reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

elooo:-D
juz po urlopie:-(.. dzisiaj wrócilismy, było superowo..hehehe tak se na plazy poleżałam i pobyczyłam sie jak na tym obrazku na fb ;-):-D Pogoda superowa, czasem tylko chwilke popadało, cieplutko..no wyjazd bomba!!:tak::tak:
Muma nooo w przyszłym roku to musimy cąła forumowa gromada tam pojechac:tak::tak:, Gluty beda same sie sobą w stadzie zajmowały, a my na ławeczkach pod parasolkami bedziemy sączyć soczki :-D Superowe miejsce. W Dźwirzynie za to plaze chyba sa fajniejsze.. Ale Kwiatano-dzieciowo wymiata:tak:

zuza hyhy to se wypoczełas podobnie jak ja hyhy ,ciagle cos trza bylo zrobic;-).. no ale od gotowania odpoczełam, Młoda na słoikach jechała, smielismy się,ze na fastfoodzie wakacje spędza, ale od jutra normalne jedzenie juz bedzie....:-)
maiev Moja młoda nienawidziła lezenia na brzuchu, dłuuuuuuuuuuuuugo.. kładłam ją na chwilke dosłownie (kilka razy dziennie), jak tylko zaczynała ryczeć (prawie natychmiast;-)) to na plecki z powrotem...Polubiła dopiero chyba jak zaczynała raczkowac.. I jest swietnie rozwinietym dzieciakiem. Nie przejmuj sie gadaniem tej lekarki, nie wszystkie dzieci lubią lezenie na brzuchu.
A z jedzeniem z butli to tak jest,ze czesto dzieć zjada tykle ile mu ze smoka leci, bo łatwo leci, prawie kazda ilosc wchonie niezaleznie czy głodne czy nie. Moze po prostu przekarmiasz ją?.. Jak Muma napisała, pilnuj pór i ilości jedzenia, będzie dobrze:tak:
Ani@k i jak z Twoim uczuleniem? wyglądasz juz normalnie?;-) moja mama ma na słonce uczulenie, ale jej robi sie wysypka na delkolcie...
Aleksis mam nadzieje,ze wkróce zazegnasz ten chwilowy kryzys w karmieniu...ja do znudzenia (nie palnij mnie za to;-):-)) bede powtarzac:przystawiaj (cyce trza stymulowac),to chwilowe,moze skok rozwojowy, wkrótce Janisek bedzie cycał jak dawniej :tak::tak: sorki,ze się powtarzam :-p
Gochson udanego urlopu (koncowki:-)), a jedz gofry do woli:tak::tak:, sie nie przejmuj waga..pozniej czas na to przyjdzie (albo i nie;-))

ide na fb zdjecia ze spotkania katiuszki i Gatto pooglądac
baaaaaajjjj:-)
 
reklama
Hejka,

Ja na chwilkę ,
Narośl na stopie Olka jest tylko brodawczakiem do obserwacji :tak::tak::tak:
Lekarz sam powiedział, że on by tego dziecku nie usuwał bo to trauma, najprawdopodobniej troszkę się spłaszczy samo a można to zrobić później.. Jednym słowem lekarka sprzed roku miała rację , uff...:tak::tak:

Miłego wieczorku:-)
 
Tadam!! Wrocilam :tak: tesknil ktos??
Wyjazd mielismy na wariackich papierach, bo ciagle sie okazywalo, ze czegos brak lub zapomnielismy przez co, w rezultacie sie nie pozegnalam, no, ale kazdy wiedzial, ze jade, wiec chyba usprawiedliwiona bylam, co?;-)
Musze przyznac, ze postoj na noc byl super rozwiazaniem, bo Cri byla naprawde grzeczna i dzielna przez cala droge tam i z powrotem. W Pl bylo super, piasek tez byl w piaskownicy, ktory potem dzieciaki rozniosly. Cri niestety co jakis czas plaskala swoja kuzynke:-:)-(ja nie wiem o co chodzi z ta jej agresja:-:)-(tlumaczymy, pokazuje nawet ona sama paluszkiem "nu, nu, nu" a dalej robi:-(
Ogolnie czas spedzalismy w ogrodzie, bo pogoda piekna, mloda sie wyszalala za wszystkie czasy.
Spotkanie z Katiuszka tez fajnie wyszlo, dzieciaki sie zaczely bawic jak przyszla pora odjazdu hihi :-p Jutro moze wrzuce cos z mojego aparata;-)
Co do spotkania nas wszystkich w Realu to nie wiem czy akurat "tam" wybierze Katiuszka miejsce na wesele, ale w sumie jakies inne ciekawe miejsce na podkarpaciu sie znajdzie na urzadzenie porzadnego weseliska, na ktore to juz sie wpraszamy. Ja sugeruje poczatek wrzesnia przyszlego roku, nie goraco, nie zimno, dzieciaki sie nie upoca, a pobawia ladnie, w kiecki letnie mozna jeszcze wejsc, kazdy po lecie bedzie wypoczety i chetny do tancow i hulanek. Nasza Katiuszka na pewno wezmie pod uwage wasze sugestie, bo ilez lat mozna sie do tesciowej na "pani" zwracac? ;-):-p
 
Gatto - no dobra, ja tęskniłam trochę :-p
Hehe dobry pomysł z tym weselem, trzeba to powoli organizować :tak::-D

kok.o - :tak:fajnie, że Wam się podobało
 
Dzieki Muma, zawsze mozna na Ciebie liczyc ;-)

No koniecznie trzeba zaczac organizowac, poki zainteresowana nic nie wie i potem mnie nie przeklnie na amen :-D:-D
 
Gatto świetny post!!!
Ważne ze podroz z Cri spokojna, Mieszko ostatnio nam marudzi w aucie:baffled:, wiec tym bardziej podziwiam ze malutka supeer znosi podróże i to tak długa ile to h wyszło w aucie?
Muma super ze wieści sa pozytywne, kamien z serca, co??!!

Jutro tesciowka przyjeżdża do nas, zostaje do pon, wiec może odpocznę trochę:-D:-D:-D
Miłego weekendu for all:cool2:
 
Hello,

Melduje sie i ja. Wszystkie juz po urlopach, e, nie terefere jeszcze smazy schabiki:-)

Czytam, ze u Was ok, dzieci rosna i dokazuja, eMy w miare grzeczne sa

Moj eM tez, tylko ten Maly ma ostatnio faze, ze non stop przy cycu. Naje sie, daje go odbic, a on dalej chce ssac cycka i sie zlosci, jak go odciagam. Chyba spedze nastepne iles tam miesiecy w sypialni jak w jaskini jakies: bez ludzi, bez cywilizacji. Nie wiem co jest grane, karmie go czasem 1 h a on dalej ssie a potem mu sie ulewa! Ja nie rozumiem juz nic! Dziewczyny poradzcie mi, bo on nie moze byc glodny, mleko mam, sprawdzam, ale moze jest cienkie? Dla mnie to nie jest problem aby go karmic, jestem cala dla niego, ale ten dlugi czas picia?
Dodam, ze czasem go dokarmiam mlekiem PRE z Hipp´a.
 
Hej,

Aleksis ja powtórzę to co już mówiłam, 3 miesiące tak spędziłam z jednym i drugim moim cycojadem, z Olkiem to nonstop właściwie. I nie dokarmiałam bo przybierał powoli , nie spał wtedy wcale w dzień, ciągle chciał jeść :szok::tak:
Ja się nie zamykałam w sypialni tylko na kanapie w salonie siedziałam z pilotem, telefonem i myszką od kompa;-) Idzie przeżyć jakoś :-p
Pamiętaj też , że nie ma czegoś takiego jak cienkie mleko... To kity. Janisek potrzebuje Mamusi, Mama = cycek, przy okazji pije i je bo to lubi i tak sobie rośnie. Jest dobrze :tak:

U nas też spokój, cisza, powoli kompletujemy książki do II klasy i rzeczy do żłoba :sorry2: Heh, jutro tam zadzwonię i wypytam jeszcze dokładnie jak to ma na początku wyglądać..

Pogoda się już chyba będzie powoli zmieniać na jesienną, szkoda, piękne było to lato..

Spokojnej nocy Dziewczynki :-) Wracajcie powoli na bb.
 
Aleksis ja miałam to samo z Mieszkiem!!! Nie mialam mamy/tesciowej kolo siebie, by mi pomogła, tylko em był.
Nie martw sie Kochana to sie unormuje, potrzeba na to czasu.
Mnie napierniczały juz kosci od lezenia, tylko cyca zmieniałam, a to na siedząco, a to na półleżąco, a to dziwne juz pozy przybierałam, wiem co czujesz. Czułam sie jak krowa dojna, ale chciałam karmic i wywalczyłam to karmienie, piłam mnóstwo wody i doiłam młodego.
Pamiętam jak Ani@k napisała mi ze karmienie cycem będzie jeszcze przyjemnością i fakt nastał ten czas, ale trochę czasu musiało minac i ja musiałam sie uzbroić w cierpliwość.
Zycze Ci by w Twoim przypadku szybko ten czas zleciał i by sie wszystko unormowało.
sciskam....
 
reklama
czeeeesc, co tu taka jaka niemoc pisemna...cisza, kazdy sie jeszcze urlopuje czy co?? :-D

Ja jeszcze ten tydzien mam wolny, staram sie ogarnac chate, dzis popoludniu przyjezdzaja kolezanki na ploty, wiec jakies zycie powiedzmy "kulturalne" uspoleczniam :-) Bede robic salatke owocowa, bo upal jak diabli, a to wchodzi latwo, zwlaszcza jak z lodowki hihi

Muma ciesze sie, ze u Olcia to nic groznego choc takie zmiany zawsze dobrze obserwowac.

Aleksis na pewno masz dobre mleko i wartosciowe.

Szyszka odpoczelas cos?? :-D

Ani@k jak u was sie sprawy maja? wszystko wrocilo do normy z twoja alergia, odparzeniami Patrysia i reszta? kiedy masz wizyte u endo?

Gochson, kurze ty juz pewnie zaraz polowkowe bedziesz miec:szok: juz sie pogubilam w tych tygodniach. Wrociliscie z urlopu?

Ide prasowac, pewnie sie bede topic, no, ale trudno, trza sie poswiecic ;-)
 
Do góry