reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Zapomniałam Wam napisać, że zostałam ostatnio pozytywnie zaskoczona:tak:
Na 10 września dostałam wezwanie do sądu jako świadek. Rozprawa miała się odbyć o 8.30 w mieście oddalonym ode mnie o 250 km z dojazdem krętymi, poniemieckimi drogami (tak, tak:-D:tak::-D ja mieszkam w innej Polsce:-D tu nie ma tras szybkiego ruchu:-D). dojazd zajmuje ok 4 godzin:szok:, więc same widzicie o której musiałabym wyjechać. Kubuś miał wtedy 6 tygodni, więc ja-niewiele myśląc-wysłałam do sądu pismo, że niedawno urodziłam, karmię piersią i nie dojadę, bo Kuba jest za mały na takie wyprawy. No i co się stało? dostałam wezwanie na posiedzenie sądu na 15 października, na godz. 10, ale w mieście, gdzie mieszkam:szok:. Sąd pokazał ludzkie oblicze dla Matki Polki:-):-):-)
 
reklama
Leyna jeżeli mogę poradzić w sprawie kamienia w pralce. Kiedyś pan od naprawy pouczył mnie, że zamiast calgonu lepiej jest raz na 4 miesiące kupić 2 torebki zwykłego odkamieniacza (taki jak do czajników), wsypać zamiast proszku, nastawić pralkę na 90 stopni i wyprać na pusto-bez ubrań. Tak robię i nie mam już problemów:tak::tak::tak:
 
Witam Raniutko:-)
U mnie jakby ciut lepiej, przynajmniej nie kaszlę całą noc:baffled:W pracy nadal młyn, ale jeszcze tylko dwa tygodnie i potem sytuacja wróci do normy. Zresztą pod koniec października lub w listopadzie planuję parę dni urlpou, aby pojechać do ciepłych źródeł na Słowację:-)
Sensi w końcu Polska jest kobietą;-):-)szkoda, że tylko w nielicznych sytuacjach państwo przypomina sobie, że jest taka grupa obywateli, jak matki.
Leyna to super, że udało się uratować pralkę bez większych wydatków. Teraz będziesz niestety musiała zainwestować w jakiś odkamieniacz;-)Dużo zdrówka dla Piotrusia
Najeczko ja doskonale Cię rozumiem. Myślę, że gdyby była taka możliwość to w czasie ciąży przypięłabym się na stałe do Usg:tak:
Wagnies jak leci, czy sprawy jakoś się wyjaśniły?
Carioca jak sytauacja na froncie maluszkowym?
Ewuniu rozglądasz się nadal za pracą biurową, czy jednak zostajesz w przedszkolu:confused:
Novaczko gdzie przepadłaś?
Miłego dnia Kobitki:-)
 
Cześć babeczki :-)

Sezon chorubsk i u mnie w domu zawitał, niestety:nerd:. Mężuś dzisiaj rano 38stopni C:wściekła/y:. Wczoraj wieczorem już ledwo żywy był i dreszcze go przechodziły. A mnie na dodatek jakaś kontuzja stopy dopadła:wściekła/y:. Samo życie ;-)

Antilko ja w tym roku też marzyłam żeby się wybrać na ciepłe źródła do Słowacji, niestety nam nie wyszło. Może Wam się uda :-) i jak przywieziesz parę zdjęć i będziesz chciała nam je tutaj pokazać, to się przynajmniej napatrzę :-). Dobrze że przechodzi Ci już ta choroba:tak:
Sensi dobry sposób masz na pralkę :tak: Muszę wypróbować. A z tym sądem to normalnie :surprised: Czasami cuda się zdarzają nawet w takiej machinie jak sąd :-D
Leyna no w końcu ruszyło wszystko ku lepszemu :-)

Dobrego dnia 30-tki :-):-D:-)
 
Monik mój ginekolog a w sumie dwóch powiedziało że to niedomoga ciałka żółtego o od 16 dnia cyklu mam brać duphoston i w czasie okresu zrobic prolaktynę ale opóźnia mi się na dodatek okres. Może tez to miałas?
 
Witajcie!
Dzis przepiękne słońce. A ja obudziłam się dobrze po 10:-D, chyba nadrabiam te noce niedospane. Zaraz idę na śniadanko, tylko na forum zajrzałam. Wczoraj czułam sie trochę dołkowato, a dzidziuś siedział cichutko. Dopiero około 22 kilka razy mocniej dał znak o sobie i wszystkie dołki mi przeszły.:)
Ena ja miałam plamienia międzymiesiączkowe i w sumie nie znaleziono ich przyczyny, w ostatnim cyklu lekarz straszył mnie polipem, a za 2 tygodnie okazało się, ze jestem w ciąży! Miałam też trochę za dużo prolaktyny i brałam 2 cykle castagnus i wygląda na to, że pomógł!:-) Witam koleżankę po fachu, też pracuję z dziećmi, wprawdzie w podstawówce, w klasie integracyjnej, ale zawsze...:-)
Monik :-)dobre takie optymistyczne podejście! A co z tą stopą się dzieje?
Leyna świetnie, że pralka już sprawna! I co powiedział pediatra Piotrusia?
Antilko fajne plany urlopkowe!:tak:A z tym podpięciem do usg to dobre, przydałoby się!:)
Aluś czemu nam znikłaś? Jak ostatnie dni na zwolnieniu?
Dla Wszystkich miłego dnia!
 
witam sie z rana...
wlasnie weszlam na moj wykres na 28dni i chcialam zaplacic za przedluzenie konta ale nie wiem jak... musze sie zalogowac w jakims serwisie platnosci,ale tam mam wpisac nazwe firmy (?!)- przeciez zadnej nie posiadam i jakis NIP- nie mam pojecia jaki mam i dokladnie co to jest.... ja chce tylko zaplacic karta kredytowa!? nie chce sie gdzies rejestrowac itp..... no i chyba bede musiala zrezygnowac z 28dni.... a szkoda,bo lubie tam byc.... nic pomysle pozniej jak to rozwiazac....
poza tym nic nowego... u nas ukrop... wczoraj padl rekord temperatury : 32 stopnie Celcjusza powyzej zera! w pazdzierniku! + wilgotnosc,wiec mielismy odczuwalnosc ok 40 o 6 wieczorem.... a na dzisiaj i caly tydzien zapowiadaja deszcze i burze...
Antilo- bede szukac nowej pracy... moja praca mi sie bardzo podoba ale jak juz zafasolkuje bede na przymusowym zwolnieniu,ktore chyba jest nieplatne i jesli nie bede pracowac po 26 tc lub moje zarobki beda wynosily 0 to rowniez moj macierzynski bedzie platny w wysokosci 0,bo oni tu wyliczaja srednia po 26 tc...
Najko- cudnie,ze czujesz juz maluszka:-)...
Sensi- musialas sie na prawde milo zaskoczyc:-)....
Ena- mam nadzieje,ze jesli @ ma przyjsc to szybciutko sie pojawi i bedziesz mogla zrobic badanka :-)... @ jest naszym skrotem na okres ;-)
Monik-juz prawie polowa pazdziernika :-),juz niedlugo bedziemy mocno trzymac kciuki :tak::-):-)
pozostale 30-tki pozdrawiam:-)
 
Ena przykro mi ale nie potrafię Ci pomóc. Ja miałam raz może dwa razy plamienia w czasie cyklu, ale wynikały one z barania tabletek antykoncepcyjnych a później z ich odstawienia:nerd: Myślę że powinnaś iść jeszcze raz do gina, może da Ci coś na wywołanie okresu, o ile nie ma w środku fasolki;-). Może te zaburzenia ciałka żółtego powodują opóźnienie okresu? Głowa do góry będzie ok ;-)
Najeczko fajnie że dzidzia zaczyna brykać w Twoim brzuszku :-) Teraz jak częściej będzie o sobie dawać znać to i Ty będziesz spokojniejsza i bardziej zrelaksowana. I problemy ze snem widzę że ładnie teraz nadrabiasz:-) Tylko tak dalej :tak:
A stopę to gdzieś sobie nadwyrężyłam, nawet nie wiem gdzie i kiedy :eek::-D Dzisiaj jak wrócę z pracy to posmaruję ją sobie taką maścią dla sportowców i powinno pomóc:cool:
Aluś no właśnie gdzie Ty?? :-):blink:
 
reklama
Ewuś jesteś :-):-):-) Ale u Was temperatury :szok::szok::szok: Ja bym chciała żeby u nas też tak było :tak::-):-D, a tu zaledwie 15stopni C.
Ja już trzymam Za Ciebie kciuki i liczę że zaczniesz fasolkowy boom :-D A ten październik to tak wolno mi leci:wściekła/y:;-) Ale jestem spokojna bo wiem że to w sumie niedługo :-)
 
Do góry