reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Szyszka, biedny Mieszko! Ale tak jak Muma pisze, nie będzie tego pamiętał, po prostu może się stęsknił za tatusiem ;-)

Muma nieźle tego gila idzie z takiego małego noska, no nie? Ja pamiętam jak Ti był chory, to miałam wrażenie, że sama w całym swoim życiu nie wysmarkałam tyle glutów, co mały w jednej chorobie. Hehehhehe.

Ti na razie zdrowy, ale mnie łamie i to porządnie, kości,mięśnie bolą, we wnętrznościach czuje jakby niepokój, skóra mnie boli, okropieństwo. Prosto z huty wbiegłam do apteki, kupiłam groprinosin i miga i nafaszerowałam się jak indyk na święto dziękczynienia. Popiłam rumiankiem z mleczkiem pszczelim i cytrynką, a wieczorem zagrzeję sobie piwo z żółtkiem i miodem. Mam nadzieję, że Timi się nie zarazi. Jak mu piwo grzane podam????????????Hihihihihi żartuję oczywiście.

Dziś moja przyjaciółka idzie na USG prenatalne, chyba nawet za chwile wchodzi. Ma 12ty tydzień. Ciekawe co tam siedzi, coś tam dziś może powie jak wygląda guzek płodowy... Trzymam kciuki za facecika. TI będzie miał kumpla.
 
Heheheheheheheheheheh Zuzanka cytrynóweczka jest dobra, ale mnie po niej niedobrze, jak pisałam wolę wodę na myszach...heheheheh

Gatto masz rację. Ja to się opuściłam niemiłosiernie ostatnio...może zimą jak nie będzie się tyle spacerować to będziemy więcej pisać.

Po za tym chyba już nie podniecamy się każdym szczegółem naszych dzieciaków, a wtedy pisałyśmy o każdym pryku malucha...hehehe
Ile waży Cri? Ile ma zębów?

Tymek dziś był na szczepieniu. Nadal 10kg waży. choć w piaskownicy nie wygląda na dużo drobniejszego niż inne dzieci w jego wieku. Nadal nie je za dużo. Jak zje zupkę o 15ej to do 20.30 nic nie je, czasem jakiś serek 90g.


Dziewczyny jak wasze chorowitki???????????????????
 
Tere u Nas pomału dochodzimy do siebie. Młoda już się nie smarka tak bardzo ;-). O to moja kluseczka waży 9,600 i mierzy 78 cm :-). A je podobnie jak Twój Ti .

Ja też Myszówke lubię to wiem na co się spotykamy ;-).

Ja zaraz winko i sushi będę wcinać ;-)
 
reklama
Jaka cisza? Ja tylko na chwile sie pochwalic ze wczoraj na polowkowym lekarz potwierdzil dziewczynke...ale ja uwierze jak zobacze. Wazy 453 g wiec jest spora. Bylismy z Adasiem wiec tez mogl poogladac dzidzie. Jak wyszlismy to stwierdzil ze czarna ta dzidzia :)
Dzis w planach ognisko i kociolek wiec jak maly wstanie to lecimy na dzialke. Em juz cos tam dziala.
Zdrowka dla wszystkich chorowitkow.
 
Do góry