reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Hej, ja tez jakos weny nie mam. Ten tydzien em byl w domu na L4 wiec i auto bylo dostepne. Ja zeby mial troche spokoju to tak od 11 do 15 wybywalam z domu z Adasiem bo by go meczyl. Potem go usypiam wiec mam chwile zeby dychnac. Jutro jedziemy na wycieczke do rodzicow na dzialke bo maja w lesie, wiec moze i grzybowanie bedzie.
Muma fajnie ze juz z Olkiem lepiej i wroci do zlobka. Mam kilka typow imion ale jeszcze musze je emkowi jakos przekazac
Zuza moj tez nie umie sie sam bawic zaraz jest mama chodz. Musze mu bajki puszczac zeby cos zrobic
Tere fere macie przeboje z tymi kupami, u nas raz dziennie zawsze jest, no ale moj to owoce je garsciami, dzis sobie na dzialce winogrona zrywal i z pestkami zjadal. Chyba z 3 kiscie zjadl.
 
Ostatnia edycja:
Hej!
No mało piszemy, ale chociaż nadążam, bo tak to byłam jakby odgórnie wykluczona...heheheh

Muma Ciekawe jak Oluś uśnie w żłobie. Zawsze mnie to zastanawiało, jak tam wygląda usypianie. Opowiedz coś na ten temat.

Gochson no Ti też niby nie powinien mieć problemu z kupalami, bo je owoce, lubi. Może z piciem coś nie tak kurcze.

Ale już go puściło wczoraj. Dziś już też ok. Ale zobaczymy czy nie wróci problem. Pił kompot z suszu na zmianę z rumiankiem.

Ile Wasze dzieciaki piją?????
Adaś to pewnie więcej, bo już duży, ale takie około półtoraroczniaki??????????????

Ja jeszcze się nie szykuję do wyjazdu, a pewnie we wtorek się upocę i na raz będę chciała wszystko zrobić. Ale jakoś mi się nie chce i nie mam weny.
 
hej czy mogę do was tutaj dołączyć.
we wrześniu razem z Tżetem postanowiliśmy, że pora by powiększyć naszą rodzinkę. Ciągle odkładana bo jeszcze nie gotowi psychicznie, bo praca,bo jeszcze sto innych powodów. Ale serduszka nasze wymiękają i postanowiliśmy izyk fizyk:-D, zero zabezpieczeń, ja łykam kwas foliowy, zęby wyleczone, staramy się prowadzić zdrowy tryb życia, no i majstrujemy.
W tym miesiącu chyba pudło, bo źle policzyłam możliwy czas płodny a w płodne dni tż-et akurat był po za zasięgiem. Tak więc czekam na @ i w następnym cyklu postaramy się o lepsze majsterkowanie ;-)
 
Cześć kobiety.

Muma to fajny Was żłobek przynajmniej się dobrze zapowiada :-) . Tyle zajęć dla dzieci. No właśnie ja też się zastanawiam jak z tym spaniem ???


Gatto i jak na chrzcinach ? U mnie się też nie dzieje nic szczególnego teraz tylko dziecko i dziecko i w koło to samo ;-) . Aaa Gatto to ta mała to musiała się duża urodzić czy ja tak pasą ????

Tere u mnie Młoda dzisiaj fajną kupę zrobiła . Ale chyba faktycznie mało pije :-(. Owoce są bleee . No i zazdroszczę Ci wakacji.

My jutro śmigamy do szpitala na tomografie główki. Mamy być z noclegiem nie wiem czemu. Pani powiedziała że jeden rodzic może na noc zostać . Oj ciężko jutro będzie :-(.

PaniSz Witaj . Napisz coś więcej o sobie ile macie lat i takie tam. No i trzymamy kciuki &&&& kiedyś na forum było tak że nowa starczka jak się pojawiała to od razu w ciąże zachodziła :-) .

Gochson moja jeszcze bajek nie chce oglądać ale włączam czasem ABC tvp tam są fajne programy dla dzieci i bajki fajne. Ale i tak nie ogląda.


A Nasze staraczki to są tutaj ;-)
 
Zuza czemu aż z noclegiem ta tomografia? A w ogóle czemu ta tomografia będzie robiona?

Muma?

U mnie chyba susz ruszył jelitkowo Tima. Dziś zrobił 4 kałabany! heheheheheheheheheheheheheheh Sam był niemiłosiernie szczęśliwy!

Własnie dziś kumpelka zarezerwowała noclegi w Zakopcu na długi weekend listopadowy z grupona kurna. No i chyba zaliczymy wtope. Teraz czytam opinie i ludzie z grupona to plebs, który musi jeść oddzielnie niż goście pełnowartościowi. A teraz doczytałam że tylko 20zł różnicy na dzień jest. Faken! Nigdy nie chciałam z tego jechać i teraz dałam sie namówić. ŻAŁUJĘ! Jutro zadzwonie czy mogę dopłacic i jak człowik normalny sie czuć.
 
Cześć.

Tere nie wiem czemu z noclegiem ?? A tomografie musimy zrobić ze względu na Myszki wczesniactwo i nie miała robione wcześniej . Natomiast zarosło jej ciemie szybko i ma mały przyrost główki doktory stwierdzili żeby zrobić na wszelki" W " . Ja tam nic nie widzę ale zrobić można jak kierują :-\ .

Kurka ja tam też na słuchałałam się trochę na temat tego gruponu że to szajs jeśli chodzi o wyjazdy . Koleżanka kiedyś pojechała na spa i to miała kąpiel w mleku :-) a woda podobno jest bardziej mleczna po oilatum w kąpieli u Myszy niż u niej była i miała nie przyjemności . Ale to już inna historia.


My też mieliśmy wyjechać w tym tygodniu ale pomysłu nam zabrakło a i pogoda kiepska zresztą w domu mam tyle pracy że M z Młodą posiedzi a ja rusze z zaległościami ;-).

Muma jak u Was ?

Dziewczynki ??


My się odezwiemy jak już będę coś więcej wiedzieć.
Miłego dnia :-*
 
Hej laski;)

Ciagle próbuje nadrabiac odpisywać ale zwątpiłam ostatnio, bo zabieralam sie albo wiecxorem albo rano i kończyło sie tak samo na zasypianiu;/

Wiec dzis bez ceregieli i odp ba każdego posta bo o dziwo trochę tego było ;P

Muma dobrze ze Oli lepiej sie czuje i wracacie do żłobka ;)

Zuza lepiej zrobic jak kierują to prawda...

Tere udało sie dodzwonić?

Gochson gratuluje córci bo nie pamietam czy gratulowalan czy nie ;/ faktycznie powielam pytanie jakie imię?

Ja chodzę we wrześniu mega sfrustrowana bo termin usg był na 9, z om na 19... A tu cisza, mnie męczą skurcze krzyzowe, ociezalosc i opuchlizna do tego stopnia ze chwycić szklankę mi ciezko ... I do tego ciagle mroczki wiec nam serdecznie dość, lekarz kazał mi sie zglosic 25 ale chyba pojadę dzis juz bo mam dość...

Oczywiście sex skakanie na piłce nie pomagają , nawet ciepłe kąpiele nie dają nic ... A juz wszyscy mamy dość czekania ...

No nic ide podrzemac a potem dopakowac torbę ;)
 
reklama
Hejka,

I ja nie mam weny Dziewczynki.. Nie mam też siły na nic.. Jesień pojutrze już :dry:

EMka - kobito, ja myślałam, że Ty nie piszesz bo już masz co robić jako mamusia a tu takie buty, jejku współczuję, ale u nas wiele dziewczyn tak miało. Widać czeka na jesień może ;-) Trzymajcie się jeszcze chwilkę i koniecznie daj znać później, &&&&&&&&&&&&&

tere Oli dziś i jutro ma jeszcze skrócony pobyt, będzie spał od środy. A wygląda to tak, że dzieci są tak zmęczone już zabawą, jedzeniem, że bez problemów zasypiają ładnie na takich niziutkich leżankach Ciocie czytają tam bajki, są ciemne rolety także tylko się kimnąć do podwieczorku:tak: Co do gruponu to moja kumpela śmieje się, że przećwiczyła chyba już wszystkie ośrodki i hotele w PL bo ma faceta nowego i prawie co weekend jeżdzą. Mówiła mi , że to tak jest w 50% przypadków, że faktycznie traktują jak II kategorię. No ale w drugim 50 % jest OK ;-)
CO do picia to Oli pije ciągle mleko rano i wieczorem po ok. 200 ml + picie (woda, soczki, herbatki - jakieś 300-500 ml). Jakoś tak.

zuza - kciuki za Wasze badania &&&&&& a jakie Ty masz zaległosci w domu ?? Nie umyte okna czy jak ?? Chrzanić to, zaraz jesień, zima i tak się pobrudzą :tak:

paniSz - witam i trzymam kciuki za bociana co by jeszcze nie odlatywał za szybko u Was &&&&& :-)

Ani@k czy Ty już wróciłaś do pracy ??? Napisz jak tam :tak:

Uciekam, Oli w łóżku rozrabia (miałam nadzieję, że się zmęczył w żłobie), trochę sie pobawimy i lecę na USG piersi dzisiaj. Rok minął od ostatniego ale tak naprawdę dopiero teraz zanikła mi chyba na dobre laktacja..

Buziaki dla Wszystkich ***
 
Ostatnia edycja:
Do góry