reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

czesc:-)
yyy Gochson ale beta wzrosla? i nic nie widac... kurcze, &&&&&&&&&&&&&&&&&& nieustające:tak::tak:
haha Muma jak Młodej drewniane cymbałki kupiłam na kiermaszu swiatecznym, no nie mogłam sie oprzec.;-).w ogóle drewnianych zabawet tam było mnóstwo, kolorowe, pięęęękne!!! sama bym sobie kupiła kilka:sorry2: No ale wracając, Młoda daje mi pograc kilka sekund, potem sama przechwytuje pałeczke i wali ile sił w łapach. A jaka radocha!:-)
katiuszka no,sasiadów masz super :tak: A te arabskie przysmaki to co to? Ja z ciekawosci zjadłabym...o ile to nie jakies mieso byloby;-)
zuzka trzym sie, nie daj sie, kiedys ząbkowanie sie skonczy;-):-)
czesc hexana, rozgosć sie:-) i &&&&&&&&&&&&&& za zabiedronkowanie;-) powodzenia

A my w domu siedzimy, nic mi sie nie chce robic, mam megalenia (hhe Muma leniu****emy razem ;-)), katar i jedno ucho mocno zatkane od kilku dni:wściekła/y: drugie troche, ale strasznie mnie wkurza:wściekła/y: bo nawet tv musze troche głosniej słuchac zeby rozumiec co gadaja:wściekła/y: Młoda dostała jakies specyfiki do inhalacji (z odrobina sterydu) i ją zadymiam;-)2x dziennie. Na wszelki wypadek mamy antybiotyk, gdyby goraczka sie pojawiła:confused:...no ale na szczescie nic sie nie dzieje prócz kaszlu.' Wczoraj w pracy normalnie młyn...nie wiedziałam co najpierw zrobic, szef zadowolony nie był jak powiedziałam ze od dzisiaj ciag dalszy zwolnienia..no ale cóż, dzici chrują... sorry,taki mamy klimat;-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć dziewczyny

kok.o My też się inhalowałyśmy Pulmicortem ,pediatra powiedział,że takie dawki dla dzieci nie są groźne kazał tylko po inhalacji myć buzię i dawać pić ;-):tak: mogłabyś się przyłączyć do Naszego dziadka z oglądaniem tv głośno bo On przygłuchy :-p:-p

Gochson
jaka laparoskopia? czy Oni ocipieli ??? pisz jak beta ??? bo mi tu śmierdzi usunięciem :wściekła/y: laparo mi robili jak usuwali ciążę :wściekła/y::wściekła/y:

Muma kurcze no ! słodkości Ci ślę kochana na lepsze samopoczucie ,

tere mówisz,że słabe robisz ,hmmmm to może się skuszę :-D:tak:;-)

katiuszka smaruje ale to na chwilę pomaga i zaraz znowu się wścieka :no: a sąsiadów masz fajnych to trzeba przyznać ;-)
Ani@k ja Młodej daję w postaci kaszek gluten i teraz zajada już normalnie :tak: na razie nie widzę żadnych wyprysków ,chociaż buzie ma w jakieś krosteczki ,ale to bardziej chyba od pocenia się bo sypia na brzuszku i buzia wiecznie w kocyku albo w poduszce zakotłoszona ;-)

kciuki &&&&&&&&&&& za staraczki

uciekam coś zrobić póki glut śpi bo pewnie za długo to nie będzie trwało :no:

buziam Was wszystkie i mocno ciepło ściskam
 
Dziewczyny beta 8900 ale jakis dziwny pseudopecherzyk duzo mniejszy niz wczoraj. Jakas zmiana w jajniku. Musza sprawdzic co sie dzieje bo to dziwne. Boje sie ale juz sie pogodzilam.
 
Gochson - nie masz tam innego szpitala ??? &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Nie wiem czy Wam opowiadałam, na początku ciąży z Julką moja pani doktor prowadząca zaproponowała, że położy mnie w szpitalu i zrobi mi tam gratis badania. Bo wszystko było OK.
Od pierwszego dnia i USG zaczęli wymyślać, że nic nie widać, potem, że widać ale za małe, ze to chyba niezbyt żyje itp itd
Byłam tam 10 dni.. W końcu ogarnęłam, że tam wówczas praktyka była taka, że w takich przypadkach jak już się dało kopertę to dziecko 'cudownie' się pojawiało i już dalej wszystko było super.

Wypisałam się na własne żądanie, zmieniłam lekarza i szpital.
Lekarka bardzo znana, tere fere może kojarzysz Elżbieta L-K.;-)

Także bywa i tak...
 
hej babolki!

Gochson wiem, ze pewnie jestes zmeczona i juz bys chciala, zeby caly ten koszmar sie skonczyl, ale taka ladna beta nie bierze sie z pseudo pecherzyka, no chyba, ze ja jakas niedoinformowana. Laparoskopia wiaze sie ze strata ciazy i potem ci powiedza co beda chcieli, a niekoniecznie prawde. Ja bym zaczekala, zmiana na jajniku to moze byc jakas pozostalosc po cyscie jakiejs starej czy po prostu slad po peknietym pecherzyku. Wiem, ze latwo sie doradza, ale kurcze, troche smierdzi cala ta sytuacja, moze tak jak pisze Muma trzeba posmarowac i jakies cudowne ujawienie nastapi.

Bylysmy dzis z mloda u tej mojej kolezanki, termin ma na jutro, ale chyba dzic jeszcze nie chce wyjsc. Za kazdym razem jak ja widze, to mi sie wydaje, ze to juz ostatni raz jak ma brzuchala, ale jednak glutek ciagle nas robi w konia:-D

Katiuszka Cri ma 4 zeby, kasowniki, 2 na gorze i 2 na dole, ale kurcze cos mi sie wydaje, ze zaczyna sie cos dziac na gorze, tylko, ze ta jedza nie da sobie do paszczeki zajrzec. Wije sie jak wegorz jakis:confused2:
Fajnych masz sasiadow, no a arabskie to moze dobre! oni wszystko na miesie chyba maja i bardzo przyprawione. Ja tam bym sprobowala;-)

Zuza moze nie uzywaj poduszki, jednak chyba lepiej, zeby spala na plasko, nawet jak poduszka tez jest plaska. Sama nie wiem.

Tak swoja droga kiedy mozna dzieciowi dac poduszke?

Moja mloda mi dzis zwiala bez pampka i najpierw zrobila super piekna kupe na parkiecie i kiedy skonczylam sprzatac zrobla siusiu. Moze juz czas na nocnik, jak na parkiet potrafi:-D:-D

Mam nadzieje, ze juz przechodzi mi ten katar, bo mam pol nosa obtartego od ciaglego smarkania:eek:
 
mi też nie pasuje coś w tej laparoskopi :no:

Gatto Mysza nie śpi na poduszce jest położona przy szczebelkach a Ona po prostu w nią tylko się wtula noskiem :tak: mi powiedziano ,że do roku żeby nie używać poduszek :sorry2:sama nie wiem do kiedy?
 
reklama
Do góry