reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Buciory to juz mam odpowiednie,ze moge 2dni w wodzie stac i nie przemiekn ani nie zmarzne. Jezdze 4-5razy do roku w gory i to polazic. W zeszlym tylko mniej razy bylam i w tym wychodzie,ze raz,bo wiadomo. Ciąża,bobuch. W przyszlym pewnie juz wrocimy do normy naszej.

Gatto oj tez bymy pogadoly,ale nie tak po zbojnicku.

Dzis cos chmury. Foty ze szczytami chyba nie bedzie. Zobaczymy. Moze sie przejaśni.
 
reklama
Hej Babolki,

Terefere to swietnie, ze i pogoda i apetyt i humory Wam dopisuja! Bawcie sie dobrze!

Katiuszka sama odmalowywalas sciany? eM komenderowal czy wzial sie za robote? Pycha bedzie tort, ja bym sie nie przejmowala. Moze jakies male kanapeczki z lososiem i jajkiem, serami zrob i bedzie ok. Super, ze krol Julian tyle spi w dzien

Gatto eh, chyba tescie troche sie boja karmic takie male dziecko..Moze by tak im pokazac jak przekonac Mloda do jedzienia? Lecz te zabki bo potem dopiero nie bedzie czasu. A u nas ladna pogoda, sucho

Muma zapracowana na weekend, Julka chora, oby reszty nie rozlozylo
Ani@k jak u Was? Spacerki, cycowanie, kupki...itd? Buziol dla Twojego Ksiencia!
Kok.o a Twoje gardlo? Polepszylo sie cos czy dalej cierpisz? Wazne, ze chociaz Ewunia zdrowa juz.
Zuzanka lata na miotle pewnie
Gochson szaleje z Adasiem
Alex?***
Aaronka wpadnie pewnie tutaj za pare dni jak sie wyrobi
Caterina hop hop! Zyjesz?Kobito daj znac co i jak

My mamy zwiedzanie na 11:30, ja jeszcze w lesie siedze:-D Potem na drobne zakupy, wieczorem jedziemy do kuzyna eM na '"posiadowe" Nie chce mi sie za bardzo tak szczerze
Trzymajcie sie i milego weekendu'!
 
cześć Dziewczynki,
Aleksis -kciuki coby to był właśnie ten wymarzony kąt! i to urządzanie... aż zazdroszczę

Tere - wypoczywaj Kochana!

Ania - czekamy na foty!

Katiuszka - jak eM? matko, nie zazdroszczę Ci wrażeń

Zuza - kciuki!! Ty wiesz!

Gatto - moja sis to samo, nie przyleci na Świeta, bo bilety drogie, ważne, że sama tam nie siedzisz, tylko żeby eM kapusty nie lubił to ja po prostu nie rozumiem

Muma - pochwal się później łowami dla Olka:)

Dziewczynki, szukam fajnego przepisu na pierniczki na święta, bo z Cudem zamierzamy robić. Dacie? No i kiedy się za to zabrać? muszą coś odleżeć do świąt?

Cud pochodził do przedszkola tydzień i znów dziś temperatura, wrrr. nawet moja mama go ostatnio odbierała i zwróciła przedszkolance uwagę, że dziecko spocone, przeciąg na maksa to jak mają nie chorować. zła jestem strasznie

uściski! i kciuki za staraczki
 
hej!!!
Wpadłam zobaczyć co tu słuchać, ale nuuuudą wieje....
alex właśnie wczoraj był temat pierników na święta:tak: Ja kiedyś robiłam, nie wiem skąd miałam przepis, ale w smaku były dobre....tylko bardzo twarde:baffled: No i dziewczyny wczoraj mnie uświadomiły, ze one muszą poleżeć, zeby zmiękły:sorry2: Wiez co, zajrzyj może na stronkę Moje Wypieki Tam są super przepisy i pod nimi komentarze ludzi, którzy robili ten przepis i można wyczytać czy warto czy lepiej nie.
A w przedszkolu tak już jest, jednemu dziecku zimno,inne znowu spocone... Jak pani otworzy okna, to jedna mama powie, że za zimno.No i tak źle i tak niedobrze. Zdrówka życzę!!!!!
Aleksis i jak domek? spodobał się? czy nadal poszukujecie? A te ściany to sama se malowałam:tak: wysłałam eMa z młodym na spacer,zakazałam wracać wcześniej niż za 2 godziny i heja z wałkiem w ręce:-) A eM tak się mnie słucha, że za jakiś czas musiałam za nimi dzwonić, bo się ciemno zrobiło i strasznie deszcz padał, a ich nie było. A on mi mówi, że przecież zakazałam wcześniej wracać:szok:;-)ehhh faceci...
zuzka noweź opisz dokładniej coztymi choinkami, bo że ja nie pokapowałam..no to nic nowego ;-) ale dziewczyny wczoraj pisały na fb, że żadna nie wie jak się robi:confused: a kawkę już spiłaś? bo chyba ja tez sobie zrobię, bo mnie łamie spanko.:dry:
Gatto właśnie sprawdziłam ceny biletów do Polski na święta...Twoje wyszły jakoś 700euro? nooo moje 1000 funtów:szok::szok:ojjjj to ja podziękuję:no:
Młody śpi już 1,5 godziny. Pewnie to będzie pierwsza i ostatnia drzemka dzisiaj, bo wstaliśmy o 8:30 dopiero, więc przestawiło mu się wszystko.
ohhhooo własnie się obudził!!!
 
No to katiuszka mieszkanie odswiezone na swieta.
1000funtow za bilet? W dupie sie poprzewracalo kurna tym z linii lotniczych.

U nas dzis pada od 2 godz. Maly ostreczowany i lazimy po krupowkach.
 
A gatto hotelik uroczy,dobre sniadanka,tylko rolety mamy zepsute w pokoju i deska od kibla sie majta. Chyba jest nie dokrecona,ale jest ciepln,a nawet goraco. Ogrzewanie podlogowe i kalafiorem jak se odkrecisz,ale bez tego mozna w krotkim rekawku latac.
 
Hej Dziewczynki,

My dziś tylko na cmentarzu i w Biedrze byliśmy bo trochę za długo pospaliśmy i jakoś tak się dzień skrócił..
Także Tesco przepadło, powiedziałam o promocji mojej mamie, mam nadzieję, że skorzystała :-p
Jutro przed nami ciuchowe zakupy czyli rodzinny dzień w galerii handlowej Manufaktura ;-) Aaa nie mówiłam Wam, robię czasem te zakupy w Almie online i tam mi się zbierają punkty, Jutro za nie odbieram skrzynię a w niej 6 pychotnych win, kazde inne, będziemy smakować z eMem , mam nadzieję, że coś zostanie na Święta:cool2:

katiuszka - nie wiem czemu ale jak piszesz o tym swoim malowaniu to od razu widzę ten odcinek Jasia Fasoli jak robił remont. Pozawijał wszystko w gazety, nawet winogrona i wysadził puchę z farbą. Taki szybki remoncik , zupełnie jak u Ciebie no i też w Lądku :-D

Aleksis jak dom ??? Przypomniało mi się dziś, że my też dawno temu szukaliśmy domu do remontu. Jest taka miejscowość pod Łodzią Konstantynów, całkiem ładnie tam, była megaokazja cenowa. Słuchajcie jedziemy a tam po pierwsze sąsiad ma hodowlę rottweilerów, które szczekały tak jakby zaraz miały nas zjeść a po drugie... Wchodzimy na góre a tam kilka pokoi, wszystkie takie same i w każdym umywalka.
Na parterze spory salon, jakiś ciemny, małe okienka a na środku scena... Wszystko jasne ??? :-D Nie skorzystaliśmy jakoś ;-)

tere fere -ostreczowany czy nie zawsze powietrze inne :tak: Szkoda,że szczytów nie widać... Gatto swoich też nie pokazała:-p

alex - pierniczki tak optymalnie powinny 2-3 tygodnie leżeć w pudełku zamkniętym. Poszukam potem przepisu :tak:
No a z chorowaniem w przedszkolu to tylko zęby zacisnąć i portfel i przetrwać... To tylko pierwszy rok jest taki , oby do wiosny !!:tak:

Lecę rodzinę nakarmić sałatką z cieciorki, będę w pobliżu ;-)
 
Ostatnia edycja:
Muma te zakupy do domu Ci przywożą,no nie? Ile zakupow musialaś zrobic,zeby odebrac taki prezent?

Oglądałam ten odcinek fasoli. Niezłe!
A ten dom w Kanzas to tancbuda, bałagan,czy co?

EM wykąpał Tima, położylam spac i wieczór wolny,a my zmeczeni... w tv glupoty,że szkoda gadac. Chyba jutro tez popada. A miałam chęc na Gubałówke,szkoda bo górek nie będzie widac.
 
reklama
tere fere - myślę, że w chałupce był bałagan :-D Ale cena z tego co pamiętam bardzo dobra, jak za M-4 ;-)
Zakupy robiłam przez rok, średnio 1-2 razy w miesiącu za średnio 250 zł. Tam jest taki klub konesera, mają też garnki i sztućce, ale ja to wszystko mam ;-)
polecam Ci tą Almę -naprawdę jest wiele produktów w promo cenach i wychodzi jak w Tesco a jakość rewelacja - także tych świeżych rzeczy . I obsługa zawsze suuuuper miła :tak:
Są czasem takie punkty w innych sklepach, można se zbierać przez 10 lat i uzbierać na minutnik albo tarkę a tu konkrety.

Oj nie wiadomo, może będzie ładnie, ja już w te ich prognozy nie wierzę, dziś też w Łodzi miało lać, a było przez większość dnia spoko.
 
Do góry