reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Hej.

Ja wczoraj tak się naprodukowałam i mnie wywaliło myślałam że o szaleje :-(.

EM ka kciuki &&&&&&&&&&&&&& zacisniete.

Muma jak u Was ?Jak się czujecie ?


Szyszka u Was już troszkę lepiej ?


Ani@k a Ty jak sobie radzisz z odstawianiem cyca ?

My byliśmy w OA w środę i składamy dokumenty o synusia :-).
Wszystko idzie tak samo jak za pierwszym razem ale są krótsze spotkania i krótszy kurs. Już się nie mogę doczekać bo bardzo mi zależy aby Myszka miała rodzeństwo :-).


Gochson poradzisz sobie. My kobiety jesteśmy nie zastąpione ;-).


Miłego dnia :-*
 
Ostatnia edycja:
Cześć


Emka i jak tam Ci idzie? Napisz coś.


Zuza świetna wiadomość. Ja to myślę zawsze, że z dwójką może będzie łatwiej bo się sobą zajmą, a tak tylko mama albo tata. Nie potrafi się sam bawić.


My dziś byliśmy u kardiologa i wszystko się ładnie zrosło, więc nie wymaga dalszych kontroli i badań. Bardzo się cięszę, bo po tej sprawie z kuzynki dzieckiem wszyscy dmuchają na zimne.
Wczoraj synek wrocił od babci z mega katarem - tzn juz rano był niewyraźny i coś czułam, że nie bedzie lekko. W nocy pobudki co godzinę - ledwo żyję. Oczywiście były też wędrówki do nas do łóżka, więc ja sama teraz średnio się czuję. Póki co odciągamy katar, robimy inhalacje, no i daję Lipomal. Gorączki nie ma, ale od tego kataru kaszle i spać nie może, no a rano mi zwymiotował po śniadaniu. Teraz śpi i mam nadzieję, że chociaż z godzinkę pośpi,bo słychać jak pokasłuje co chwilkę. Oby szybko przeszło i mnie oszczędziło.
 
Kurde Gochson oby Cię nie rozłożyło. Pij herbatę z miodem i cytryną i czosnek na kanapkę . Zdrówka dla Adasia . Dobrze że badania wyszły ok. Oj te Nasze dzieci forumowe coś choróbska dopadły.

Ja swojej neosine podaje. I nóżki smaruje na noc.
 
Zuzanka super ! A macie juz wybranego brzdaca jak wyglada taka procedura kocham Cie za to! Uwielbiam takich ludzi i sama zrobilabym to samo;*

Gochson mam nadzieje ze synuś szybko wyzdrowieje! I ze Ciebie oszczędzi ;*

A z mojego porodu nici ;( skurcze co minutę ale zero rozwarcia po oxy woekszego niz było wcześniej, wiec po 6h wrocilam na sale ... Ale moze I dobrze bo sąsiadce z ktora jestem na sali chwile pozniej odeszły wody a tez jest do porodu w wodzie , wiec jakby złapało nas obydwie to byłaby lipa bo któraś musiałaby rodzic poza wanna, a tak jak ona skończy to ja z pełnym spokojem moge rodzic ;)
 
Em ka jeszcze w dwupaku :-). ? ? Oj coś się nie Spieszy na świat :-). Może czeka na październik ?? ;-*.


Nie wybiera się dzieci to one wybierają Nas :-). Em ka jak masz chwilę jeszcze spokojną to zapraszam na wątek adopcyjny tam wszystko jest opisane . Zresztą sama go zakładałam to masz tam co i jak bo tak aby napisać tutaj to mi zajmie trochę czasu a go nie mam bo lecę Myszora mojego położyć spać i sernik chcę zrobić. :-).


Miłego popołudnia dziewcZynki.
 
Ja w dwupaku , zaraz ide na kibelek bo mnie ciśnie, myślałam ze cos sie stanie dzis bo czop z krwią odpadł mi dzis ale póki co cisza ... Choć do konca dnia jeszcze chwila ;) jak cos to jutro wywołanie part2.

Trzymajcie kciuki - modlę sie by nie urodził sie większy niz 3800 bo tyle wyszło na usg dzis +- 600 gr... Sąsiadka w nocy urodziła pokazywał jej 3600 urodziła 4100...

Zuzanka na pewno wejdę poczytać ;)
 
Em Ka no to trzymam kciuki. &&&& oby Synuś tak ? Był taki w sam raz do urodzenia ;-). Mojego M siostra rodziła po 4.9 jedna a druga 4,7 to dopiero klocki. Oczywiście cc miała.
 
Hej,

EMka &&&&&&&&&&&&&&&& żeby było szybko i miło :tak: No bo jak już będzie Mały obok Ciebie to już zawsze będzie miło :-):tak:

Gochson - super, że badanie Adasia OK, zdrówka Wam życzę, a Ty się chowaj i nie daj zarazić :tak:

zuza -
jaki sernik robiłaś ?? :-p

U nas tak: z Olciem lepiej ale Jula się rozłożyła. Dziś miała temperaturę i wymiotowała... Mnie od wczoraj nap.. żołądek i eM też coś niewyraźny. Jednym słowem Oli przyprowadził jakiegoś małego rotka do domu;-) Oby tylko Julci szybko minęło bo ma tyle lekcji teraz. Dałam jej paracetamol i Neosine, zobaczymy.

Spokojnej nocy wszystkim,:tak:
 
reklama
Muma zdrówka dla Was. Kurde co za cholerstwo ! Robiłam sernik migdałowy ale mi nie wyszedł :-(. Jakiś taki rozlazly wyszedł .

A może coś osłonowego bierz na żołądek ?
 
Do góry