reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

cześć

chciało by się napisać 'w poniedziałkowy ranek' ;-):-)

kaszkę tą ekspresową kupiłam zwykłą, mannę na mleku, kiedyś Gochson na fb ją pokazywała.. zjada tak moze 5-6 łyzeczek a później ma odruchy wymiotne:sorry:jak Mu wymieszam z deserkiem - też tak zjada, więc pewnie albo się najada albo je tylko dlatego aby mi przyjemność zrobić ;-):tak:

Muma śniło mi się że się spotkaliśmy, bardzo wyraźnie Julkę i eMa Twojego widziałam we snie ;-)Olusia nie było :sorry: a spotkaliśmy się w domu jakimś wielkim, wy już praktycznie wyjeżdżaliście spakowani w dwie reklamówki :-):-D ale sen..
Katiuszka kuruj eMa.. niech Was nie zaraża ;-)ooo teraz przygotuj się na to że wszyscy koło Ciebie biegać będą.. jak nie dostaną prezentu zaczną już punkty łapać na zaś ;-):tak:
Kok.o superaśne mycie zębolów macie :tak:
Tere zdrówka dla Taty, załoga świetna, a w pracy chyba najważniejsze aby mieć 'normalnych' współpracowników :tak:
Gochson jak samopoczucie??? dopadła Cię już mega senność??? ;-)
Szyszka ja Patryka będę karmić dopóki będzie chciał :tak: a gryzienie nie jest taakie straszne;-) malutkie ślady widoczne są przez chwilę, no w każdym razie krwi jeszcze nie było ;-)moja koleżanka mówiła ze swojego syna karmiła do 20 miesiąca.. miał pełną szczękę zębów i jej w ogóle nie gryzł..

Dziewczyny, macie jakiś pomysł na obiad bezmięsny a syty???
buziaki dla Dzieciaczków :***
miłego dnia :-)
 
reklama
Gatto u mnie piątek zwykły, eM poszedł do pracy więc dzień jak codzień ;-) a centra omijać mają bo krajanie dziecka mogą próbować odbić dziecko? czy aby maluch się za mocno nie przestraszył?

Aleksis &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& aby Janisek już jutro nam zapozował do fotki :tak: chyba ze już jest z nami :happy:
 
Witam
U nas weekendowo, bo em w domu.
Koko fajny patent z ta piosenka, musze sprobowac bo moj lubi spiewac. Wieczorem myja zeby w wannie z tata, ale rano juz mniej systematycznie. Musze sie za to wziasc. Generalnie najpierw myja rodzice a potem moze dokonczyc Adas.
Tere fere zdrowka dla taty, a z tesciowkami roznie bywa sama cos wiem o tym
Katiuszka uwazaj zeby cie em tylko nie zarazil no albo Julka. Mnie tez boli gardlo i mam bialy nalot ale plukam woda z sola i dzis juz duzo lepiej.
Gatto fajne te zabawki z lego wiec sie nie dziwie ze em chcial odpakowac
Szyszunia alez ten czas leci toz nie tak dawno sie Mieszko nam rodzil a juz 6 miesiecy
Muma wspolczuje studiowania przepisow, sama jak mam cos znalezc to sie wkurzam ze to tak nielogicznie napisane, najlepiej poszukac jakis interpretacji
Aleksis jak tam u Ciebie?
U nas wczoraj bylo ladnie wiec pojechalismy nad jezioro. Oczywiscie szal zrobil piasek, Adas sie kladl na nim, kopal doly, byly labedzie, czulo sie przez chwile wakacje. Dzis juz chlodno wiec nie wiem co bedziemy robic.
Milego weekendowania dla tych co maja wolne.
 
czesc babolki:-)
sie witam weekendowo

Gatto hyhy no wiem ile Młoda ma zebów, na razie 9 i 10-ty w natarciu. Na dole trzonowe to tylko moge z zaskoczenia macac;-), ale na razie nie wymacałam nic .. A z Lego mały na pewno sie ucieszy:tak:. Młoda ma kilka zestawow z serii zoo i zestaw samych klocków. Ma nawet samochod z kierowca, kilka ludzikow i zwierzat i fajnie sie tym bawi (najczesciej rozwala i rozrzuca,...ale buduje tez;-))


katiuszka wspolczuje obłoznie chorego eMa;-) hehe I dla Ciebie z Julkiem zdrówka zycze, tylko sie nie zarazcie! A z rodzinka chyba tak samo bym postapiła, skoro oni nastawieni sa tylko na odbieranie,dawanie to juz problem, to dalabym juz sobie spokoj z prezentami..

Ani@k zapiekanka ziemniaczana z pieczarkami i przeróznymi warzywami. Albo lazania szpinakiem i fetą:-).

..... musze leciec
ide Młoda polozyc bo mi juz marudzi i płacze
pa
 
Hejka ,

Aleksis &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ciekawe kiedy zobaczymy małego Janiska :-):-) Już się nie mogę doczekać, oby tylko szybko i sprawnie poszło !! :tak::tak:

kok.o - trochę rozgryzłam VAT , tzn o tyle o ile mogę się wstrzymać z pewnymi decyzjami do wiążącej interpretacji MF, na którą czekają tysiące podatnikó:angry:;-) Oceniłam ryzyko poszczególnych posunięć lub zaniechań i wybrałam chyba najlepszą opcję:tak:
Kurcze, szkoda, że nie jesteśmy w tym samym czasie w tym Grzybowie, jak tam czytam co piszesz o Ewie to idealna kumpela dla mojego Gluta jest :tak: No ale może za rok się zgramy jakąś większą gromadką ;-)

Szyszunia tak, tak to o autko chodzi, to jest mój samochód firmowy :-D Tzn nie mój tylko eMa bo ja bezrobotna przecież jestem póki co, skomplikowane to wszystko :-p
Gratuluję zębolków jeszcze raz, czas kupować szczoteczkę napaluchową za chwilkę :tak:

tere jak Tata ?? Trzymam kciuki żeby szybciutko był już w domku i żeby dał radę trzymać dietę jak należy... Ci nasi rodzice to jak dzieci są..
A ze szczoteczką do zębów u nas też było różnie. Teraz uwielbia myć zęby bo na szczoteczce ma Tomka z ulubionej bajki TOmek i Przyjaciele, myjemy te zęby , śpiewam piosenkę z Tomka, Oli trzyma jeszcze w łapie kubek z Tomkiem i jest cool :-D To bardzo ważne, żeby nie odpuszczać, nie zapomnę córeczki mojej koleżanki, która absolutnie nie chciała myć zębów, w wieku 2,5 roku miała mleczaki całe czarne, koszmarnie to wyglądało :szok::no:

Co do teściowej , to już Ci mówiłąm, nie jest kobita asertywna, córcia zarządziła i ona już pewnie sama się w tym wszystkim gubi.. Na pewno nie chce sprawiać przykrości Tobie i eMowi. Może weź z nią pogadaj tak po prostu...

Gochson fajnie tak poodpoczywać całą rodzinką, odetchnąć trochę. szkoda, że dziś już pogoda taka, u nas też zimno i chmurzaście.

katiuszka -
łączę się z Tobą w bólu choroby eMowej, wiem co to znaczy ten ciężki stan katarowo-gardłowy u chłopa. Obyś tylko Ty się nie rozłożyła no i nasz Juluś oczywiście. I super, że nie zawozisz prezentów , niech się wszyscy bardzo zdziwią albo może zastanowią o co chodzi, może niech się postarają :-p

Ani@k -jeśli byliśmy spakowani w dwie reklamówki to na pewno nie byliśmy my :-D My się pakujemy w milion toreb, raczej miękkich, ogólnie też Rumunią zalatuje, znosimy to potem do pokoju wakacyjnego przez 2 godziny i tak samo wynosimy z powrotem, Ale ja lubię wszystko mieć swoje i pod ręką a nie tracić potem czasu na bieganie po sklepach, aptekach itp. Także dwie reklamówki, hmmm chyba, że może takie torby jak w IKEI :-D Ogólnie to weź już mi napisz kiedy i co i jak , no wiesz, gdzie Reala mam szukać tam w okolicach Kołobrzegu ?;-)

Gatto - u Ciebie nie ma długiego weekendu , ale dziś już weekend zaczynasz :happy: Pogoda też taka do bani jak tutaj ?? Jak nasza mała śliczna złośnica się sprawuje?;-) Dlaczego mają omijać centra handlowe itp , z tym chłopcem z OA ????

A ja jutro jadę na masaż !:szok: :-) tere mi wszystko powiedziała, co i jak żebym nie wyszła na głupa jakiegoś ze wsi ale i tak się stresuję:eek:;-) Wczoraj już robiłam porządki ze sobą różne , żeby wiecie, nikogo nie przestraszyć :-p Postaram się zdać relację jutro wieczorem choć potem jeszcze chcemy jechać do Manu po parę rzeczy to pewnie wrócimy późno.
No a w niedzielę mamy teścia na obiedzie.

coś miałam jeszcze pisać ale już nie wiem co, dopiszę może później.
Ja obstawiam , że Janisek się pojawi w niedzielę , jakoś tak czuję , przed dniem Taty :-) A my na dzień Taty mamy czekoladki od Olka i Julka kupiła Tacie jakiś dezodorant;-)

Miłego popołudnia Dziewczynki !!!
 
Ostatnia edycja:
Muma, Ani@k chyba dlatego, ze ten chlopiec jest z glebokiej Syberii i moze takich atrakcji nie widzial i by sie przestraszyl czy uciekl jeszcze:szok:chyba po to....sama nie wiem, bo takie tylko szczatki informacji do mnie dochodza.

U nas pogoda gitesowa, zastanawiam sie czy by jutro po poludniu nie wybrac sie do acquaparku, bo jest niedaleko nas, znosne ceny na popoludniu, glut nie placi, tylko ja nie mam kostiumu:eek:no, ale premie dostalam w pracy hehe, to jutro rano moge kupic:-D

Ani@k jarskie sa tez dobre i sycace na bazie ryzu czy kaszy. Jakies risotto z warzywami czy kasza z sosem, albo makarony zapiekane:tak:

Gochson juz sobie wyobrazam Adasia nad morzem,jak przewala lopatka piasek z kupki na kupke, albo dziury robi hehe:-D
 
Gatto jest premia, kupuj kostium, strzelaj fote i nam pokazuj :-p

Ani@k -zapomniałam o przepisie dla Ciebie, gotujesz sobie makaron, typu penne albo muszelki a na to taki sosik: 2 puszki tuńczyka z puszki w oleju, czosnek, cebula, ser Lazur - to wszystko na patelni sobie pyrka, polewasz kluchy i gotowe, mniam :tak:
 
Czesc Babeczki,

Ja z powrotem w domu w dwupaku. Po badaniu USG i dowcipnym (szyjka juz bardziej miekka, glowka dalej nie jest jeszcze ciasno w kanale rodnym, ma tam miejsca jeszcze sporo) i konsultacji z ordynatorem mam jutro na 10:00 sie stawic w klinice i rozpoczynamy indukcje jednak ta tabletka w malej dawce, po 1 co 4h. Jak dlugo to potrwa, zanim pojawia sie skurcze macicy i potem parte nie wiadomo, standard to 24h. Zobaczy sie.

Wole juz to zaczac, bo boje sie ze Malemu cos moze sie stac, jakies problemy z dotlenienem czy lozyskiem etc.
Nie odpisze kazdej z Was, ale Was sciskam i dziekuje za kciuki i pamiec.
PS. Corcia Maiev ma na imie Lena Anna i jest sliczna!
 
reklama
Ahoj kobitki :-)
Ja tylko na chwilkę bo zaraz na imprezkę lecimy a jutro rano wyjeżdżamy na dwudniowego grilla :-p
Tak więc nie będę miała jak do was napisać :zawstydzona/y:
Ola jak na razie jeszcze nie kopie a ja już nie mogę się doczekać tego dnia kiedy da mi konkretnego kopniaka :tak:

Aleksis &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Oby zaczęło się szybciej :tak: Czekamy z niecierpliwością na Janiska :-**

Pozdrawiam was mamuśki, dzieciaczki i staraczki :tak:
Na wschodzie dzisiaj wietrznie i pochmurno :baffled:
 
Do góry