reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Muma ja wczoraj w robocie, a dziś odgruzowanie chaty i pranie, prasowanie. Nie miałam kiedy wejść do Was. A jesteśmy zdrowi, fenk ju.


Zawsze więcej mam czasu, gdy Em jest w domu, czyli weekend, święta itp., a Was wtedy nie ma…buuuu, a jak mam robotę, to nie mam czasu wejść i nie mam kiedy nadrobić…

Gochson a no najlepiej w domu, ale kocham wyjeżdżać, już planuję kolejny długi weekend…hihihii


Gatto heheheheh robota, a dziś piorę rzygi.


Ani@k ja zawsze zakładałam te same pampersy na dzień i na noc, dostałam swojego czasu parę paczek pieluch Dada i nie widziałam właściwie różnicy między nimi, a pampersami, choć teraz mam kilka ogromnych paczek Pampersów, bo były w dużej promocji.


Katiuszka Ty to jesteś niemożliwa. Piszesz na początku „ja tylko na moment” a posta wymalujesz jak nie wiem…hehehehe ale dobrze. Ema uściskaj i Julka ucałuj.


Zuza o klękajcie narody! Kroi się córcia??? Tak jak pisze katiuszka, śpij na zapas! Napisz coś dzisiaj, bo my tu nogami przebieramy prawie jak Ty!


Mizzah cześć i trzymam &&&&&&&


Szyszka Jak Mieszko?

Koko tak bez konkretnych zębów pogryzja mięsko? A w ogóle to ja myślałam, że córcia nie je też mięska.

Aleksis a Ty jak tam, masz dolegliwości?

caterina, Alex :*

Jutro znów id do robotki i na basen lecę z młodym, więc jak wpadnę to pózno, ale może podejrzę z fona jak będę miała lukę w pracy.
 
reklama
Zuzanka hop hop? wszystko ok? kciukasy mocne Terefere czesc, fajnie, ze napisalas...zapracowana jestes bardzo. Fakt, na weekend albo w swieta malo kto zaglada U mnie ok, jutro USG, poza tym wszytsko ok. Czasem mnie mdli, spac mi sie chce. Pochwale sie: dzis kupilam sobie sukienke na ciaze, taka sportowa. Nie moglam sie powstrzymac A gdzie reszta? Imion nie mam jeszcze, ale sie zastanawiam. Najpierw chcialabym wiedziec jak wyglada na 3D buzka bobasa, a potem bedziemy kombinowac
 
no więc Małej nie widzieliśmy ,byliśmy na zakupach i dopiero wróciliśmy tak naprawdę.

Mała urodziła się 14 kwietnia w 25 tc ważyła zaledwie 700 gram ,32 długa ,do lipca przebywała w szpitalu w obecnej chwili jest w rodzinie zastępczej :tak:jutro jedziemy ją poznać ,jest malunia bo rozmiar 62 nosi i waży zaledwie 5,5 kg .Jest zdrowa i dobrze się rozwija ,powiedziano Nam ,że potrzebuje dużo przytulania i noszenia przy sobie bo ze względu na to ,że urodziła się wcześniej jest troszkę strachliwa i bardzo wrażliwa.Rodzice młodzi mający już 2 małych dzieci i tyle co wiemy .

Jutro będę wiedzieć więcej :-) jest szansa że w przyszłym tygodniu będzie z Nami :tak: Jestem Mega szczęśliwa :-)
 
Zuzanka cudna jest Malutka na pewno i czeka na Was. Szkoda, ze dzis nie mogliscie jej zobaczyc i przytulic, ale to juz jutro. Raz dwa u Was bedzie kluseczka z tego przytulania i kochania.
Taka drobinka jest, to jednak te ciuszki beda na Julianke pasowac, prawda? Ale sie ciesze!
 
reklama
Do góry