reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Hej, witajcie!

Vonko pomysł z robieniem NIC jest świetny!:-)Postaram sie niepostrzeżenie zrobić co potrzebne do pracy, a potem już tylko NIC!

Monik mimo wszystko życzę Ci dobrego, spokojnego powrotu do pracy. A lubisz swoją pracę?

Jaguś ja mam fajnego brata, ale zawsze też marzyłam o siostrze. A Ty nawet masz dwie, fajnie Ci! :tak:A weekendem rzeczywiście sie delektuję i mam ochotę na kieliszek grzanego wina, chyba sobie zrobimy!

Antilko pozdrów swojego pieska! Mój kotek pomimo słusznego wieku jest bardzo zdrowy, przez całe życie tylko raz chorował na zapalenie ucha. Ale przy jego trybie życia bezstresowym, nic dziwnego!Głownie śpi, je, jest głaskany, ewentualnie bawi się m.in. galopując po mieszkaniu lub walcząc z nami niegroźnie.:-D Antilko to teraz Ty będziesz pierwszą testującą?:happy:Kciuki już przygotowane!

Alek, Carioca, Anusieńko i inne 30-steczki!:-)
 
Kajuniu przeczytałam główny wątek i o Tobie też pamiętam!:tak: :yes:
Dobrej nocki!
 
Witam wszystkie trzydziesteczki w ten piekny sniezny dzionek....

Cos cichutko dzis... chyba tylko ja jestem rannym ptaszkiem ;-) Na szczescie moj dolek juz sobie odszedl... a jutro bede sie odsterowywala na stoku.
W tym tygodniu zrobilismy z mezusiem tesciki (znalazlam w internecie testy babystart) i wyszly nam w porzadku... nastepny etap to badania u ginki.... teraz dostalam wiatru w skrzdla i mam nadzieje ze na moje urodzinki w tym roku bede miala baby....

goraco pozdrawiam Was wszystkie i zycze udanego weekendu
ja pewnie zagladen dopiero w poniedzialek....
 
Hej dziewczynki
Sensi dzięki tak też zrobię:tak: Musiał bidulka boleć ten ząb, bo od kiedy wypadł szaleje z radości jak szczeniak:laugh2: Rozgrzebał cały kosz z brudami do prania, potem " pościelił " mi łóżko,a na spacerku tarza się w śniegu, i łapie lecące z nieba płatki :-D
Najko wczoraj pojawiło się lekkie plamienie i brzuch zaczyna mnie boleć jak na@ :-(
Ciut wcześniej chyba Jaguś testuje.
Wagines a kiedy obchodzisz urodzinki?
Jaguś czy dobrze zrozumiałam, że Twoja siostra będzie rodzić w klinice w Szwecji :confused:
Vonko czasem super tak nic nie robić:tak: :-D

Ewo jak urlopik, odpoczywasz ?
Carioca nie daj się mdłością.Dobrze, że wieczorkiem Ci przechodzą

Dziewczyny dzwoniłam do tego Centrum szczepień powiedzieli, że poziom przeciwciał jest osobniczą sprawą. Każdy inaczej reaguje na szczepienie i co najważniejsze taki poziom zabezpiecza mnie, gdyż w momencie kontaktu z zagrożeniem organizm na zasadzie pamięci komórkowej powinien wyprodukować przeciwciała:happy:
Ogromne buziaki dla wszystkich:happy:
 
Dzieńdobry:-)

Antila ciesze się że niepokoje dotyczące przeciwciał zostały rozwiane:tak: :tak:
Najko Ty masz rację - do tego "robić NIC" bardzo pasuje grzane wino. :laugh2: :laugh2: Właśnie mój mąż zakupił okazałą buteleczkę i zamierza mnie "rozgrzewać". :happy: :happy: A za oknem biało...biało...biało...
 
Vonko zrobiłaś mi ochotę na to winko :-p Co prawda mam jeszcze trochę do zrobienia w domku, ale wieczorem czemu nie;-)
 
reklama
witam....
u mnie urlopik juz sie skonczyl i nic oprocz troche zaplanowanego leniuchowania nie zrobilam ( a mialam tyle w planach :laugh2:).... stwierdzilam,ze by mi nawet odpowiadalo posiedziec troche w domu i nie pracowac,ale niestety nie da rady.....
u nas snieg tez troszke sypnal ale nie duzo,za to jest bardzo zimno, niby tylko -10 C ale odczuwa sie jak -18 / -20 wiec chlodnawo....
Antila- mam nadzieje,ze to plamienie nie przerodzi sie w @ ... informuj na bierzaco... super,ze przeciwciala masz... zawsze dobrze jest tutaj z nami o czyms pogadac,ale rownie wazne jest skonsultowac z odpowiednimi osobami jak lekarze....
Vonko- milego rozgrzewania....
Alek- jak minal bal?
Carioca77- mam nadzieje,ze mdlosci cie nie potrzymaja za dlugo....
Najko- odpowczywaj w weekendzik....
Wagnies- z dolkami jest o tyle dobrze,ze jak juz przechodza to czlowiek czuje sie o ilez lepiej.... mnie one towarzysza dosc czesto ostatnio,a nawet regularnie okolo dat testowania.... ale w koncu nie pojawia sie! bo testowanko wyjdzie na II lub + .....
Sensi-a jak ty sie czujesz?
Buzi@k- lista jest super mimo,ze wszystkie na niej chcemy byc to pracujemy ciezko,aby z niej zniknac i przeniesc sie do nastepnej....;-):tak::laugh2::laugh2:
Jagus33,Kajuniu, Anusienko i cala reszta 30-tek pozdrowienka....

 
Do góry