

Onna jak tam postepy w remonciku??

Majeczka gratuluje zdania egzaminu!!

Kajda ja caly czas jeszcze na antybiotyku do poniedzialku... dzis troche w ogrodku popracowalam i opadlam z sil....

Antila a co bedziecie kupowac?? Tak pytam bo niby nam tez by pasilo sprzedac autko meza i kupic cosik nowszego... bo na zupelna nowke to na razie nas nie stac :-(

Pozdrawiam reszte trzydziesteczek... a jutro wybywam do kuzynki na grilla...
 
Do góry