reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

katiuszka - wapno i witamina C - zatwierdzone :tak: Ja też się nie wysilam z prezentem dla Olka, muszę mu ubranko świąteczne kupić a prezenty to już dziadek i babcia przyniosą na pewno.

Gochson to auto zdalnie sterowane to wiadomo o co chodzi ;-)

zuza napisała, że sygnatura akt została wydana i jak dobrze pójdzie to Mała będzie jutro już w domku
:tak::tak::tak:

Olek też już śpi godzinę ;)
 
reklama
zuza trzymam kciuki, daj znać jak już mała będzie w domu. Oj będzie się działo.:tak:


katiuszka faktycznie cudo. Małemu będzie się lepiej spało jak pada.


Dziewczyny to jak długo Wy juz się znacie ? Spotkałyście się kiedyś ? No patrzcie jaka ja ciekawska :-p
Widać z postów, ze dużo o sobie wiecie. Fajnie, że kontakt się nie urwał po urodzeniu dzieciaczków.
 
heheh Gochson bo my są stare wiedźmy:-D a do tego ciekawskie, to i o wszystko już dawno się powypytywałyśmy:-D a tak na serio....to jeszcze nie spotkałyśmy się w realu...choć Muma woli w Biedronce:happy2: chyba tylko zuzanka z bzzz się odwiedzają.
Ooo musze kończyć. Mały wstał.
 
Gochson ja tu jestem od maja 2011 i tak jak większość piszę codziennie, przez starania, ciążę i teraz i narazie nie planuję przestać:-D A spotkanie planujemy jak wszystkie podchowają dzieci to jest za parę lat, czuj się zaproszona (w Łodzi najprawdopodobniej ;-):-D).
Ja myślę, że jak popiszesz z nami jeszcze trochę to może na Gwiazdkę dostaniesz w prezencie bilet wstępu na naszego fb, co nie Dziewczyny ??? :sorry2:
 
Hej,
Katiuszka masz racje, trzeba byc ostroznym. W sumie tam mozna mieszkac od zaraz, dziadek juz sie wyprowadzil, ale co on bedzie robic z taka kasa???Ze soba na drugi swiat przeciez nie wezmie:-D
No to niech Julian spi ile wlezie abys sie napila spokojnie kawy i wyszukala prezent dla siebie na Gwiazdke:-D

Terefere
Ty to masz power kobito!!!

Ah, moj nastroj do bani, jakos zestresowana tym szukaniem domu jestem, bo sie boje, ze sie wkopiemy w never ending remont i studnie bez dna... No i ta kasa, bo wiadomo, jesli zostane w domu, to bedzie o wiele mniej, a jesli eM zostalby na tacierzynskim, to nie wiadomo, czy jak wroci do roboty po chwili go szef nie zwolni...W sumie mam stala umowe, ale zycie pisze zawsze swoje scenariusze.
Dlatego mysle, ze ta opcja zakup domu i przeznaczenie jednego pokoju dla mojej mamy to koniecznosc, bo by opiekowala sie dzieckiem, co z reszta sama zaoferowala. Kurcze, ja to jestem taki wystraszony typ, moi znajomi juz od 2008 roku ciagle zyja w domu z remontami, teraz generalny, bo dom zmienil calkowicie swoja forme. I urodzila w miedzyczasie 2 dzieci, no ale ona jest w domu i w domu prowadzi swoja agencje zatrudnienia, wiec moze zawsze w wolnej chwili cos w domu zrobic. Sprytnie to sobie wykombinowali, co nie?

A z zakupami to prezentu dla bratanka i szwagierki mi brakuje. Moze kupie jej voucher w douglasie ?
Ciezko jest kupic cos dla 9-latka, bo tableta w zyciu mu nie kupie, jeszcze mi nie odbilo. Z reszta ma tam cos na czym gra.
Dla brata plyte DVD z koncertem 3 b.znanych muzykow jazzowych, bo lubi no i jakies dobre whisky.

Muma znam ten bol, moj eM kopie w swoich regalach jak kret, kurka wodna, zawsze wszystko rozwali. Ja ostatnio posortowalam wszystko, wyrzucilam z poscieli co niepotrzebne. I teraz jest ladnie, ale i tak nastepna szafa by sie przydala. Super, ze Olus sam zasnal!!!Brawo dla malego rozrabiaki! Dzieki za info o Zuzance

Katiuszka te Twoje posty sa mega!!! Prosimy takie dlugasnie codziennie!
Ani@k glowka do gory, jakos to bedzie!Napisz jak Patrys to przezyl
Gochson Muma dobrze radzi...Ale w sumie to dopiero II miesiac staran, wiec luz na razie. A zabawka super, ale chyba do szalenstw na podworku?

Tak, jestesmy WROZKAMI nie WIEDZMAMI:-D
 
A moja nie spi:wściekła/y: 10 min na spacerez sie kimnela i teraz w najlepsze rozwala gazety z koszyka...a niech rozwala, wazne, zeby nie zjadla.

My ekspres taki sobie sprawilismy, tylko jeszcze nie doszedl Ekspres KRUPS Nespresso XN 2501, Ekspresy na kapsułki - sklep saturn.pl To jest super firma i moja siostra mi kupila w Niemcowni, bo byla ekstra promocja na ten wlasnie ekspres+ taki spieniacz do kawy i bon na 60€ na kapsulki za 111€ wiec mi juz wziela:tak: Potem mi przywiezie tak w sam raz na swieta:tak:

Katiuszka my tez na jedne swieta kupilismy sobie aparat, a w tamtym roku to eM mi kupil jakies ciazowe ciuchy, bo mi byly potrzebne, a ja jemu pewnie cos z ubrania kupilam, nie pamietam.

Tere fere a ty myslisz, ze moja jadla?? wiesz ile w kosz poszlo zanim zaczela jesc ladnie?? ja nie daje codziennie miesa, mieszam, ze 2 razy miecho, 2 razy ryby, reszte wegetarianskie lub z dodatkiem serka bialego np mozzarelli.

Muma a ja mlodej nie daje wit C czy to zle? powinnam??
 
Gatto spokojnie, ja daję tylko jak kicha albo trochę charcholi ;-)

Ja raz w tygodniu rybę, raz lub dwa jakieś kluchy z serem a 4-5 razy mniej lub więcej mięcha ;-)

Aleksis mój eM mógłby Ci taki domek ocenić , daj znać to wpadniemy :tak:
 
Ostatnia edycja:
No Gochson jak sie ladnie postarasz to kto wie :-p Ja nie pamietam od kiedy jestem...od zeszlego roku jakos od kwietnia czy maja.

Aleksis wlasnie chcialam napisac, ze jak chcecie dom do remontu to koniecznie trzeba zaprowadzic tam jakiegos fachowca, bo potem sie okazuje, ze remont kosztuje 2xwiecej niz dom:shocked2:
 
Muma, gatto pod choinką może znajdę ten bilet :-p Powiem Wam, że fajnie mi się tu piszę, bo widać, że osoby na poziomie.


Aleksis my kupiliśmy mieszkanie w zeszłym roku. Wiem, że to nie to samo co dom, ale ile przeszliśmy to szok. Remont generalny - nawet wybijanie ściany, przenoszenie drzwi, pełna inatalacja elektryczna.
Jak sobie przypomne te przeboje to az mnie nerwy biorą. po pierwsze szukaliśmy ekipy -wiadomo jak lepsza to trzeba poczekać. Teściu w goracej wodzie kąpany że już by się przydała i znalazł jakieś ogłoszenie - chyba na klatce czy gazecie. Co za ludzie...ociągali się, no ale to chyba wszyscy tak robią. Co chwilę kasę chcieli to na materiały to za robotę. No fakt za darmo robić nikt nie chce to coś daliśmy. Jakież było zdziwienie eMka jak przyjechał kiedyś na oględziny, a tam pusto....ani ekipy, ani materiałów.
No i zaczęło się dzwonienie, szukanie...Znalazł ich bo wcześniej wylegitymował i jeden mieszkał z matką. Materiały jeszcze mieli, ale juz czekali na kupca. Emek zabrał materiały, pozamykał mieszkanie i zabrał im klucze. umówił się, że mają wszystko dokończyć - w końcu kasę wzięli. Ten ich cały szef ponoć to wymyslił. on się już nie pojawił, potem się okazało, że siedzi w więzieniu za jazdę po pijaku. Mówię Wam koszmar. Miałam wszystkiego dość. Adaś miał wtedy 8 miesięcy, męża non stop nie było. Nerwowo było w domu. No ale przesliśmy przez to jakoś i wprowadziliśmy się na początku kwietnia. Co do roboty można miec wiele zastrzeżeń - nierówno położone płyki, pobrudzona ościeżnica, źle założone drzwi.
Także Aleksis co nagle to po diable. Wierzę, że znajdziecie cos fajnego trzeba być tylko cierpliwym.


Ani@k napisz jak po badaniu ?


Gatto ja nie dawałam witaminy C codziennie, tylko jak był przeziębiony.
 
reklama
cześć Dziewczynki,
Muma - my się Kochana w Krakowie spotykamy przecież! to już ustalone było, każda Kraków kocha (a ja mam niedaleko;)))

imprezę MArtynową dzielę na dwa - pierwszy dzień dla rodziny w wieku 40+, drugi dla młodszych i znajomych z dziećmi, bo ich też sporo
 
Do góry